14.01.2024
ZIMNÍ PŘÍPRAVA SE ROZEBĚHLA

Minulý týden začaly tréninky žáků a tento týden (týden od 15. 1.) začínají tréninky i zbylé části mládeže SKK. Po vánočním odpočinku se tedy mohou na tréninky těšit starší i mladší přípravka, které budou mít tréninky na UMT a také předpřípravka, která se bude přepravovat v tělocvičně ZŠ.

10.11.2023
ZIMNÍ TRÉNINKOVÉ OBDOBÍ - od 13. 11. 2023

Od 13. 11. 2023 přecházíme na zimní tréninkové období. Informace o časech tréninků dostanou jednotlivé kategorie do WhatsApp skupiny od trenérů nebo je naleznete zde na stránkách v obsazenosti hřiště. Toto období bude do neděle 10. 3. 2024.

05.09.2023
KOSTELCI N. Č. L. SE NA POSVÍCENÍ DAŘILO!

Naše týmy byly o tomto víkendu stoprocentní.
Doma hrálo áčko, které přišlo na Ameriku podpořit početné publikum. Díky za super návštěvu. V bouřlivé atmosféře jsme přestříleli tým Mnichovic 7 : 4, po poločase 5:1.
Z mládežnických týmů zasáhly do bojů oba týmy žáků a oba se představily v Dobřejovicích.
Nejdříve v sobotu starší žáci ve svém prvním soutěžním utkáním na velkém hřišti dokázali na perfektně připraveném pažitu zvítězit 5:2 a v neděli na stejné místo vyrazili žáci mladší. I těm se vstup do sezóny povedl na výbornou a přivážejí si vítězství 6:0. Ještě více než výsledek však těší předvedená hra, kterou oba naše mládežnické týmy k vítězství došly.
Věříme, že takto povedených víkendů na podzim ještě pár zažijeme, tak neváhejte a přijďte se podívat na utkání našich týmů.

18.04.2023
FOTBALISTÉ ZAPLNILI SOKOLOVNU

Sobota 15. dubna 2023, den, na který se bude v klubové historii jistě vzpomínat. Po dlouhých deseti letech pořádali fotbalisté opět ples, který byl součástí probíhajících oslav k výročí 100 let od založení klubu. Bylo to velmi příjemné setkání napříč generacemi. Zábavy se zúčastnili jak zasloužilí fotbalisté z dob dřívějších, tak také současní hráči, rodiče dětí, které aktuálně reprezentují naše město, ale i ostatní, kteří k fotbalu nemají zas tak blízko, ale chtěli se prostě bavit.
Jelikož se současně s plesem hrálo snad nejvýznamnější fotbalové utkání v naší republice, a to derby pražských S, tak nesměla chybět projekce s tímto zápasem, která zábavu snad vůbec nenarušila, ale spíše tak nějak přirozeně doplnila. V rámci plesu jsme zvládli předtančení Petry a Petra Duškových, kteří předvedli krásné ukázky tanců, představení nového loga a klubové a výroční vlajky, dražbu dřevořezby (růže) od Petra Moravce, který nám ji daroval za účelem zakoupení nových dresů pro naše žáky ze získaných prostředků a nechyběla ani pro tyto akce typická tombola, kdy si šťastní výherci kromě jiného odnesli třeba kýtu, mobilní telefon nebo reprezentační dres s podpisem Jana Kollera. Celým večerem nás provázela místní kapela Excelent, která velmi přispěla k vynikající zábavě během celého večera.
Myslím, že atmosféra byla úžasná a každý si snad přišel na své. Tak se budeme těšit na dalších akcích pořádaných fotbalovým klubem SK Kostelec n. Č. l. Kromě soutěžních zápasů bude tou nejbližší výstava k výročí 100 let od založení klubu v městském muzeu a pak 10. a 17. června hlavní oslavy na hřišti.

09.02.2023
LETNÍ KEMPY V SKK

I letos pro Vaše děti připravujeme letní příměstské tábory.

K našemu klasickému všesportovnímu se zaměřením na fotbal, kde je ale i trénink ragby a horolezecká stěna jsme letos přidali ryze fotbalový kemp. Ve spolupráci s naším partnerem společností SportFotbal pod záštitou Coerver Coaching se na něm zaměříme vyloženě na zlepšování fotbalových dovedností.

Termíny:
17. - 21. 7. - příměstský tábor (fotbal + všestrannost)
24. - 28. 7. - příměstský tábor (fotbal výkonnostní)

Bližší informace a spuštění přihlašování bude po jarních prázdninách.

Tak si užijte jarní prázdniny na horách a v létě se na Vás těšíme v areálu Na Americe.

27.01.2023
LETOS SLAVÍME 100 LET OD ZALOŽENÍ KLUBU

V letošním roce oslaví náš klub 100 let od svého vzniku. K této příležitosti budeme pořádat několik akcí, tak si určitě udělejte čas.
15. 4. - taneční zábava
10. 6. - oslavy na hřišti - zápasy mládežnických týmů
17. 6. - hlavní oslavy na hřišti - zápasy, muzika a další
květen až červen - výstava historie kopané v našem městě v Muzeu

Jsme v plné přípravě a brzy zveřejníme bližší informace.

05.09.2022
KÁCOV 2022 - Ohlédnutí za letošním soustředěním.

Letos jsme pro soustředění vyměnili Zbraslavice za Kácov a vyplatilo se.
Pěkný areál s možností využití bazénu v pěkné přírodě. Při takové obsazenosti fotbalovými týmy (Kunratice, Beroun, Jestřábí Lhota a my) chybělo snad jen více ploch pro fotbal, ale i s tím jsme si poradili.
Celkem 40 dětí od přípravek po žáky bylo rozděleno napříč kategoriemi do 4 týmů, které mezi tréninky soutěžily v různých disciplínách (běhací puzzle, soutěž v nožičkách, házení, fotbalgolf, fotbalový kvíz, kimovka, běhací pexeso, stavba nejvyšší věže z kostek nebo opičí dráha). Zvládli jsme i několik přátelských utkání, která obohatila samotnou tréninkovou činnost, při níž jsme si dali trošku do těla. Velkým pozitivem bylo, že se soustředění zúčastnilo 90 % mladších žáků, takže jsme se mohli plnohodnotně připravit na podzimní část sezóny. Na závěr soustředění
sehráli mladší žáci (ročníky 2010 a 2011) přátelské utkání ve Vlašimi a dobrým výkonem zvítězili nad účastníkem české žákovské ligy přesvědčivě 18:6.
Tak zase za rok v Kácově.
Termín už máme 26. 8. - 31. 8. 2023

14.03.2022
VALNÁ HROMADA

V neděli 20. 3. od 17:00 se na hřišti v hospodě na Americe uskuteční volební valná hromada. Zveme na ni všechny členy i další příznivce, kteří by se chtěli stát členy našeho spolku a zapojit se do dění v našem klubu a přispět tak k jeho růstu a dalšímu zlepšování podmínek pro sportování v našem městě.

20.12.2021
PF 2022

Sportovní klub Kostelec nad Černými lesy, přeje všem svým příznivcův, podporovatelům, hráčům, trenérům a funcionářům klidné a pohodové Vánoce a do nového roku hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

10.11.2021
ZIMNÍ TRÉNINKOVÉ OBDOBÍ

Od 15. 11. najíždíme na zimní tréninkové období.
Bližší informace o termínech tréninků dostanete v nejbližší době do mailu.

17.08.2021
ZAČÍNÁME NA PLNÉ OBRÁTKY

Po zahájení přípravy dospělých na přelomu července a srpna se rozjíždějí tento týden také tréninky mládeže. Následovat bude v příštím týdnu soustředění mládeže završené víkendovým domácím turnajem "Podzimní otvírák" pro obě kategorie přípravek.

12.10.2020
ČINNOST OD 12. 10. 2020

Z preventivních důvodů je dnešní trénink předpřípravky zrušen. Uvidíme co dnešek přinese za nová opatření a případně se sejdeme ve čtvrtek. Ostatní týmy zatím tréninky dle dohody s trenéry. Další vývoj sledujeme a ohledně další organizace tréninků vás budeme informovat.

06.09.2020
POSVÍCENSKÝ PROGRAM

Posvícení si můžete zpestřit i fotbalem, k tomu otevřená hospůdka Na Americe.
Program na tento víkend je následující:

3 domácí utkání
Pátek 4. 9. SKK- Louňovice 19:00 (muži A)
Neděle 6. 9. SKK - Mukařov 10:15 (ml. žáci)
Neděle 6. 9. SKK - Doubek 16:30 (muži B)

Navíc naše 4 týmy přípravek hrají turnaje na soupeřových hřištích.
MP v Tismicích so 10:00
SP A ve Světicích ne 14:00
SP B ve Velkých Popovicích ne 10:00
SP C v Liblicích so 9:00

28.08.2020
DĚNÍ NA FOTBALOVÉM STADIONU O TOMTO VÍKENDU

Poslední prázdninový víkend to bude v areálu "Na Americe" žít!!!

V pátek 28. 8. bude na programu letní kino a film 3BOBULE. Snad počasí dovolí a kino proběhne. Začátek promítání by měl být ihned po setmění cca 20:45.

V sobotu jsou na programu turnaje přípravek. PODZIMNÍ OTVÍRÁK je přípravný turnaj, který otevře brány podzimní části sezóny. Dopoledne od 9 hodin je na programu turnaj starší přípravky a odpoledne od 14 se představí týmy mladší přípravky.

A v neděli se už v mistrovském utkání utkají neprve naši mladší žáci (od 10:15 proti Mirošovicím) a v podvečer si Vás dovolujeme pozvat na první domácí utkání mužské rezervy (od 17:00 proti Sokolu Sluštice). Kostelecké "béčko" se na fotbalovou scénu vrací po dlouhých 8 letech, tak nejen jemu, ale celému kosteleckému fotbalu popřejme v nové sezóně hodně zdaru.

Po celý víkend bude otevřena do nového hávu oděná hospůdka Na Americe.

11.07.2020
MEMORIÁL JANA URBANA JIŽ PO 11.

V sobotu 18. 7. 2020 se od 9:00 uskuteční již 11. ročník turnaje v malé kopané.
Rozlosovány budou opět dvě skupiny, a to pro neregistrované hráče, kteří nehrají soutěže a registrované hráče, hrající přes rok soutěžní utkání.
V programu opět nechybí doprovodná dovednostní soutěž našeho partnera společnosti SportFotbal.
Ve skupině neregistrovaných se hraje o putovní pohár. Obhájí ho z loňského roku tým "Vlasatý" nebo se na něm objeví jméno jiného týmu? To vše se dozvíme v sobotu 18. 7.
Tak si sestavte svůj tým nebo se přijďte podívat. Všichni jste srdečně zváni!

14.05.2020
NÁBOR NOVÝCH FOTBALISTŮ

Baví tě sportovat, hýbat se a hrát si? Chceš mít spoustu kamarádů? Pokud ano, tak přijď mezi nás a staň se součástí fotbalového klubu Kostelec nad Černými lesy. Pojďme společně psát další úspěšnou etapu v téměř stoleté historii kopané v našem městě.

KDY:
ÚTERÝ 19. KVĚTNA OD 17:00

KDE:
FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ NA AMERICE (Sportovní 752. Kostelec n. Č. l.)

Dotazy:
jirivedral@centrum.cz
739 488 133

Pokud se Vám termín nehodí nebo se zatím nechcete setkávat s větším počtem lidí, tak se na nás neváhejte obrátit na uvedených kontaktech a domluvíme individuální postup.

11.05.2020
OD 11. KVĚTNA MLÁDEŽ TRÉNUJE

Od 11. května jsou obnoveny tréninky mládeže ve standardních termínech. Tréninky však lze obnovit pouze za zvýšených hygienických a bezpečnostních opatření. Bližší informace na těchto stránkách nebo na facebooku www.facebook.com/skkncl/

04.05.2020
PŘÍPRAVA NA OBNOVENÍ ČINNOSTI

V co nejbližší době připravujeme obnovení tréninkové činnosti.
Dolaďujeme detaily k obnovení činnosti, tak aby splňovala všechna právní nařízení a hygienické podmínky.
Sledujte nás zde nebo na facebooku.

12.03.2020
DOČASNÉ PŘERUŠENÍ SPORTOVNÍ ČINNOSTI A RUŠENÍ AKCÍ

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ
Sportovní klub Kostelec nad Černými lesy, z.s. na základě aktuální situace a s tím souvisejících vládních a jiných mimořádných nařízení s okamžitou platností až do odvolání RUŠÍ VEŠKERÉ AKCE VŠECH KATEGORIÍ (tréninky, zápasy, valnou hromadu, jarní turnaje přípravek a další aktivity). Zároveň také dochází k uzavření areálu na Americe jak pro veřejnost, tak také pro členy klubu. Klub ruší i veškeré pronájmy hřiště a areálu ostatním subjektům.
O dalším vývoji a případných změnách Vás budeme informovat zde nebo na našich webových stránkách.
Věříme, že se brzy na hřiště v plné síle zase vrátíme....

Děkujeme za pochopení a respektování všech nařízení.
Výkonný výbor SKK

22.01.2020
ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SKK V JIZERKÁCH

Jedeme na plný pecky!
Včera odjely na zimní soustředění do Bedřichova přípravky a dnes vyráží na druhou stranu Jizerek do Desné mužstvo dospělých. Sport na čerstvém horském vzduchu, nějaký ten výběh, trochu napadlo, takže budou i běžky a samozřejmě také tréninky v halách...

14.01.2020
NAŠI TRENÉŘI SE VZDĚLÁVAJÍ

I přes zimní přestávku je v našem klubu živo. O víkendu úspěště dokončil maratón trenérského kurzu UEFA B Jiří Vedral. Kurz FAČR C čeká v únoru na Marcela Hoffmanna.
Věříme, že vzdělání našich trenéru pomůže k dalšímu rozvoji fotbalu v Kostelci.

28.12.2019
SILVESTROVSKÝ FOTBÁLEK

Tradiční fotbálek v netradičním čase.
I letos se sejdeme poslední den v roce k tradičnímu silvestrovskému fotbálku. Letos je začátek posunut na 14:00.
Kdo má tedy chuť si před oslavou Nového roku trochu zasportovat, tak doražte na Ameriku.

17.12.2019
PF 2020

Sportovní klub Kostelec nad Černými lesy přeje všem svým členům a příznivcům veselé Vánoce plné pohody a vše nejlepší do nového roku 2020.

14.11.2019
PŘEDPŘÍPRAVKA: TRÉNINK ZRUŠEN

Čtvrteční trénink (14.11.) je vzhledem k předpokládaným nízkým teplotám zrušen. Přes víkend se má oteplit. Včetně školičky se tedy sejdeme v pondělí od 17:00 na hřišti. Halu budeme řešit dle počasí operativně.

19.09.2019
S BŘEZÍM DOMA V PÁTEK OD 19:00

Další domácí zápas sehrajeme v původním termínu v pátek od 19:00. V neděli se na našem hřišti představí starší žáci, kteří přivítají soupeře ze Starého Kolína. Výkop zápasu je v 10:15.

12.09.2019
VE 3. KOLE PŘIŠLA PRVNÍ PORÁŽKA

FK RADOŠOVICE - SK KOSTELEC n. Č. l. 2:1 (2:0)

V dalším kole jsme zavítali do Říčan na půdu nováčka FK Radošovice. Tým doplněný o mladé hráče FK Říčany v úvodním kole zvítězil ve Stříbrné Skalici 3:0, tak jsme čekali těžký zápas.
Soupeř předváděl oproti předpokladům spíše důraznou hru s nakopávanými míči, za kterými vysílal své rychlé hrotové hráče. Celkem se nám dařilo držet se soupeřem krok, i když si soupeř vytvořil asi dvě vyložené šance, ale ty neproměnil. Na druhé straně se do šance dostal Vašek Tříska, ale balón ve vyložené šanci také netrefil ideálně. Po necelé půlhodině hry však soupeř v dvakrát v krátkém časovém okamžiku udeřil a v tu chvíli to s námi nevypadalo dobře. Poprvé jsme nedokázali odvrátit závar po centru z pravé strany a podruhé jsme inkasovali po trestném kopu, kdy si náš gólman asi úplně dobře nepostavil zeď. Nicméně do poločasu jsme již neinkasovali a do druhé půle jsme šli s odhodláním a snahou vstřelit kontaktní branku.
Poločasový cíl se nám podařilo splnit v 65. minutě, kdy jsme díky Michalu Štorcovi proměnili nepřímý kop z hranice šestnáctky. Soupeř znervózněl a začal i fyzicky odpadávat. Náš tým ve snaze o vyrovnání občas nechával v obraně okénka, ale soupeř žádný brejk nezužitkoval. Bohužel ani my jsme branku vstřelit nedokázali, takže i přesto, že se soupeř strachoval o výsledek do poslední minuty, tak vítězství, a asi i zasloužené, udržel.

Následující zápas
Příští týden 14. - 15. 9. VOLNO

03.09.2019
SK KOSTELEC PŘIVÍTAL NA SVÉM STADIONU STŘÍBRNOU SKALICI

SK KOSTELEC n. Č. l. - Stříbrná Skalice 1:1 (1:1)

V úvodním domácím zápase nového ročníku jsme přivítali na domácím hřišti tým Stříbrné Skalice, která v minulém kole prohrála na domácím hřišti s Radošovicemi (naším příštím soupeřem) 0:3. Hrálo se již tradičně v pátek večer pod umělým osvětlením. Bohužel i v tomto utkání došlo k tržnému zranění hlavy, jednoho z našich hráčů. Tentokrát to odnesl Tomáš Remek, ale naštěstí to nebylo na šití a Tomáš statečně dohrál utkání s obvázanou hlavou až do konečného hvizdu.
Úvod jsme opět malinko zaspali a soupeř měl na začátku utkání, a dá se říci i v průběhu celého prvního poločasu, o něco více ze hry. Postupem se hra přeci jen trochu vyrovnala a ve 14. minutě jsme šli dokonce do vedení zásluhou Vaška Třísky, který úspěšně zakončil svůj dravý průnik soupeřovou obranou. Ani ne za 10 minut však soupeř vyrovnal. Po rychlé akci ze středu pole se prosadil nabíhající levý útočník Meteoru. Další ranou pro náš tým bylo nařízení pokutového kopu, který byl minimálně velmi sporný. Po souboji našeho obránce se soupeřovým útočníkem, kdy hrál náš obránce balon jako první, odpískal sudí pokutový kop proti našemu mužstvu. Ať to bylo tak nebo tak, soupeř pokutový kop neproměnil a tak i přes některé další šance na obou stranách se šlo o poločase do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Druhý poločas byl více vyrovnaný, ale naše snažení většinou končilo před šestnáctkou soupeře. Sice jsme nastřelili dvakrát břevno, ale i nám při soupeřově střele pomohla tyč a tak spíše bojovné utkání skončilo snad spravedlivou remízou 1:1.

Následující zápas
Sobota 7. 9. 2019 17:00 FK Radošovice - SK Kostelec n. Č. l.

30.08.2019
POSVÍCENSKÝ FOTBALOVÝ PROGRAM

Jelikož mládežnické týmy začínají své soutěže až nadcházející týden, tak jediné mistrovské utkání sehrají muži. V neděli dopoledne se můžete přijít podívat na naše žáky v posledním přípravném utkání.
Program domácích zápasů o tomto víkendu je tedy následující:

pátek 30. 8. SKK muži - Stříbrná Skalice 19:00
neděle 1. 9. SKK žáci - Benešov 10:15

Přijďte podpořit naše mužstva!!!

26.08.2019
VSTUP DO SEZÓNY SE MUŽŮM VYDAŘIL

PACOV - SK KOSTELEC n. Č. l. 2:3 (2:1)

V úvodním kole nového ročníku jsme zavítali na půdu Pacova, v jehož dresu nastoupil také dřívější ligový hráč Plzně František Ševínský. V našem dresu se objevily dvě nové posily. Z Nučic přišel Ivan Dráb a z Rostoklat Vašek Tříska.
Zápas pro nás bohužel nezačal zrovna šťastně, když hned v 10. minutě utrpěl právě jeden z noviců v našem dresu Ivan Dráb tržnou ránu na hlavě a muselo se střídat. V nemocnici to spravil nějaký ten steh a snad bude brzy k dispozici. Ivane, přejeme brzké uzdravení. Ať už vlivem této situace nebo jiných okolností jsme navázali na hru z minulého ročníku, kdy se nám jako celku nevedlo v obranné činnosti a po vlastních chybách jsme soupeřům nabízeli gólové šance. I tentokrát jsme nějakou tu chybku vyrobili a soupeř toho dokázal využít. Důsledkem toho bylo, že jsme po 20 minutách prohrávali 2:0. Naštěstí se nám do poločasu díky brance druhého novice Vaška Třísky podařilo snížit a byli jsme zpět v zápase. Ve druhém poločase jsme zápas dvěma brankami dokázali otočit a získali tak na úvod sezóny cenné vítězství, navíc ještě ze soupeřova hřiště.
Příští týden nás čeká doma na posvícení derby se sousední Stříbrnou Skalicí. Všichni jste srdečně zváni.
Pátek 30. 8. 2019 19:00 SK Kostelec n. Č. l. - Meteor Stříbrná Skalice

03.07.2019
Poslední volná místa v turnaji v malé kopané

Kdo máte zájem se zúčastnit turnaje v malé kopané, který se koná v sobotu 13. července, máte poslední možnost do pondělí 8.7.2019.

26.03.2019
VSTUP DO SEZÓNY SE MUŽŮM NEVYDAŘIL

V sobotu 23.3. vstoupilo naše první mužstvo do jarní části soutěže. S Mukařovem, který je v tabulce hluboko pod námi jsme však tahali za kratší konec a byla z toho konečná porážka 1:5. Jedinou naši branku vstřelil z přímého kopu Matteo Ravizza.
Doufejme, že příští týden v Pacově se nám bude dařit o poznání lépe.

15.03.2019
GENERÁLKA DOSPĚLÝCH

V sobotu od 15:00 sehraje naše první mužstvo poslední přípravné utkání před jarní částí sezóny. Na svém hřišti přivítáme Dobré Pole, šestý tým okresního přeboru Kolín.

15.03.2019
TURNAJ PŘEDPŘÍPRAVKA

Naši nejmenší borci ročníku 2013 se v neděli zúčastní turnaje v Kostelci v hale TATRANu. Pokud se budete chtít na naše borce podívat a podpořit je, tak máte možnost od 9:00 do cca 12:30.

01.03.2019
PŘÍPRAVA DOSPĚLÝCH ZAČALA

V pondělí 25. února začala příprava na sezónu mužstva dospělých. První týden 3x trénink a v neděli domácí přípravný zápas od 15:00 proti Nučicím.
Účast je zatím výborná. Na středeční trénink se sešlo 16 hráčů.
Jen tak dál!!!!

14.01.2019
SOUSTŘEDĚNÍ ZIMA 2019

V příštím týdnu odjíždějí naše celky na prodloužený víkend na soustředění. Mládežnické týmy jedou do Bedřichova a muži na druhý konec Jizerek do Desné.
Sněhu je na horách až dost, takže podmínky pro zimní sporty jsou vynikající.

30.12.2018
SILVESTROVSKÝ FOTBÁLEK

V pondělí se od 10 hodin uskuteční tradiční fotbálek. Kdo chce o Silvestru protáhnout tělo, tak doražte před 10 na Ameriku.
Restaurace otevřena.

04.09.2018
ZAČÁTEK SOUTĚŽÍ

Po prvním zářijovém víkendu, kdy byly na kostelecké posvícení na programu domácí zápasy, jsou za námi dvě kola soutěže dospělých a starších žáků.
Žáci vzhledem k prázdninám měli první kolo odloženo. O tomto víkendu si odbyli premiéru v soutěžním zápase na velkém hřišti. A nutno říci, že si poradili vskutku dobře, i když zápas prohráli v poměru 2:6.
Mužům se dařilo i výsledkově, když v pátek hraném utkání porazili Pacov 3:0 a po dvou kolech jsou společně s Louňovicemi se dvěma výhrami na čele tabulky při skóre 9:0.

30.08.2018
Program posvícení

O nadcházejícím víkendu se poprvé v nové sezóně představí na domácím hřišti jak muži tak starší žáci.
Muži přivítají v pátek od 19:30 tým Pacova a starší žáci se představí v neděli od 17:00 proti Vyžlovce.

21.08.2018
TRÉNINKY ŽÁKŮ

Od úterý 21. srpna začíná letní příprava žáků (ročníky 2004 - 2006) Začátek tréninku v 17:00 na hřišti "Na Americe".

28.06.2018
OSLAVY 95. LET KOPANÉ

Na sobotu 23. června připravil místní fotbalový klub k příležitosti oslav 95. let od vzniku klubu kulturně sportovní odpoledne a večer. Vše začalo hodinu po poledni krátkým přivítáním a letmým pohledem do historie klubu. Pak už následoval zápas přípravek SK Kostelec proti hokejistům Říčan. Po jeho skončení přišel na řadu jeden z vrcholů dne, a to vystoupení Karla Emanuela Gotta a jeho dcery Yvette, proložené utkáním mladších žáků proti Zásmukům. Před utkáním gard domácího Kostelce a sousedních Nučic byli vyhlášeni nejlepší hráči jednotlivých kategorií a došlo také na poděkování a ocenění trenérů. Ještě před výkopem hlavního utkání byla losována bohatá tombola. K večernímu posezení zahrála skupina DUO KGx, která svým vystoupením velmi přispěla k pěknému zakončení celého dne.
I přes docela chladné počasí se akce vydařila. Děti si užily skákací hrady a využily i další připravená stanoviště, na kterých si mohly vyzkoušet své dovednosti. Během dne zavítalo do areálu „Na Americe“ mnoho pamětníků kosteleckého fotbalu. Z Kolína dorazil i bývalý hráč pan František Kureš, který setkání obohatil nejen vzpomínkami, ale i spoustou historických fotografií.

04.06.2018
Zápas A mužstva - změna termínu i hřiště!!!

Zápas A mužstva se soupeřem z Březí je přeložen na neděli 10.6.2017 od 17:00 a hraje se v Březí!!! Na podzim bylo prohozené pořadatelství kvůli stavu hrací plochy v Březí.

30.05.2018
DĚTSKÝ DEN NA AMERICE

V pátek 1. června se na fotbalovém hřišti "Na Americe" uskuteční od 17:00 dětský den. Všichni jste srdečně zváni.

01.04.2018
Vstup do jarní části se vydařil

Ze dvou utkání jarní části máme 6 bodů. V prvním jarním mistrovském utkání jsme přivítali druhý tým tabulky Velké Popovice. Podařilo se zvítězit po obratu z 1:3 na 4:3!!!
Ve druhém jarním utkání jsme jeli do Stříbrné Skalice. Podařilo se nám zde zvítězit 3:1 a získat důležité tři body ve vyrovnaném středu tabulky!!!

Byla aktualizována tabulka, výsledky a tabulka střelců.

19.03.2018
Vítězství v generálce

V posledním přípravném utkání jsme opět přivítali účastníka okresního přeboru na okrese Kolín. Tentokráte nám bylo za soupeře mužstvo Dobrého Pole. Na těžkém terénu po sněhové nadílce jsme dokázali zvítězit 2:1 (1:0)
Byl to třetí přípravný zápas, vždy s účastníkem okresního přeboru Kolín. Tyto zápasy jsme zvládli s bilancí 2 porážek a 1 vítězství. Vždy se ale jednalo o vyrovnané zápasy, které krom prvního utkání, skončily pouze o gól.
V neděli 25. 3. přivítáme v mistrovském utkání jednoho z lídrů soutěže, celek Velkých Popovic.

06.03.2018
MUŽI: PROHRA V PRVNÍM ZÁPASE

Po dvou mrazivých trénincích, které absolvoval náš tým v týdnu, jsme v prvním přátelském utkání přivítali mladý tým ze sousedních Nučic, kterému po podzimní části patří v okresním přeboru na Kolínsku 8. místo.
Vstup do zápasu se nám nepovedl a než jsme se rozkoukali, tak jsme prohrávali, 0:1. V prvním poločase ještě stihl vyrovnat Martin Tykal. Na čaj se tedy šlo za vyrovnaného stavu. V druhé půli šly do vedení opět Nučice, ale i podruhé se nám podařilo vyrovnat, když penaltu po zákroku na Baumruckra proměnil Štorc. Následně jsme mohli jít do vedení, ale ve vyložené šanci jsme netrefili odkrytou soupeřovu bránu a jak to už tak bývá, tak se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš, a po chvilce jsme inkasovali my. Soupeř v závěru utkání přidal ještě dvě branky a zvítězil tedy 5:2. Na úvodní zápas se jednalo o vcelku slušné utkání.
V příštím zápase přivítáme dalšího účastníka okresního přeboru Kolín, tým Kouřimi. Utkání se uskuteční v sobotu od 17:00 na našem hřišti.

21.02.2018
MUŽI: PŘÍPRAVA NA JARO

V úterý 27. 2. začíná příprava před jarní částí sezóny.
Tréninky vždy v úterý a ve čtvrtek od 18:30. Na programu jsou také 3 přátelská utkání.
Neděle 4.3. od 13:00 Nučice
Sobota 10.3. od 17:00 Kouřim
Sobota 17.3. od 14:00 Dobré Pole

02.02.2018
Turnaj žáků v Sázavě

Tým našich žáků se v sobotu 3. 2. zúčastní halového turnaje v Sázavě. Turnaje se zúčastní 8 týmů rozdělených do dvou skupin. Náš tým se postupně ve skupině A utká s domácí Sázavou, Újezdem nad Lesy a Struhařovem. Odpoledne budou následovat vyřazovací boje.
Hodně úspěchů!

19.12.2017
PF 2018

Sportovní klub Kostelec nad Černými lesy přeje všem svým členům a příznivcům veselé Vánoce plné pohody a vše nejlepší do nového roku 2018.

30.10.2017
MUŽI: ÚTERNÍ TRÉNINK

V úterý 31. 10. se koná od 18:30 trénink. Účast všech nutná.

27.10.2017
Přeložení zápasu

Zítřejší zápas ve Struhařově je přesunutý na čtvrtek 2.11. od 19:00 do Kostelce.

26.09.2017
MUŽI: TRÉNINK VE STŘEDU

Jelikož je ve čtvrtek státní svátek, tak se trénink přesouvá na středu. Začátek v 18:30, tak tam buďte včas!

11.09.2017
KOSTELECKÝ VÍKEND

Kosteleckým mužstvům se o víkendu opravdu dařilo.
V sobotu hrály své první turnaje obě přípravky. Jak mladší ráno ve Struhařově, tak také starší odpoledne ve Velkých Popovicích.
MP obsadila na turnaji druhé místo s bilancí 4 výher a jedné porážky Soupeři jí byly týmy Struhařova, Stránčic A a B, Louňovic a Vyžlovky 2009. SP dokázala svůj první letošní turnaj vyhrát, když změřila síly s domácími Velkými Popovicemi, sdruženým týmem Vyžlovka/Kozojedy, Koloději a Mukařovem.
Odpoledne zajíždělo naše mužstvo dospělých do Mirošovic, které minulé kolo deklasovaly rezervu Mnichovic 10:1. Během zápasu, stejně jako proti Skalici, jsme si vytvořili více brankových příležitostí než soupeř, ale stále se trápíme s koncovkou. V druhé půli se nám podařilo jeden gól přeci jen vstřelit, a tak si z Mirošovic odvezli nejtěsnější výhru 1:0.
V neděli se do Mirošovic podíval také tým mladších žáků. Po trošku rozporuplném začátku jsme dokráčeli k poměrně hladkému vítězství 6:0.

04.09.2017
POSVÍCENÍ SE VÝSLEDKOVĚ NEPOVEDLO

Nedělní posvícenský program obstarala první domácí mistrovská utkání tohoto ročníku. Bohužel mladším žákům ani mužům se nedařilo. I když hra byla v obou případech lepší než výsledek, nevválčilo ani jedno mužstvo žádný bod. V pondělí hraje v Dobrém Poli svůj další zápas starší přípravka a o víkendu pak začínají pro obě přípravky turnaje.

04.09.2017
SOUSTŘEDĚNÍ MLÁDEŽE VE ZBRASLAVICÍCH II

V sobotu se počasí přece jen trochu umoudřilo, a tak jsme mohli naplno trénovat. Dopoledne jsme z důvodu chladnějšího počasí ještě využili místní halu v kombinaci s výběhem po okolních lesích a odpoledne se po polední soutěži na místní naučné stezce šlo trénovat už zase na hřiště.
Celkově se soustředění povedlo i to počasí jsme zvládli a můžeme se plně vrhnout do podzimních soutěží.
Díky patří všem trenérům Jitce Vorlíčkové, Martinu Karlovi, Františkovi Voseckému, Petru Hollerovi a Jiřímu Vedralovi, zdravotnici paní Šustové a rodičovskému doprovodu paní Svobodové a Galíkové.

01.09.2017
MUŽI: V NEDĚLI PŘIVÍTÁME SKALICI

V neděli nás čeká první domácí mistrovský zápas této sezóny. Po předzápase, který obstarají ml. žáci proti louňovicím od 15 hodin se od 17 utká domácí Kostelec se Stříbrnou Skalicí. S rozdílnou náladou budou asi nastupovat do utkání oba celky. Kostelec totiž utrpěl porážku v prvním kole ve Velkých Popovicích, kdežto Skalice si poradila s rezervou Mnichovic.
Tak přijďte podpořit Kostelec v posvícenských zápasech.

01.09.2017
SOUSTŘEDĚNÍ MLÁDEŽE VE ZBRASLAVICÍCH

Ve středu jsme odjeli na soustředění do Zbraslavic. Starší přípravka si cestou ještě odskočila k mistrovskému zápasu do Peček a večer jsme se všichni ubytovali v chatičkách u místního rybníka. Ve čtvrtek jsme absolvovali dva tréninky v areálu sportovního střediska na travnaté ploše. ale páteční předpověď bohužel vyšla, takže od rána prší, prší a zase prší.
No dnešek jsme přežili jak ráno tak odpoledne v tělocvičně, která je také v areálu, ale to víte hřiště je hřiště. Vměstnali jsme se tam nějak vystřídali a budeme s nadějí vzhlížet k zítřku s tím, že se počasí vylepší.

21.08.2017
MUŽI: KOSTELCI GENERÁLKA VYŠLA

Na generálku před novou sezónou zajížděli naši muži do Zásmuk. Na půdě loňského účastníka kolínského okresu zvítězili 4:2, když v poločase prohrávali 0:1.
První mistrovské utkání hrajeme už v pátek od 19:00 ve Velkých Popovicích.

14.08.2017
TRÉNINKY MUŽŮ TENTO TÝDEN

Tento týden je trénink pouze ve středu od 18:30. V neděli pak hrajeme od 17:00 v Zásmukách poslední přípravný zápas.

01.08.2017
POČASÍ LETNÍMU KINU PŘÁLO

V sobotu 29. července se na hřišti "Na Americe" konalo druhé letošní letní kino. Tentokrát byl na programu film Bezva ženská na krku, který si diváci mohli vychutnat za krásného letního večera. Návštěva sice nebyla taková jako na začátku prázdnin, kdy se promítal film Špunti na vodě, ale zájem o letní kino v Kostelci se potvrdil i tentokrát.
Tak na viděnou zase příští rok v letním kině "Na Americe"!

31.07.2017
KALAMITA NA AMERICE

Nedělní vichřice zanechala na našem hřišti významné stopy. Nejenže vítr povalil a rozlámal střídačky, ale také bohužel utrhl podstatnou část střechy kabin a bytu správce. Výčet dalších menších škod snad nemá cenu ani rozebírat.

28.07.2017
LETNÍ PŘÍPRAVA DOSPĚLÝCH

V úterý 1. srpna začíná příprava na nový ročník soutěže. Tréninky budou klasicky úterý a čtvrtek vždy od 18:30. V úterý dostanete i celkový rozpis přípravy včetně zápasů. První zápas je v neděli 6. srpna od 17:00 v Nučicích.

25.07.2017
ROZLOSOVÁNÍ ROČNÍKU 2017/2018

V sobotu se v Líbeznicích konal losovací aktiv pro nadcházející sezónu.
Přípravky mají los turnajové soutěže samostatně, takže v sobotu se svůj program na novou sezónu dozvěděli muži a mladší žáci.
Muži budou hrát III. třídu skupinu B se 14 účastníky. Ve skupině máme tři nová mužstva, z okresu sestoupivší Mukařov a ze IV. tříd Březí a Čestlice. Soutěž začne v pátek 25. srpna a stejně jako loni to bude zápasem ve Velkých Popovicích od 19:00.
Do soutěže mladších žáků se přihlásilo oproti loňsku téměř jednou tolik mužstev, takže je okresní přebor rozdělen do dvou skupin. Naše mužstvo bylo nalosováno do skupiny B, kde je 12 mužstev spíše z jižní části okresu. Soutěž nám začne na posvícení, tedy o víkendu 2/3. září domácím zápasem proti Louňovicím. Přesný termín bude ještě upřesněn.

16.07.2017
MEMORIÁL JANA URBANA

Osmý ročník turnaje v malé kopané je za námi. Po letech, kdy se turnaj konal za tropických teplot, nastala změna a turnaj se konal pro fotbal za optimálních podmínek. Celkem se turnaje zúčastnilo 15 týmů, když šestnáctý přihlášený celek se nedostavil. Ve skupině neregistrovaných zvítězil krom loňského roku pravidený účastník turnaje HECHT před druhým FC Plácek a PC HOSPITAL. Ve skupině registrovaných obhájil loňské vítězství Kostelec před FC Květňák a Lazy Boys Poděbrady.
V dovednostní soutěži střelbě na zavěšené lahve se nejvíce dařilo Davidu Jirsovi z týmu Pizzerie Kostelec.

10.07.2017
DALŠÍ NAŠI TRENÉŘI ZÍSKALI "C" LICENCI

Ačkoli jsou fotbalové prázdniny, jinak tomu je uvnitř klubu. Naši dva trenéři absolvovali v červnu trenérský kurz. Martin Karel a Jiří Vedral se tak stali držiteli trenérské "C" licence, která je primárně zaměřena na přípravky a mladší žáky a rozšířili tak řady našich kvalifikovaných trenérů.

04.07.2017
LETNÍ KINO SE POVEDLO

První prázdninový víkend se na našem hřišti konalo letní kino. Promítal se film Špunti na vodě, na který dorazilo téměř 150 diváků. Takový zájem nás potěšil a jsme rádi, že můžeme udělat pro lidi něco, o co mají zájem. Doufáme, že stejný zájem bude i o film Bezva ženská na krku, který se bude promítat v sobotu 29. července od 21:30.

18.06.2017
MUŽI:VYBOJOVANÉ TŘETÍ MÍSTO V DOBŘEJOVICÍCH

Kostelec zvládl přímý souboj o třetí místo v Dobřejovicích. Na třetí třídu se hrálo slušné utkání se spoustou šancí. Do utkání jsme vstoupili aktivněji, ale byli to domácí, kteří šli do brzkého vedení. Nám se však brzy podařilo vyrovnat a vzápětí výsledek otočit. Poločas jsme vyhráli 3:1, ale kdyby to bylo 5:1 i více pro nás, tak by se nemohl nikdo divit.
I ve druhé půli jsme zahodili několik šancí a tak nakonec bylo ze zápasu drama až do samého konce. Domácí snížili na rozdíl jediné branky a v kombinaci s našimi dvěma vynucenými střídáními přebrali otěže zápasu do svých rukou. Nakonec se nám výsledek podařilo udržet a končíme tak na 3. místě ve III. třídě Prahy-východ sk. B právě o bod před Dobřejovicemi.
Doufejme, že příští rok to bude zase o něco lepší.

15.06.2017
V DOBŘEJOVICÍCH V SOBOTU

Poslední utkání letošního ročníku se odehraje v Dobřejovicích už v sobotu, čas zůstává 17:00. Bude to přímý souboj o třetí místo. Abychom Dobřejovice v tabulce předstihli, musíme zvítězit. Přijeďte podpořit náš tým v posledním utkání.

12.06.2017
VÍKENDOVÉ OKÉNKO

Muži měli o uplynulém víkendu volno, jelikož Říčany B odstoupily ze soutěže. Do bojů tak zasáhla pouze mládežnická družstva, těm se v soutěžních utkáních však krutě nedařilo. Ml. žáci si odvezli debakl z Jevan a st. přípravka prohrála všech pět utkání na turnaji v Liblicích.
Jediným úspěšným týmem byla ml. přípravka, která skončila na mimosoutěžním turnaji v Dobrém Poli na druhém místě.

06.06.2017
ÚTERNÍ TRÉNINKY ZRUŠENY

Z důvodu počasí jsou tréninky ml. žáků i dospělých zrušeny.

05.06.2017
MUŽI: KOSTELEC JEDE NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

Výhry-7, remízy-0, prohry-0 => 21 bodů a skóre 25:5, to je bilance našeho mužstva z posledních 7 mistrovských zápasů. Posledním dílem do této úspěšné série bylo vítězství na půdě Struhařova. S tímto soupeřem to je díky jeho stylu hry vždy tvrdý boj. A ne jinak tomu bylo na tvrdém drnčáku s písečnými poli tentokrát. Naštěstí se nám podařilo jít brzy do vedení a zápas víceméně dotáhnout v klidu do vítězného konce.
Příští víkend máme po odstoupení Říčan ze soutěže volno a poslední mistrovské utkání tak sehrajeme až za čtrnáct dní v Dobřejovicích.

29.05.2017
MUŽI: ŠESTÉ VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ

O víkendu se naposledy na domácí půdě představilo mužstvo dospělých. Za velmi horkého počasí jsme přivítali Pacov. Ač je Pacov až ve druhé polovině tabulky, je to jedno z mužstev s nejmenším počtem obdržených branek. To potvrdil i tento zápas, kdy jsme zvítězili nejtěsnějším rozdílem 1:0. A to i proto, že rozhodčí odvolal náš druhý gól pro údajný ofsajd, i když nejprve odpískal a ukázal do středu hřiště.
Do konce soutěže nám zbývá příští týden utkání ve Struhařově, pak máme volno a v posledním kole zajíždíme do Dobřejovic, možná k přímému souboji o 3. místo.

22.05.2017
BRIGÁDA

V úterý se od 17:30 (případně jak budete moci) bude konat brigáda. Je třeba vrátit gumový granulát ze zámezí zpět na hřiště. Hrábě (nejpépe plastové) a lopaty s sebou.

22.05.2017
MUŽI: VÍTĚZNÁ SÉRIE POKRAČUJE

Mužstvo dospělých dokázalo o víkendu naplno bodovat v Křenicích. Na půdě posledního celku tabulky to nebylo lehké utkání. Domácí nakopávali dlouhé balóny, které se na tvrdém drnčáku snažili bojovností dotlačit co nejblíže k naší brance. I přes dvě nařízené penalty proti našemu celku jsme zvítězili 4:2 (3:1) a natáhli sérii vítězných zápasů na pět.
V příštím kole přivítáme v sobotu od 17:00 Pacov.

16.05.2017
ZMĚNA U MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Došlo k přesunu zápasu v Louňovicích na středu, takže program MŽ v následujících dnech bude tento:
středa 17. 5. 18:00 mistrovské utkání v Louňovicích
pátek 19. 5. 17:00 trénink s brigádou
pondělí 22. 5. 17:30 přátelské utkání s Rostoklaty (v Kostelci)
čtvrtek 25. 5. 17:00 trénink
so/ne 27/28. 5. VOLNO
a dále již klasicky úterý a čtvrtek od 17:00 trénink

13.05.2017
Výsledky a zápasy

Byly doplněny zápasy a výsledky jarních zápasů. Kostelecké mužstvo nevstoupilo do jarní části dobře a během čtyř utkání uhrálo pouze bod za remízu v Ondřejově. Další čtyři utkání se již začalo a pokaždé se slavilo vítězství alespoň o 3 góly.
Doufejme že na tyto výsledky navážeme i v dalších zápasech.

07.04.2017
PROGRAM NA VÍKEND

O tomto víkendu zasáhnou do bojů také mužstva přípravek.
Jak mladší, tak starší hrají svá utkání v neděli.
V neděli hraje také v Louňovicích náš sdružený tým starších žáků Kostelec/Vyžlovka.
Na domácím hřišti se představí muži a před nimi ještě mladší žáci. U ml. žáků došlo oproti rozpisu k posunu výkopu na 14:00. Soupeřem nám budou Radonice, kde jsem na podzim prohráli 5:0.
Tým mužů čeká opět soupeř z druhé poloviny tabulky, Strančice. Mužstvo Strančic však dokázalo v obou jarních utkání zvítězit a připsalo si plný počet šesti bodů. Zda se Kostelci povede zopakovat výhru z podzimu (4:1) se můžete přijít podívat od 16:30.

27.03.2017
JARNÍ MISTROVSKÁ ČÁST ZAČALA

V prvním jarním kole se na domácím hřišti představila mužstva ml. žáků a dospělých. Zatímco ml. žáci přivítali poslední Brázdim a dokázali zvítězit 13:0 (4:0), mužstvo dospělých přivítalo soupeře z čela tabulky, Velké Popovice. Náš celek (aktuálně na pátem místě) sehrál s lídrem vcelku vyrovnané utkání. V poslední desetiminutovce jsem dotáhli dvoubrankové manko, ale v poslední minutě jsme dostali smolný gól ze standardní situace a prohráli 2:3 (0:1).
Přípravnkám začínají mistrovké soutěže až za 14 dní.

23.03.2017
VÝSLEKDY PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ

V generálkách na mistrovská utkání jsme uspěli. Mužstvo dospělých v divoké přestřelce zvítězilo nad Dobrým Polem 7:6. Našemu celku se vydařil úvod utkání, když ve 20 minutě vedl 4:0. Do poločasu jsme však ještě dvakrát inkasovali.
Druhý poločas už byl nahoru dolu, ale šťastnější byl Kostelec.
Mladší žáci rozehráli utkání s Kouřimí také dobře. Za trvalého deště však vítězství neudrželi a remizovali 3:3. Důležitější však byla předvedená hra. Určitě je hodně co zlepšovat, ale již se po přestupu z přípravky začínají u kluků objevovat kombinační akce a fotbalovost. Tak jen tak dál.

17.03.2017
GENERÁLKY NA MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

V sobotu v posledním přípravném utkání přivítá od 13 hod. tým mužů soupeře z Dobrého Pole, hrajícího stejnou soutěž na okrese Kolín. V neděli se naši mladší žáci představí cca ve 13:30 také na domácí půdě, kde se střetnou opět s celkem z okresu Kolín, Kouřimí.
Všichni jste srdečně zváni.

16.03.2017
PŘÍPRAVKY NA DIVIZNÍM UTKÁNÍ V ČESKÉM BRODĚ

Naši nejmenší hráči se v sobotu 18. 3. od 15:00 aktivně zúčastní divizního utkání mezi domácím Českým Brodem a Baníkem Souš. V premiérovém jarním kole na domácí půdě bude Brod jako čtvrtý celek tabulky divize B hostit pátý tým Baník Souš.
Naši borci se budou účastnit úvodního nástupu hráčů a následně v přestávce sehrají s místními vrstevníky modelové utkání. Pro kluky a holky to bude určitě velký zážitek. Pokud máte zájem, přijeďte se do Českého Brodu podívat.

15.03.2017
ML. ŽÁCI: TRÉNINKY ZÁPAS

Od 14. března budou probíhat tréninky na našem hřišti vždy v úterý a čtvrtek od 17:00. V neděli 19.3. sehrajeme přípravné utkání na našem hřišti s Kouřimí. Výkop cca 13:15 sraz ve 12:50.
První mistrovské utkání sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 25. 3. od 13:00 proti Brázdimi.

14.02.2017
MUŽI: ZAČÁTEK PŘÍPRAVY

Příprava týmu dospělých začíná 21. února od 18:30. Tréninky každé úterý a čtvrtek od 18:30. První přátelské utkání je na programu v neděli 26. února od 17:00.

14.02.2017
MLÁDEŽ: ZRUŠENÍ TRÉNINKU

Z důvodu jarních prázdnin se tréninky v týdnu od 13. do 19. února ruší.

10.02.2017
PŘÍPRAVKY ZNAJÍ SVÉ SOUPEŘE NA JARO

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
TJ Slavia Louňovice 8. - 9.4.
TJ Sokol Měšice 22. - 23.4.
TJ Sokol Ondřejov 29.4. - 1.5.
TJ SK Bašť 13. - 14.5.
SK Kostelec nad Č.l. 27. - 28.5.
TJ Liblice 10. - 11.6.

Více zde: http://www.ofspv-turnaje.eu/starsi-pripravky/jaro/divize-e/

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
SK Úvaly 8. - 9.4.
TJ Sokol Mukařov 22. - 23.4.
Kostelec n.Č.l./Nučice 6. - 8.5.
TJ Slavia Radonice B´ 20. - 21.5.
FK Brandýs-Boleslav B´ 3. - 4.6.
Vyžlovka/Jevany A´ 17. - 18.6.

Více zde: http://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/jaro/divize-c/

02.02.2017
OHLÉDNUTÍ ZA SOUSTŘEDĚNÍM

Ve středu 25. ledna vyrazilo 12 hráčů na soustředění do Desné. Hned druhý den následoval před snídaní výběh v podobě více jak pětikilometrového okruhu po Desné. Před polednem byla na programu hala. V pátek opět výběh, který byl ve 13ti stupňovém mrazu dosti náročný. Po snídani jsme vlakem dojeli do polské Jakuszyce, odkud následoval přes Izerskou Halu, osadu Jizerka a vodní nádrž Souš celodenní pochod zpět do Desné. V sobotu, den po téměř 30 km výšlapu v těžkém horském terénu, vyběhlo už jen pár jedinců. Po snídani opět na vlak a přesun do haly ve Smržovce. Poté už následoval oběd, volné odpoledne a závěrečný večer povedeného soustředění. V neděli po snídani návrat domů nebo ještě výlet na běžkách. Tak zase za rok!!!

19.01.2017
MUŽI: SOUSTŘEDĚNÍ DESNÁ

Ve středu 25. ledna vyrazí mužstvo dospělých v rámci zimní přípravy na soustředění do Desné. Na programu bude každodenní výběh, 2x hala, jeden pěší výlet po horách, bazén a nějaké odpoledne zbyde čas i na běžky.

17.01.2017
MLÁDEŽ: ZAHÁJENÍ SEZÓNY

V tomto týdnu začínají tréninky i pro mladší žáky a přípravky. Příští týden začne i školička.
Na úvod sezóny připravil trenér Martin pro mladší žáky a přípravky posezení v černokosteleckém pivovaru. Sejdeme se tam v sobotu 21. ledna v 11:30. Pro děti bude připraven oběd a pak se půjdeme podívat do nejtajnějších zákoutí pivovaru.

12.01.2017
ML. ŽÁCI: TRÉNINKY

Tréninky mladších žáků v novém roce začínají v úterý 17. 1. v hale Tatranu. Čas zůstává jako před Vánocemi, tedy od 16:30 do 18:00.

30.12.2016
SILVESTROVSKÝ FOTBÁLEK

V sobotu 31. prosince v 10 hodin se sejdeme na tradiční fotbálek.

22.11.2016
ŹÁCI: TRÉNINKY V HALE

Od 22. 11. do 6. 12. včetně budou probíhat tréninky mladších i starších žáků každé úterý od 16:30 do 18:00 v hale Tatranu.

17.11.2016
ML. ŽÁCI: TRÉNINK OD 15:00

Poslední venkovní trénik ml. žáků se v pátek uskuteční už od 15:00.

12.11.2016
ZMĚNY V POŘÁDÁNÍ UTKÁNÍ-HRAJEME DOMA

Vzhledem k počasí došlo k několika změnám oproti rozpisu!!! Na naší umělé trávě budou hrát v sobotu naši starší žáci (od 11 soupeř Nehvizdy). V neděli budou hrát doma jak ml. žáci proti Vyžlovce (výkop 10:15), tak muži proti rezervě Říčan (14:00).
Navíc v sobotu budou hrát v Kostelci Jevany, které přivítají v rámci okresního přeboru Kolín soupeře z Velkého Oseka.

08.11.2016
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

První listopadový víkend přinesl kosteleckým mužstvům 6 bodů. Dařilo se týmům v domácím prostředí. Muži a mladší žáci přivítali na svém hřišti soupeře ze Struhařova. Větší starosti měli se soupeřem ml. žáci, kteří vyválčili těsné vítězství 3:2 (2:1). Muži si s oslabeným soupeřem, který byl před utkáním o pouhé 2 body za námi, poradili v tréninkovém tempu. Naopak náš společný tým starších žáků SK Kostelec/Vyžlovka po dvou vítězných zápasech prohrál v Mnichovicích 2:0 (1:0). Výsledkově se nedařilo ani starší přípravce na turnaji na Vyžlovce, když svůj poslední podzimní turnaj zakončila s bilancí 1 výhra, 4 porážky.

01.11.2016
MLÁDEŽ: TRÉNINKY LISTOPAD

Tréninky ml. žáků budou probíhat do pátku 18. 11. 2016 včetně úterý a pátek od 17:00 na hřišti. Výjimka je v úterý 1.11., kdy je trénink přesunut na středu 2.11.
Přípravky trénují do 11. 11. 2016 včetně středa a pátek od 17:00.
Poté budou následovat tréninky v hale.

18.10.2016
VÝSLEDKY

Výsledkově se povedl turnaj ml. přípravce, která odehrála svůj nejlepší turnaj s bilancí 4 výhry a 1 porážka.
Jinak všechna naše mužstva odcházela ze hřiště po konci utkání bez bodu, i když náš sdružený tým Vyžlovka/Kostelec v kategorii starších žáků měl po dobrém výkonu k bodům hodně blízko. Nakonec ale neudržel poločasové vedení 2:1 a s Klíčany prohrál 2:3. Mladší žáci vůbec pohybově nestačili na o hlavu větší tým Přišimasy/Tuklaty a podlehli jim 0:10.
Muži jeli do Kamenice. V souboji týmů, které byly před utkáním v tabulce se stejným počtem bodů hned za sebou, vyznělo utkání pro domácí Kamenici. Po bezbrankovém poločase, ve kterém nastřelil Kostelec tyč, rozhodla Kamenice dvěma slepenými góly na začátku druhého poločasu. Nakonec domácí zvítězili 4:1.

13.10.2016
ML. ŽÁCI: ZMĚNA TERMÍNU UTKÁNÍ

Oproti rozlosování došlo ke změně termínu utkání mladších žáků. Zápas s týmem Přišimasy/Tuklaty se hraje už v sobotu 15. 10. Čas výkopu utkání zůstává v 10:15.

13.10.2016
DRESY OD SPOLEČNOSTI WEDOS

Našemu klubu se podařilo v soutěži pořádané společností WEDOS získat v srpnovém kole sadu dresů. Nyní již máme dresy k dispozici a můžete v nich vidět naše mladší žáky.

10.10.2016
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Výsledkově ne úplně povedený víkend prožila kostelecká mužstva. Nedařilo se především mládežnickým celkům. V sobotu schytali debakl ml. žáci v Zelenči 25:0 a příliš se nedařilo ani v neděli st. přípravce na turnaji v Louňovicích a spojenému týmu starších žáků Vyžlovka/Kostelec, kteří prohráli v Kostelci u Křížků 3:9.
Bod za remízu 2:2 získal tým dospělých, který sebral Mnichovicím první body na jejich hřišti. Mohlo být i veseleji, ale bohužel poločasové vedení 2:1 jsme neudrželi. Třetí gól se nám sice dát podařilo, ale nebyl uznán pro údajný ofsajd.

01.10.2016
VÍKENDOVÝ PROGRAM

První říjnový víkend bude v Kostelci fotbalově bohatý. V sobotu se na domácím hřišti představí od 14:30 ml. žáci, kteří po středeční výhře v Brázdimi přivítají tým Klecan. Od 16:30 přivítá náš první tým soupeře ze Stříbrné Skalice a bude chtít potvrdit tři body z Mirošovic.
V neděli je od 9:00 na programu domácí turnaj mladší přípravky.

30.09.2016
VÝTEČNÁ PARTA NA HŘIŠTI

V pátek v podvečer se na hřišti sešla výborná parta lidí, které záleží na kosteleckém fotbalu. Při brigádě všichni včetně dětí velmi přispěli k přípravě výstavby oplocení travnaté plochy a také se zvládlo propískování hřiště. Všem moc díky za pomoc při zlepšonání prostředí našeho areálu.

16.09.2016
VÍKENDOVÝ PROGRAM

O tomto víkendu se na domácím hřišti představí ml. žáci a mužstvo dospělých. Výjimečně se obě utkání hrají v neděli. V 15:00 přivítají ml. žáci Líbeznice a pak od 17:00 sehrají své utkání muži proti Svojeticím. V sobotu se na domácím hřišti na Vyžlovce představí náš sdružený tým starších žáků Vyžlovka/Kostelec. Od 14:00 změří síly s Veltěží. Na Vyžlovce, tentokráte jako na soupeřově hřišti, se v neděli dopoledne představí při svém druhém turnaji mladší přípravka.

12.09.2016
MUŽI: TŘI BODY ZE STRANČIC

V sobotu odpoledne jsme odjeli k druhému venkovnímu utkání v sezóně. Po těsné prohře v prvním utkání v Popovicích, jsme chtěli navázat na týden staré domácí vítězství proti Ondřejovu. Po úvodních šancích na obou stranách jsme postupně převzali otěže zápasu a byli lepším týmem. Vyústěním bylo poločasové vedení 2:0. Na začátku druhého poločasu se nám podařilo skórovat potřetí a zdálo se být po zápase. Domácí ještě nakopl gól na 1:3 čtvrt hodiny před koncem, ale po naší čtvrté brance se závěr utkání jen dohrával.

12.09.2016
ML. ŽÁCI: PROHRA V RADONICÍCH

Naši borci odehráli své druhé utkání v této kategorii. Zavítali jsme do Radonic, kde si kluci tamní pažit osahali při jarním turnaji v kategorii přípravek. Po bezbrankovém poločase jsme nakonec odešli poraženi 5:0. Utkání se hrálo za velkého tepla, a i když jsme měli 4 kluky na střídání oproti jednomu radonickému, tak špatná fyzička byla společně s neproměňováním šancí asi hlavním důvodem naší prohry.

07.09.2016
ŠKOLIČKA: ÚVODNÍ TRÉNINK

První trénink školičky proběhne ve čtvrtek 8. září od 17:00. Od příštího týdne (úterý 13. září) budou tréninky probíhat každé úterý od 17:00 na hřišti Na Americe.

07.09.2016
MUŽI: TRÉNINKY OD 18:00

Počínaje čtvrtkem budou tréninky začínat o půl hodiny dříve, tedy v 18:00!!!

05.09.2016
MUŽI NA POSVÍCENÍ VÍTĚZNĚ

Fotbalové drama s krásným koncem připravilo pro naše diváky mužstvo dospělých. Na posvícení bylo k vidění celkem 8 branek.
První půle se nám tak úplně nepovedla. Největší problém byla hra dozadu, což dokazují tři obdržené branky za poločas. V průběhu první půle jsme prohrávali již 1:3, ale do poločasu se nám podařilo vstřelit důležitý kontaktní gól. Poločas tedy vyzněl 2:3 pro Ondřejov. Ve druhém poločase se už hrálo převážně na bránu soupeře. Nespokojili jsme se s vyrovnáním a v 80. minutě strhli vedení na svou stranu. Poté zahrozil i soupeř, ale už jsme žádnou branku neinkasovali, naopak ještě jeden gól v nastaveném čase přidali.

05.09.2016
PROHRY ŽÁKOVSKÝCH MUŽSTEV

Jak mladším, tak i starším žákům se vstup do soutěže výsledkově nepovedl. V obou kategoriích se však staví téměř nové týmy a určitě je se od čeho odrazit. Mladší žáci nestačili na Hovorčovice 0:11 a starší prohráli s Mukařovem 1:3.

03.09.2016
NA POSVÍCENÍ PRVNÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ

V rámci posvícenského víkendu jsou na programu hned tři domácí utkání. V sobotu si svou premiéru v mladších žácích odbydou naši borci proti Hovorčovicím. Utkání začíná v 15:00. O dvě hodiny později se poprvé v této sezóně představí i mužstvo dospělých. Soupeřem jim bude celek Ondřejova.
V neděli se od 15:00 představí žáci starší, kteří přivítají Mukařov. Původně plánované utkání gard od 17:00 se bohužel neuskuteční, jelikož nám to soupeř na poslední chvíli odřekl.
V rámci posvícení se můžete v sobotu také těšit na letní kino. Promítán bude film Teorie tygra. Začátek cca 20:30.

31.08.2016
MUŽI: TĚSNÁ PORÁŽKA V POPOVICÍCH

V prvním mistrovském utkání nastoupilo mužstvo dospělých v pátek ve Velkých Popovicích. Proti účastníkovi loňského ročníku okresního přeboru jsme nezačali vůbec dobře a hned z první akce jsme inkasovali. Po vyrovnání nám soupeř opět o gól utekl a tak se v prvním zápase zrodila prohra na soupeřově hřišti v poměru 3:2. Závěr utkání jsme navíc dohrávali po vyloučení v 10.

25.08.2016
MUŽI: PRVNÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

Netradičně v pátek odehrajeme první mistrovské utkání nové sezóny 2016/2017. Soupeřem nám bude loňský účastník okresního přeboru, tým Velkých Popovic. Utkání začíná v Popovicích v 19:00.

25.08.2016
MUŽI: ZMĚNY V KÁDRU

Nový přestupní řád a s ním spojený volný pohyb hráčů přinesl hráčské změny i do našeho klubu. Z pohledu Kostelce to bylo za poslední roky nejaktivnější přestupové období.
Oproti jarní části nás opustil David Janouch (Stř. Skalice). Naopak do kluby přišli Mirek Svoboda (Nučice), Filip Novák (FK Union Strašnice), Tomáš Remek (Dobřejovice) a Tomáš Hladík (Tuchoraz).
Další novinkou pro nový ročkník je změna trenéra. Po odchodu Pavla Nováka se mužstva ujal Petr Moule.

25.08.2016
MUŽI: VÝHRA V TŘEBOVLI

K poslednímu přípravnému utkání jsme do Třebovle odjeli pouze s 11 hráči včetně dvou brankářů. I přes tyto úvodní komplikace se nám podařilo zvítězit 3:0.

20.08.2016
MUŽI: GENERÁLKA V TŘEBOVLI

Muži sehrají své poslední přípravné utkání na hřišti Třebovle. Do třetice se tak potkáme s účastníkem loňského ročníku okresního přeboru, tentokrát z kolínského. Utkání začíná v 17:00.
Sraz v 15:45 v Kostelci případně nejdéle v 16:15 v Třebovli.

20.08.2016
MUŽI: DALŠÍ REMÍZA V PŘÍPRAVĚ

Po Stříbrné Skalici, která v minulém ročníku z okresního přeboru sestoupila, jsme zavítali na hřiště nedaleké Vyžlovky, která ve stejné soutěži skončila na 8. místě a opět z toho byla remíze. Toto druhé přípravné utkání však mělo o poznání vyšší úroveň a domácí byli především v prvním poločase o něco lepším mužstvem.

06.08.2016
MUŽI: VE SKALICI REMÍZA

V pátek mužtvo dospělých vstoupilo prvním přátelským utkáním do nové sezóny. Na půdě nováčka III. třídy, který sestoupil z okresního přeboru, jsme uhráli remízu 1:1 (0:1). Pozitivem je velký počet hráčů včetně dorostenců, kteří se do utkání zapojili.

05.08.2016
MUŽI: PŘÍPRAVA ZMĚNA

Nedělní (7.8.) přátelské utkání Tuklaty odvolaly.
Bez zápasu však nezůstaneme. Podařilo se vyjednat náhradní utkání, a to v pátek od 18:30 ve Stříbrné Skalici. Sraz v 17:45 na hřišti v Kostelci nebo v 18:00 ve Skalici.

25.07.2016
ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ

V pátek proběhlo rozlosování pro soutěžní ročník 2016/2017. Soutěže pro muže začínají poslední srpnový víkend, mládež o týden později. Muži odehrají úplně první zápas celého ročníku, jelikož jim los přidělil soupeře z Velkých Popovic, které předehrávají svá utkání v pátek od 19:00. O týden později je na kostelecké posvícení čeká tým Ondřejova.

20.07.2016
MUŽI: ZAHÁJENÍ PŘÍPRAVY

Přípravu na nadcházející sezónu začneme v pátek 29. července od 18:30 a pak již bude probíhat standardně v režimu úterý čtvrtek. Na prvním tréninku také dostanete kompletní rozpis přípravy. Začátek soutěží je o víkendu 27./28. srpna.

20.07.2016
LOSOVACÍ AKTIV

V pátek 22.7.2016 se uskuteční v Brandýse nad Labem rozlosování nového ročníku okresních soutěží na Praze-východ.
Do soutěží máme přihlášeny muže, starší a mladší žáky. Dále pak také obě přípravky, které budou hrát soutěž opět formou turnajů. Soutěž mužů začíná o víkendu 27./28. srpna a mládež o týden později.

16.07.2016
TURNAJ V MALÉ KOPANÉ

Druhý ročník memoriálu Jana Urbana, celkově sedmý ročník turnaje v malé kopané je minulostí. Za krásného počasí se ho zúčastnilo 17 týmů. V kategorii neregistrovaných zvítězil po penaltovém rozstřelu tým PC Hospital před Top Teamem. Třetí příčku obsadil tým Doubravčáci.
Ve skupině týmů složených z aktivních hráčů kopané zvítězil domácí Kostelec před loňským vítězem FC Květňák a DreamTeamem.
Díky všem týmům za krásné výkony a již nyní se můžeme těšit na příští ročník.
FOTO a VÝSLEDKY budou doplněny.

23.06.2016
PŘÍPRAVKY: ZAKONČENÍ SEZÓNY

V pátek 24. června se od 17:30 uskuteční velké klání v podobě přátelského zápasu rodičů a našich fotbalových borců.
Po troše pohybu bude připraveno posezení a táborák k opékání buřtů. Všichni jste srdečně zváni!!!

23.06.2016
FOTBALOVÝ TURNAJ V KOSTELCI NAD ORLICÍ

Náš tým se v sobotu 25. června zúčastní fotbalového turnaje v malé kopané v Kostelci nad Orlicí, kde budeme v rámci 25. setkání Kostelců reprezentovat naše město.

23.06.2016
MUŽI A DOROST: POSLEDNÍ TRÉNINK

Poslední trénink (fotbálek) bude ve čtvrtek 23. 6. od 18:30.
Příprava na nový ročník začne koncem července. O přesném termínu a harmonogramu přípravy budete včas informováni.
Předpokládaný začátek soutěže je víkend 27/28 srpna.

20.06.2016
MUŽI: PROHRA V KAMENICI

Poslední zápas v této sezóně se našemu týmu nepovedl, a to hlavně výsledkově. V Kamenici jsme prohráli 3:2.
Herně, zejména v druhém poločase, to špatné nebylo, ale doplatili jsme na naší nesoustředěnost v začátku utkání, když jsme už v 7. minutě prohrávali 2:0 a do poločasu pak inkasovali potřetí. Těžko se otáčí takovýto zápas, ale šance jsme na to měli. Bohužel jsme proměnili pouze dvě z nich.

17.06.2016
MUŽI: SOUBOJ O 3. MÍSTO

Naše mužstvo dospělých čeká v posledním soutěžním kole přímý souboj o třetí místo v tabulce III. třídy skupiny B Prahy východ. V sobotu zavítáme do Kamenice, která je se stejným bodovým ziskem díky skóre právě na třetím místě, tedy o příčku před námi. Na podzim zvítězil Kostelec na domácí půdě 3:1.

16.06.2016
ŽÁCI: KONEC SEZÓNY

V neděli 12. 6. sehráli naši žáci poslední utkání této sezóny. Bohužel v něm tím nejtěsnějším výsledkem podlehli Veltěži 0:1 a v okresním přeboru Prahy-východ obsadili konečnou sedmou příčku.
Tento zápas byl posledním na kostelecké lavičce pro Jirku Klímka, který jako trenér po sezóně končí. Působil zde 8 let, za což mu patří velký dík a třeba se někdy vrátí zase zpět.
Před prázdninami se kluci ještě zúčastní turnaje (25.6.) a pak volno.
O přípravě na příští sezónu budete včas informováni. Od nové sezóny budeme působit jako sdružený tým SK Kostelec/Vyžlovka.

15.06.2016
MUŽI: VÍTĚZSTVÍ SE SVOJETICEMI

Mužstvo mužů zvítězilo ve svém posledním domácím utkání nad Svojeticemi 3:2. Příští víkend zajíždí k poslednímu mistrovskému utkání do Kamenice.

31.05.2016
MINI: ZRUŠENÍ TRÉNINKU DNES

Dobrý den, je mi líto, ale vzhledem k počasí musím dnešní trénink dětí zrušit. Děkuji za pochopení. Pavel Pojezný, SK Kostelec n. Č. l.

22.05.2016
MUŽI: VÍTĚZSTVÍ 7:1 VE VŠESTARECH

Muži zvítězili vysoko 7:1 ve Všestarech. Tým podal kvalitní výkon a od počátku si nepřipouštěl nic jiného než zisk tří bodů. Sestava v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

18.05.2016
MUŽI: DOMA S ONDŘEJOVEM !!JEN!! REMÍZA

V dalším utkání jsme v domácím prostředí nedokázali porazit mužstvo Ondřejova, a připisujeme si pouze bod. Opět jsme nedokázali proměnit velké množství šancí jako před týdnem v Křenicích. Sestava v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

25.04.2016
MUŽI: V ŘÍČANECH KVALITNÍ VÝKON

Po domácí porážce od značně posíleného mužstva Mnichovic B jsme dokázali zvítězit na hřišti Říčan v poměru 4:1, kdy jsme inkasovali až v samém závěru utkání. Utkání jsme kontrolovali a soupeři nedovolili vytvořit si prakticky žádnou šanci. Zasloužené vítězství. Sestava a branky v sekci A MUŽSTVO MISTRÁKY.

13.04.2016
V NEDĚLI BRIGÁDA

V neděli 17. 4. se uskuteční od 9 hodin na hřišti brigáda. Převážně se bude pískovat travnaté hřiště a natírat branky. Občerstvení zajištěno. Předem díky každému, kdo přijde pomoci, ať už z řad hráčů či rodičů.

12.04.2016
MUŽI: REMÍZA V DESETI

Mužstvo mužů získalo v sobotním utkání bod za remízu v Mirošovicích. Utkání pro nás nebylo nikterak lehké, protože jsme hned od začátku prohrávali 1:0. Další nepříjemností bylo nevídané zranění hned tří hráčů po sobě v prvním poločase, a jejich vynucené střídání. Do hry museli hned tři nerozcvičení hráči. V 58. minutě jsme vyrovnali na 1:1, ale vzápětí nás čekala další rána v podobě našeho vyloučeného hráče. Utkání jsme poté ubojovali v deseti, a v závěru tam byly ještě dvě šance, že jsme mohli nakonec vyhrát. Bod se ale počítá a je zasloužený.Doufejme, že bude s kým hrát další utkání. Info o sestavě v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

08.04.2016
MUŽI: V SOBOTU DO MIROŠOVIC

Zítra 9.4.2016 zajíždí naše mužstvo mužů na horkou půdu do Mirošovic. Mirošovice jsou zatím na páté příčce se ziskem 22 bodů, což je těsně za Kostelcem, který je čtvrtý při zisku 25 bodů. Takže nás čeká klasický zápas o šest bodů. Na Mirošovickém hřišti se nám nikdy nijak zvlášť nedařilo, proto přijeďte podpořit kostelecké mužstvo v dalším jarním boji o mistrovské body. Utkání začíná v 16:30. Od domácích bylo avizováno, že jsou k dispozici poslední volné vstupenky!!!

01.04.2016
MUŽI: PŘIJEDE LÍDR SOUTĚŽE!!

Mužstvo mužů SK Kostelec sehraje své druhé mistrovské utkání na jaře opět na domácím hřišti v Kostelci v areálu ,,Na Americe". Soupeřem bude aktuálně suveréní lídr tabulky mužstvo Senohrab. Senohraby si před týdnem poradily se Svojeticemi, které porazily v domácím prostředí pouze 1:0. Utkání se hraje v sobotu 2.4.2016 od 16:30. Přijďte podpořit naše mužstvo v pokusu porazit lídra soutěže. V Kostelci se nevyhrává a nedopustíme, aby se to změnilo!!!

01.04.2016
ST. ŽÁCI: DERBY S LOUŇOVICEMI

Naši starší žáci přivítají v neděli od 15 hodin blízké Louňovice. Navážou na vítězství ze Stříbrné Skalice??

26.03.2016
MUŽI: TŘI BODY NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Mužstvo dospělých zvítězilo v pátečním předehrávaném utkání prvního jarního kola, když se podařilo vstřelit branku až v 89. minutě! Sestava v sekci A MUŽSTVO MISTRÁKY.

24.03.2016
MUŽI: ZAČÍNÁME JIŽ PÁTEK

Mužstvo mužů začne svou jarní porci mistrovských utkání netradičně v pátek 25.3. od 13 hodin. Soupeřem je tým FK Radošovice. Utkání se hraje v Kostelci n. Č. l. na žádost soupeře, u kterého by nebyla hrací plocha způsobilá. Přijďte proto podpořit Kostelec a zpříjemnit si začátek Velikonoc!!!

24.03.2016
MUŽI: V GENERÁLCE VÍTĚZNĚ

V posledním přípravném utkání jsme zvítězili nad Čechií Tuklaty 2:0.

18.03.2016
MUŽI: TUKLATY - POSLEDNÍ SOUPEŘ V PŘÍPRAVĚ

V zítřejším posledním přípravném utkání před jarní částí mistrovské soutěže vyzveme Čechii Tuklaty. Mužstvo Tuklat hraje III.třídu okresní soutěže Kolínska a po podzimní části mu patří pátá příčka při zisku 25 bodů. Zápas začíná v 15 hodin a hraje se v Kostelci n. Č. l. v areálu ,,Na Americe" na UMT. Tímto zveme všechny příznivce k návštěvě utkání!!

14.03.2016
MUŽI: S DOBRÝM POLEM 2:2

V druhém přípravném zápase jsme remizovali s celkem Dobrého Pole 2:2. K vidění byl vcelku kvalitní zápas, zejména první část druhé půle snesla přísnější měřítko. Více informací o zápase najdete v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

12.03.2016
MUŽI: DNES PŘÍPRAVA S DOBROPŮLÍ

Dnes sehraje naše mužstvo dospělých své další přípravné utkání. Od 15 hodin se utká na domácím hřišti s celkem Dobrého Pole, který hraje III.třídu okresu Kolín. Před sezonou se netajili záměrem postoupit do okresního přeboru, s čímž moc nekoresponduje jejich aktuální třetí příčka se ztrátou čtyř bodů na prvního a dvou na druhého v tabulce.
Tímto zveme kostelecké příznivce k návštěvě utkání a podpoře SK Kostelec.

09.03.2016
PŘÍPRAVKA: TRÉNINK ZRUŠEN

Vzhledem k velkému počtu nemocných dětí se trénink ve středu 9.3. ruší.

07.03.2016
MUŽI: ROSTOKLATY JSME PORAZILI

V prvním přípravném zápase naše mužstvo dospělých porazilo tým Rostoklat poměrně hladce 4:1. Více informací o utkání v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

04.03.2016
MUŽI: PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

V sobotu 5. 3. je na programu první přípravný zápas. Od 15:00 se utkáme s týmem Rostoklat. Sraz je ve 14:15, účast všech nutná, včetně dorostenců.

02.03.2016
HŘIŠTĚ ODKLIZENO

Hřiště bylo v úterý večer po šesti hodinách usilovné práce odklizeno a tréninky tak probíhají podle plánu. Díky patří všem, kteří se odklízení zúčastnili, zejména však správci.

29.02.2016
TRÉNINK ZRUŠEN

Pondělní trénink 29. 2. 2016 je z důvodu nepřízně počasí zrušen. Platí jak pro dospělé, tak pro dorost.

26.02.2016
PŘÍPRAVKA: KONDIČNÍ TRÉNINK

Jen připomínám sobotní trénink, který proběhne na hřišti od 13:30. Po rozcvičení se proběhneme po okolí, takže si vezměte boty na běhnání a nějaké vhodné lehčí oblečení. Délka tréninku je cca 50 min.

23.02.2016
PŘÍPRAVKA: POVEDENÁ PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ

V neděli odehrály obě přípravky přátelská halová utkání s týmy Dobrého Pole a Všestar.
Mladší přípravka podlehla D. Poli, když ve vyrovnaném utkání propadávala v obranné činnosti a nedokázala pokrýt brejky soupeře. Poté kluci přehráli mužstvo Všestar, za které nastoupili i menší kluci.
Starší přípravka přehrála v pěkném utkání Dobré Pole. V druhém utkání hra už tak pěkná nebyla, ale kluci si s trochou štěstí došli i pro druhé vítězství.

16.02.2016
VALNÁ HROMADA

V sobotu 20. února se koná řádná valná hromada Sportovního klubu Kostelec nad Černými lesy. Tento rok je to valná hromada volební. Pokud Vás zajímá dění v našem fotbalovém klubu, máte nějaké poznatky či doporučení, tak Vás rádi přivítáme od 16:00 na hřišti v restauraci "Na Americe". Pozvánka včetně programu viz článek výše.

12.02.2016
PŘÍPRAVKA: V SOBOTU SE HRAJÍ TURNAJE

V sobotu se naše přípravky představí v kostelecké hale na turnajích UFON CUP. Od 8:30 se představí mladší přípravka a odpoledne od 13:30 starší. Sraz hráčů vždy půl hodiny předem začátkem před halou!

18.01.2016
TRÉNINKY PŘÍPRAVKA

Od této středy 20. ledna začneme s přípravkami znovu trénovat. Čas a místo zůstávají stejné, hala TATRAN od 17:00.

30.12.2015
PF 2016

Fotbalový klub SK Kostelec n. Č. l. Vám přeje hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2016.

29.12.2015
SILVESTROVSKÝ FOTBÁLEK

Jako již tradičně, tak i tento rok se sejdeme na hřišti na silvestrovský fotbálek. Sraz je v 10:00 na hřišti.

30.11.2015
SP: 6. MÍSTO NA HALOVÉM TURNAJI

V neděli 29. listopadu se starší přípravka zúčastnila v kostelecké hale turnaje UFOUN CUP. Kluci sice obsadili poslední šesté místo, ale oproti halovým turnajům z minulého roku byl vidět značný pokrok. Navíc vzhledem k nemocem byl tým z třetiny tvořen hráči přípravky mladší. Nezbývá nám nic jiného než pravidelně a poctivě trénovat a věříme, že se postupně dostaví i odpovídající výsledky a budeme se moci rovnoměrně měřit i s fotbalovějšími mužstvy jako byly na tomto turnaji.

09.11.2015
PŘÍPRAVKA: TRÉNINKY V HALE

Od 11. listopadu se budou konat tréninky přípravek v kostelecké hale.
Trénink bude každou středu od 17:00 do 18:30, sraz v 16:45 před halou.

09.11.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Pro mládež to byl poslední soutěžní víkend v tomto roce. Muži odehrají své poslední utkání až příští víkend a budou chtít odčinit sobotní porážku ze Svojetic.
Žáci přivezli překvapivé vítězství z Veltěže, kde dokázali udržet vedení z úvodu utkání. Starší přípravka na domácím turnaji obsadila 4. místo po dvou výhrách a třech porážkách. Mladší přípravka sehrála v neděli za krásného počasí přátelský turnaj s týmy Radimi a Liblic a v žádném zápase nepoznala co je to porážka.

Svojetice - SK Kostelec 2:0 (2:0)
Veltěž - SK Kostelec SŽ 0:1 (0:1)
SK Kostelec SP (domácí turnaj) - 4. místo

03.11.2015
TRÉNINK DOSPĚLÝCH

Od tohoto týdne se úterní tréninky ruší. Do konce sezóny budou tréninky pouze ve čtvrtek od 18:30!

29.10.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Dařilo se tak napůl. Muži dokázali otočit výsledek utkání ve Strančicích a připsali si tak první tříbodový zisk ze hřiští soupeřů. Dorostu domácí prostředí vyhovuje a připsal si doma druhou výhru. Naopak se nedařilo žákům a přípravkám. Žáci prohráli na hřišti posledních Radonic. Vůbec se nevedlo starší přípravce, která obsadila na turnaji v Tuklatech poslední místo. Mladší přípravka skončila na svém turnaji 4. když dvakrát prohrála pouze o gól.

Strančice - SK Kostelec 1:4 (1:1)
SK Kostelec D - Ovčáry 5:2 (0:0)
Radonice - SK Kostelec SŽ 3:1 (2:0)
SK Kostelec SP (turnaj v Tuklatech) - 6. místo
SK Kostelec MP (turnaj v Louňovicích) - 4. místo

23.10.2015
PROGRAM NA VÍKEND

O tomto víkendu zasáhnou do bojů všechna naše mužstva až na školičku. Oproti původnímu rozlosování se koná turnaj mladší přípravky v Louňovicích již tento týden. Jediný celek dorostu hraje na domácí půdě. Ostatní týmy se představí na hřištích soupeřů.

sobota 24.10.
10:00 SK Kostelec SP - turnaj v Tuklatech
10:15 SK Kostelec D - Ovčáry
14:30 Strančice - SK Kostelec

neděle 25.10.
10:00 SK Kostelec MP - turnaj v Louňovicích (závěrečný turnaj)
10:15 Radonice - SK Kostelec SŽ

20.10.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Na domácím hřišti se našim mužstvům daří. Domácí zápas nezvládl jen dorost, který nedokázal dotáhnout do vítězného konce průběžné vedení 2:0. Muži sice s komplikacemi, ale porazili nováčka soutěže ze Všestar a starší žáci si v neděli odpoledne vyšlápli na Struhařov a k vidění byly i pohledné kombinační akce. Mladší přípravka odehrála před domácím publikem svůj předposlední podzimní turnaj s bilancí 3 výhry a 2 porážky.

SK Kostelec - Všestary 5:3 (2:2)
SK Kostelec D - Záboří n/L 2:3 (2:1)
SK Kostelec SŽ - Struhařov 9:0 (2:0)
SK Kostelec MP (domácí turnaj) - 3. místo

16.10.2015
PROGRAM NA VÍKEND

O tomto víkendu nás čeká kompletně domácí program. Všechna naše mužstva se představí na domácí půdě včetně mladší přípravky, jejíž turnaj tento víkend pořádáme. Starší přípravka má tento víkend volno.

sobota 17.10.
10:15 SK Kostelec D - Záboří n/L
15:30 SK Kostelec - Všestary

neděle 18.10.
9:00 SK Kostelec MP - domácí turnaj
14:00 SK Kostelec SŽ - Struhařov

13.10.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Na rozdíl od minulého týdne se naším mužstvům výsledkově nedařilo. Muži nedokázali přetavit svůj tlak v druhém poločase v Ondřejově ani v remízu a tak po vyrovnaném utkání odjížděli s prázdnou. Dorost dostal podruhé za sebou sedm branek a derby s Tuchorazí tak nezvládl. Žáci předvedli dobrý výkon proti jednomu z favoritů soutěže, ale na body to také nestačilo. Starší přípravka se představila na turnaji v Dobrém Poli. Sehrála zde většinou vyrovnané zápasy. Obraná hra týmu byla slušná, ale strašně nám chybí góly. Za celý turnaj jsme vstřelili pouze 3.

Ondřejov - Kostelec n. Č. l. 1:0 (1:0)
Tuchoraz - Kostelec n. Č. l. dorost 7:1 (4:0)
Úvaly - Kostelec n Č. l. SŽ 3:0 (2:0)
Kostelec n. Č. l. SP 4. místo na turnaji v Dobrém Poli

07.10.2015
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA V TELEVIZI

V pondělních zprávičkách (5. 10.) na televizní stanici ČT D je zmínka o turnaji mladší přípravky v Mukařově, včetně informace o druhém místu Kostelce a fotky s naším mužstvem (čas 3 minuta):
http://decko.ceskatelevize.cz/zpravicky

07.10.2015
TRÉNINK DOSPĚLÝCH

Ve čtvrtek 8. 10. se bude konat trénink dospělých od 18:30!!!

07.10.2015
OHLÉDNUTÍ ZA VÍKENDEM

Kostelecká mužstva zažila povedený víkend. Škoda jen porážky dorostu, který měl za soupeře silný tým Zásmuk. Muži porazili nováčka soutěže Křenice, žáci sousední Mukařov a dařilo se i přípravkám. Starší sice skončila až na 5. místě, ale jednalo se o jeden z jejích nejlepších výkonů. Mladší se dařilo i výsledkově, když skončila jen o skóre na 2. místě.

Kostelec - Křenice 6:0 (3:0)
Kostelec dorost - Zásmuky 0:7 (0:2)
Kostelec SŽ - Mukařov 4:2 (1:0)
Kostelec SP - turnaj Liblice 5. místo
Kostelec MP - turnaj Mukařov 2. místo

02.10.2015
VIDEO Z NÁBORU MALÝCH FOTBALISTŮ

Na odkazu https://www.youtube.com/watch?v=RLH0nrzhzCk najdete video ze zářiového náboru.
Všem novým fotbalistům přejeme hodně zdaru, a pokud se bude chtít připojit někdo další, tak jej srdečně přivítáme i v průběhu podzimu.

02.10.2015
PROGRAM NA VÍKEND

O víkendu nás čeká opět bohatý sportovní víkend.
Krom přípravek se představí naše mužstva na domácích hřištích.
Muži přivítají nováčka v soutěži, mužstvo Křenice.

sobota 3. 10.
9:00 Kostelec SP - turnaj Liblice
10:15 Kostelec dorost - Zásmuky
16:00 Kostelec - Křenice

neděle 4. 10.
9:00 Kostelec MP - turnaj Mukařov
10:15 Kostelec SŽ - Mukařov

02.10.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

O víkendu se našim mužstvům příliš nedařilo. Muži prohráli v Pacově 3:1, když opět nezvládli poslední desetiminutovku, ve které dostali dvě branky. Mužstvo žáků nestačilo na Klíčany a podlehlo jim 5:1. Dorost má z důvodu nemoci mužstva zápas odložen na 28.10.

25.09.2015
CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU

O nadcházejícím víkendu odehrají naše mužstva svá utkání na hřištích soupeře.
Muži se představí na půdě čtvrtého týmu soutěže Pacova. Oba týmy po pěti odehraných kolech dělí 4 body. V minulém ročníku náš tým na hřišti Pacova prohrál 2:1 a na jaře mu v odvetě na domácí půdě podlehl také těsně, tentokráte 3:2.
Dorost zajíždí do Velkého Oseku, který je se stejným bodovým ziskem pouze o příčku za Kostelcem.
Žáci se představí na půdě Klíčan. V dresu Kostelce se již představí Matěj a Šimon Křivánkovi, kteří náš tým v týdnu posílili ze Strančic.
Poslední tým, který o víkendu zasáhne do soutěží je mladší přípravka. Ta se představí na turnaji v Dobrém Poli. Starší přípravka má tento víkend volno.

sobota 26. 9.
9:00 Kostelec MP - turnaj Dobré Pole
16:30 Pacov - Kostelec

neděle 27. 9.
10:15 Klíčany - Kostelec SŽ
10:15 Velký Osek - Kostelec dorost

22.09.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Našim mužstvům se v mistrovských utkáních na domácí půdě nepodařilo naplno bodovat. Dorost prohrál a muži uhráli 3 remízu po sobě. Dorost nestačil na nováčka soutěže Křečhoř. Muži doma přivítali rezervu Říčan, v té době vedoucí celek tabulky. Remízu můžeme částečně považovat za dobrý výsledek, ale chtělo by si už připsat 3 body za vítězství. Žáci již v sobotu zvítězili v přátelském utkání ve Struhařově. Do bojů zasáhly také týmy přípravek, které na svých turnajích obsadily 3.(starší) a 4. (mladší) místo ze šesti účastníků. Oba s bilancí 2 výhry, 1remíza, 2 prohry.

Struhařov - Kostelec(žáci) 5:1(-:-)
Kostelec(dorost) - Křečhoř 2:5(0:3)
Kostelec - Říčany "B" 1:1(0:0)

19.09.2015
PROGRAM NA VÍKEND

Nadcházející víkend bude opět plný fotbalu.
V sobotu, kdy se na našem hřišti konají hasičské závody, sehrají přátelské utkání žáci, kteří zajíždějí do Struhařova.
V neděli mají své turnaje obě přípravky. Mladší v Liblicích a starší na Vyžlovce, oboje od 9:00. Dopoledne se na domácím hřišti představí také dorost, který hostí od 10:15 TJ Křečhoř.
Vše zakončí mistrovské utkání mužů od 16:30 proti rezervě Říčan.

19.09.2015
PŘÍPRAVKA: REKORDNÍ TRÉNINK

V pátek se na tréninku přípravek sešlo doposud asi rekordních 27 dětí. Po náboru z minulého týdne působí v týmech přípravek a školičky 37 malých fotbalistů do deseti let!

16.09.2015
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY ŽÁKŮ

S přechodem našich žáků do starší kategorie, vznikly i jejich nové webové stránky.
Novinky tedy můžete sledovat na: http://fservis.cz/sz/

15.09.2015
NE PŘÍLIŠ POVEDENÝ VÍKEND NAŠICH MUŽSTEV

Jediným týmem, který o víkendu bodoval, bylo mužstvo dospělých. I u něj to však byla na půdě Mnichovic "B" ztráta. Vedení jsme ztratili v posledních 10 minutách utkání. Soupeř dal dvě branky z pokutových kopů.
Dorost nedokázal smazat poločasovou třígólovou ztrátu a o gól prohrál.
Tvrdě narazili naši žáci, kteří po dvou vítězných utkání utrpěli debakl v Mnichovicích. Nutno podotknout, že naši kluci byli v průměru o 2 roky mladší než tým soupeře.

Mnichovice - Kostelec(žáci) 13:0(6:0)
Krakovany - Kostelec(dorost) 3:2(3:0)
Mnichovice "B" - Kostelec 4:4(0:2)

07.09.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

čtvrtek 3.9.
SKK žáci - Stříbrná Skalice 4:3 (3:1)
(branky: Sedlák, Bělohlávek, Hlaváček a Stárek)

sobota 5.9.
SKK dorost - Cerhenice 5:0 (4:0)
(branky: Novák 2x, Větrovec 2x a Růžek)
SKK muži - Mirošovice (1:1) (0:0)
(branky: vlastní Mirošovice)

neděle 6.9.
SKK žáci - Mirošovice 5:0 (2:0)
(branky: Fousek 2x, Bělohlávek, Borovička a Felcman)

Ml. přípravka - turnaj Vyžlovka
2 výhry - 1 remíza - 2 prohry
konečné 4. místo (6 účastníků)

St. přípravka - turnaj Louňovice
2 výhry - 0 remíz - 3 prohry
konečné 4. místo (6 účastníků)

07.09.2015
OHLÉDNUTÍ ZA VÍKENDEM

Máme za sebou posvícenský víkend.
Výsledkově se dařilo zejména mládežnickým celkům hrající dlouhodobé soutěže. Dorost i st. žáci vyhráli shodně 5:0. V sobotu remizovalo mužstvo dospělých s Mirošovicemi 1:1. Taktéž remízou skončilo nedělní utkání gard Kostelce a Českého Brodu, tentokrát 2:2. V neděli odehrály své první mistrovské turnaje týmy přípravek. Jak mladší na Vyžlovce, tak starší v Louňovicích obsadily čtvrtá místa ze šesti účastníků. Více na http://www.ofspv-turnaje.eu
O sobotní kino byl vcelku zájem a ačkoliv to není hlavní činností našeho spolku, tak bychom ho možná za rok, v rámci posvícení, opět zopakovali. Škoda jen chladného nedělního počasí, které zřejmě odradilo fanoušky k návštěvě exhibičního utkání gard, kam přišly asi jen dvě desítky diváků.

04.09.2015
PŘEDPŘÍPRAVKA-ŠKOLIČKA

Od úterý 8.9. opět začínáme s tréninkem těch nejmenších. Sraz v 17:00 na hřišti. Zapojit se mohou i nové děti, které se dříve nezapojovaly.

03.09.2015
POSVÍCENSKÝ PROGRAM "NA AMERICE"

Fotbalový klub u příležitosti kosteleckého posvícení připravil pro své příznivce a ostatní občany našeho města bohatý sportovně kulturní program.
Čeká na Vás porce tří mistrovských a dvou exhibičních fotbalových utkání. Tato sportovní klání doplní cvičení žen s kruhy a v sobotu večer letní kino s filmem Padesát odstínů šedi. Celý víkendový program včetně časů najdete výše.
Kromě toho se do svých prvních mistrovských turnajů zapojí také obě naše přípravky. Mladší zajíždí v neděli na Vyžlovku (začátek 9:00) a starší také v neděli do Louňovic (začátek 10:00).

31.08.2015
Soustředění přípravek

Poslední prázdninový víkend bylo na programu soustředění našich přípravek. Až na nedělní odpolední zápas probíhalo výhradně v domácích podmínkách.
Vše začalo v sobotu ráno, kdy se na hřišti "Na Americe" sešlo 15 dětí. První den byl po potřebném rozcvičení na programu fotbalový desetiboj, tedy 10 fotbalových disciplín. Po dopolední části desetiboje a výtečném obědě jsme vyrazili společně na zmrzlinu a poté se přes trať vrátili zpět na hřiště. Zpáteční cesta byla zpestřená šipkovanou, při které došlo i na plnění drobných úkolů. Poté už byl na programu zbytek disciplín našeho desetiboje. Celý den byl večer, již za účasti rodičů, zakončen společným opékáním špekáčků a vyhlášením výsledků desetiboje.
V neděli jsme se ráno opět sešli na hřišti a začali jsme lehkým tréninkem a následně hrou Chodí Pešek okolo, která měla u dětí opravdu velký úspěch. Druhá část dopoledne byla věnována střelbě a pak už následoval zasloužený oběd, po kterém byly vyhlášeny výsledky hlasování o kapitány obou družstev. Odpoledne byl na programu přesun do Radošovic k přátelskému utkání obou celků. V něm po víkendovém programu nešlo vůbec o výsledek, ale pouze o to, aby si naši borci po prázdninové přestávce opět osvěžili zápasovou atmosféru před nadcházející částí sezóny.
FOTO bude doplněno do GALERIE

31.08.2015
INFORMACE Z VÍKENDU

Již v pátek sehrál náš dorost poslední přátelské utkání na půdě Zásmuk. Soupeři, který loni okresní přebor ovládli, podlehl 7:2. Poslední prázdninový víkend bylo mimo jiné na programu také soustředění našich přípravek. To bylo zakončeno nedělními zápasy v Radošovicích. Po celovíkendovém programu byla znát u kluků únava. Starší přípravka podlehla soupeři 11:2 a mladší v přestřelce těsně 10:9.
V neděli v podvečer odehrálo své druhé mistrovské utkání také mužstvo dospělých. Zajížděli jsme na horkou půdu, a to při 35 stupních doslova, do Senohrab, které minulý ročník skončili na děleném druhém místě. Soupeř rozhodl v 75. minutě, kdy jsme dobře nepokryli standartní situaci. Poté domácí výsledek pečetili do otevřené obrany a byla z toho prohra 2:0.

30.08.2015
PROGRAM POSVÍCENÍ + NÁBOR

Do sekce DOWNLOAD byl přidán kulturně sportovní program na kostelecké posvícení, který pro vás připravil náš fotbalový klub. Na stejném místě se dozvíte také více o náboru, který proběhne ve středu 9.září od 17:00 na hřišti "Na Americe".

24.08.2015
VÝSLEDKY NA NOVÉM WEBU FOTBAL.CZ

V rámci elektronizace systému a dalších změn ve fotbalovém prostředí přináší FAČR od nového soutěžního ročníku také svůj nový web: www.fotbal.cz
Na něm mimo jiné lze nalézt i výsledky a ostatní informace ke konkrétním soutěžím. Pod záložku "SOUTĚŽE" stačí dle krajů a okresů vyhledat konkrétní soutěž a následně máte k dispozici výsledky, tabulky a další informace dané soutěže (naše mužstva hrají soutěže na okrese Praha-východ, jen dorost na okrese Kolín). Informace o dospělých SK Kostelec najdete na: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/1715

22.08.2015
MUŽI: NA ÚVOD SEZÓNY VÍTĚZSTVÍ

Vstup do sezóny se Kostelci vydařil. Muži v pátečním večerním utkání zvítězili na domácí půdě nad Radošovicemi 2:1 (1:1), když o svém vítězství rozhodli až v samém závěru utkání. Škoda neproměněných šancí v prvním poločase. Naopak ve druhé půli jsme měli štěstí, když soupeř nastřelil břevno. Hostující tým podržel dobře chytající brankář a tak utkání skončilo nejtěsnějším rozdílem.

21.08.2015
MUŽI: PRVNÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

Dnes, mimořádně v pátek, sehraje mužstvo dospělých své první mistrovské utkání nového soutěžního ročníku. Od 19:00 přivítáme na našem hřišti tým Radošovic.
Všechny příznivce zveme na tento zápas. Klub pro vás do nové sezóny také připravil nové minidresy, které jsou k zakoupení v restauraci na hřišti.

21.08.2015
DOROST: PROHRA S TUCHORAZÍ

Ve středu se utkal náš dorost s týmem Tuchoraze. Ve vyrovnaném utkání bylo vidět že se kluci teprve sehrávají. Sice jsme prohráli 2:0, ale utkání splnilo účel vyzkoušet hráče na různých postech. Poslední přípravný zápas čeká dorost příští pátek 28.8. od 18:00 v Zásmukách.

21.08.2015
PŘÍPRAVKA: PRVNÍ TRÉNINK

V pátek 21.8. se bude od 18:00 konat na našem hřišti první trénink přípravek. Dále budou tréninky pravidelně jak jste zvyklí každé úterý a pátek od 18:00. Připomínám soustředění příští víkend (29. - 30. 8.).

19.08.2015
PROGRAM TENTO TÝDEN

Dnes ve středu 19. 8. se na našem hřišti představí dorost, který přivítá v přátelském utkání od 18:00 tým Tuchoraze.
A pak už přijde na řadu první mistrovské utkání nového ročníku. V něm se mimořádně již v pátek 21. 8. od 19:00 představí mužstvo dospělých. Soupeřem jim bude tým Radošovic. Utkají se tak spolu 5. a 12. tým tabulky loňského ročníku, přičemž oba týmy od sebe dělilo 8 bodů ve prospěch Kostelce.
Navíc od středy do neděle můžete na našem hřišti v rámci soustředění týmu Prague Panthers vidět trénink amerického fotbalu.

15.08.2015
MUŽI: VÍTĚZSTVÍ V GENERÁLCE

V posledním přípravném utkání zvítězilo mužstvo dospělých na hřišti Dobrého Pole, loňského účastníka okresního přeboru Kolín, 4:2. Sice jsme nebyli opět v kompletním složení, ale dorostenci, kteří do utkání nastoupili, se osvědčili. V utkání jsme byli efektivnější než domácí a zaslouženě zvítězili.
První mistrovské utkání sehrajeme s týmem Radošovic v domácím prostřetí, a to již v pátek 21.8. od 19:00.
Všechny příznivce tedy zveme netradičně již v pátek na první mistrovské utkání v nové sezóně.

14.08.2015
MUŽI: ZÁPAS V DOBRÉM POLI AŽ OD 18:00

Kvůli pokračujícímu horkému počasí se odehraje utkání v Dobrém Poli od 18:00. Sraz hráčů v 17:00 v Kostelci nebo v 17:30 v Dobrém Poli.

14.08.2015
DOROST: VÍTĚZSTVÍ V MUKAŘOVĚ

Tým dorostu ve svém prvním přátelském utkání zvítězil na hřišti účastníka krajské soutěže Mukařova 4:2.
Další přípravné utkání odehraje dorost ve středu 19. 8. na domácím hřišti proti Tuchorazi.

07.08.2015
MUŽI: ZÁPAS SE SKALICÍ AŽ OD 18:30

Vzhledem k počasí se sobotní přípravné utkání mužů uskuteční ve Stříbrné Skalici až od 18:30.

20.07.2015
TURNAJ V MALÉ KOPANÉ

Při tropických teplotách byl odehrán 6. ročník turnaje v malé kopané. Celkem se turnaje zúčastnilo 15 týmu rozdělených do dvou skupit na registrované a neregistrované.
Mezi registrovanými zvítězil tým FC Květňák a v neregistrovaných FC Real Eurosun.
Všem týmům patří velký obdiv a již teď se na všechny těšíme při příštím ročníku, který proběhne 16. 7. 2016.
Velké poděkování patří také rozhodčím, pánům Čadkovi, Hrdličkovi, Kabelkovi a Češnerovi, kteří velkou měrou přispěli k hladkému průběhu turnaje.
Kompletní výsledky budou v sekci DOWNLOAD.

19.07.2015
LOSOVACÍ AKTIV

Dnes byl v Čelákovicích rozlosován nový ročník fotbalových soutěží okresu Praha - východ. Muži i žáci začínají svá mistrovská utkání o víkendu 22./23. 8.
Muže čeká na úvod tým Radošovic žáky Stříbrná Skalice. Oba týmy začínají na domácím hřišti. 5./6. 9. na posvícení přivítají oba celky soupeře z Mirošovic. O tomto víkendu začíná soutěž také pro náš dorost, který startuje na Kolínsku. Dorost přivítá tým Cerhenic.
Přípravky budou rozlosovány v nejbližších dnech.
Kompletní rozpis bude umístěn na těchto stránkách.

15.07.2015
LETNIÍ PŘÍPRAVA MUŽI

Příprava dospělých začíná ve čtvrtek 23. 7. od 18:00 na našem hřišti. Na tomto úvodním tréninku obdržíte zároveň detailní rozpis přípravy.

14.07.2015
HODNOCENÍ SEZÓNY MUŽI

V uplynulé sezóně jsme ve skupině B III. třídy Praha-východ obsadili konečné 5. místo a uhájili tak tabulkové postavení z konce podzimní části. Se ziskem 35 bodů jde o nejlepší výsledek našeho mužstva od ročníku 2007/08, kdy jsme začali své působení v soutěžích na okrese Praha-východ (tehdy ještě o soutěž výše, v okresním přeboru). Pro příští sezónu se budeme snažit tento výsledek ještě vylepšit.

08.07.2015
HODNOCENÍ SEZÓNY PŘÍPRAVKY

Přípravka SK Kostelec nad Černými lesy má za sebou první rok, ve kterém kluci odehráli své první zápasy. Prozatím tedy pouze nesoutěžní, když jsme se zúčastnili zimních turnajů (v Říčanech a doma v Kostelci), přátelských utkání (SK UNION Vršovice, Radošovice) a malých turnajů s okolními kluby, především s Vyžlovkou, Nučicemi, Kouřimí a Dobrým Polem.
Před rokem jsme při prvních zápasech prohrávali vysokým dvojciferným skóre a byla znát jasná převaha soupeře. To je ovšem již minulostí!
Během uplynulého roku bylo vidět postupné zlepšování jak jednotlivých hráčů, tak i kolektivu jako celku. Jak už to bývá, některá utkání jsme prohráli, jiná zase vyhráli, ale nejdůležitější je, že to naše malé fotbalisty bavilo. Vrcholem byl dlouho očekávaný rozlučkový zápas proti maminkám, kterým jsme zakončili tuto „premiérovou“ sezónu.
Ve druhé polovině srpna začneme opět trénovat a po prázdninách se budeme těšit na ostrou herní sezónu v okresní soutěži přípravek. Děkujeme rodičům našich hráčů a především našim malým sportovcům a budeme se těšit na viděnou v plné síle na konci prázdnin!
Jitka Vorlíčková - trenérka

08.07.2015
HODNOCENÍ SEZÓNY ML. ŽÁCI

V uplynulém fotbalovém ročníku se naši mladší žáci, hrající skupinu B okresní soutěže Prahy-východ, umístili na 4. místě s 21 body.
Po nadějně rozehrané podzimní části sezóny, kdy jsme tabulku vedli, přišel na jaře pokles výkonnosti a formy a nutno podotknout i velký kopec smůly, kdy jsme v některých utkáních soupeře jasně přehrávali, ale trápili se v koncovce. Neproměňování šancí bylo naším největším problémem. Zato naše defenzivní činnost byla skvělá. Svědčí o tom i nejmenší počet obdržených branek v celé soutěži. A navíc nám v brance vyrostl jeden z nejlepších brankářů na okrese v této věkové kategorii. Je o něj vzrůstající zájem i od klubů hrajících krajskou soutěž či Českou ligu mladších žáků.
Uplynulým ročníkem opouštíme fotbal malých forem a posouváme se o další "level". V nadcházejícím ročníku budeme hrát okresní soutěž starších žáků, která se hraje již na velkém hřišti v klasické "jedenáctce". Pro kluky to bude zásadní přechod do velkého fotbalu. Přejme jim hodně úspěchů, sportovního štěstí a v neposlední řadě i zdraví.
Chtěl bych poděkovat všem klukům a jejich rodičům za celou uplynulou sezónu, za jejich zájem, nadšení a trpělivost a svým kolegům za skvělou spolupráci.
Robert Mudr - trenér

01.07.2015
KONEC SEZÓNY

S koncem školního roku ukončila tréninky i naše mládežnická mužstva. Teď je na čase si odpočinout a pak s chutí do nového ročníku. Ten pro nás bude do značné míry zlomový, jelikož do něj budeme vstupovat se čtyřmi mládežnickýmí týmy a jedním mužstvem dospělých. Navíc budeme vést ještě tým předpřípravky (děti 4 - 6 let).
Konečné tabulky našich mužstev v sezóně 2014/2015 najdete v sekci DOWNLOAD.

23.06.2015
ŠKOLIČKA - PŘEDPŘÍPRAVKA TRÉNINK

Dnešní trénink klasicky od 17 hodin. Jedná se o poslední trénink před prázdninami. Na podzim bychom začali někdy v posledních čtrnácti dnech srpna.

09.06.2015
ŠKOLIČKA - PŘEDPŘÍPRAVKA TRÉNINK

Dnešní trénink normálně od 17 hodin na hřišti. Dobře se oblečte.

02.06.2015
VÍKENDOVÝ PROGRAM

Následující víkend bude opět plný fotbalu. Představí se všechna naše mužstva včetně obnoveného dorostu.
Pro mladší žáky již soutěž skončila, ale v sobotu dopoledne sehrají ještě přátelské utkání ve Strančicích.
V sobotu je také na programu poslední ze série miniturnajů přípravek, který hostí od 9:00 Vyžlovka. Sraz nominovaných v 8:30 na hřišti na Vyžlovce.
V sobotu odpoledne se představí ve svém posledním domácím utkání mužstvo dospělých. Soupeřem jim bude lídr soutěže z Dobřejovic, které již mají jistý postup do okresního přeboru.
V neděli je na programu na našem hřišti ještě přátelské utkání našeho dorostu proti Mukařovu. Začátek utkání je naplánován na 15:30.

01.06.2015
DĚTSKÝ DEN "NA AMERICE"

V neděli se na našem hřišti konal dětský den. Kostelecké organizace a spolky v čela se sborem dobrovolných hasičů připravily pro děti nejen spoustu stanovišť s cenami, ale také bohatý doprovodný program, který ocenili také rodiče. K vidění byl mimo jiné zásah policie ČR proti nebezpečnému pachateli, ukázka policejních psovodů nebo třeba hašení hořícího auta. Počasí přálo a děti si užily spoustu zábavy a legrace s vrcholem v podobě oblíbené pěny, kterou dětem připravili místní hasiči.
FOTO Z AKCE V GALERII!

01.06.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Již v pátek sehráli mladší žáci své poslední mistrovské utkání. Bohužel se jim nedařilo a podlehli rezervě Kunic 1:2. V sobotu byl na programu turnaj přípravek v Kouřimi a domácí mistrovské utkání mužů.
Přípravka po prvním vyhraném utkání s Vyžlovkou další dva své zápasy nezvládla a po porážkách s Dobrým Polem a Kouřimí obsadila třetí místo.
Muži zvítězili nad rezervou Mnichovic 4:3. V utkání postrádajícím kvalitu tak byly nejdůležitější 3 body pro náš tým.

01.06.2015
ŠKOLIČKA - PŘEDPŘÍPRAVKA TRÉNINK

Zítřejší trénink školičky-předpřípravky proběhne opět klasicky od 17 hodin.

29.05.2015
VÍKENDOVÝ PROGRAM

Následující víkend bude hodně pestrý. Již v pátek hrají své poslední utkání mladší žáci. Od 16:30 přivítají na našem hřišti Kunice "B".
V sobotu hraje naše přípravka svůj další miniturnaj. Tentokrát je hostitelem Kouřim. První zápasy začínají v 10:00, sraz hráčů dle nominace v 9:30 v Kouřimi.
Odpoledne se můžete přijít podívat na mistrovské utkání mužů Kostelce, kteří hostí mnichovickou rezervu. Začátek je v 17:00.
Neděle bude patřit na hřišti dětem. U příležitosti dětského dne budou pro děti připraveny různé soutěže, a to v době od 14-16 hodin.

29.05.2015
DĚTSKÝ DEN

Zveme všechny děti i jejich rodiče na již tradiční dětský den "Na Americe", který spolupořádají místní dobrovolní hasiči a další kostelecké spolky. V neděli 31. 5. bude od 14 hodin pro děti připraveno plno soutěží. Těšit se můžete i na doprovodný program.

26.05.2015
ŠKOLIČKA - PŘEDPŘÍPRAVKA TRÉNINK

Dnešní trénink školičky-předpřípravky klasicky od 17 hodin. Vhodné oblečení!

21.05.2015
DOPLNĚNÍ MUŽSTEV DOROSTU A ŽÁKŮ

Jsi ročník narození 1997-2000. Přijď v pátek od 18:00 na hřiště "Na Americe" a zapoj se do obnoveného týmu dorostu!
Jsi ročník narození 2001-2003. Přijď ve čtvrtek od 16:30 na hřiště "Na Americe" a rozšiř řady týmu žáků!
Vítáni jsou samozřejmě i mladší děti do týmů přípravek a školičky (út a pá od 18:00).
Více informací na 739 488 133.

19.05.2015
PŘÍPRAVKA: TRÉNINK ZRUŠEN

Z důvodu konání akademie v ZŠ je úterní trénink (19.5.) zrušen. Školička zůstává normálně od 17:00.

18.05.2015
PŘÍPRAVKA: OBHAJOBA DRUHÉHO MÍSTA

V neděli dopoledne sehrála přípravka další ze série miniturnajů, konaného tentokráte v Dobrém Poli.
Tentokréte kromě tradičních soupeřů z Kouřimi, Vyžlovky a domácího Dobrého Pole se turnaje zúčastnilo i mužstvo Radošovic. Naši kluci si připsali vítězství nad Kouřimí a Radošovicemi. O dalším vítězství proti Dobrému Poli rozhodly pokutové kopy. Jediná a těsná porážka (2:3) přišla od Vyžlovky. Výsledkem tedy bylo konečné 2. místo. Již teď se můžeme těšit na další turnaj, který bude za 14 dní v Kouřimi.

18.05.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Výsledkově vcelku povedený víkend zažila kostelecká mužstva.
Mužstvo dospělých zvládlo domácí mistrovský zápas, ve kterém porazilo mužstvo Strančic 2:1 (1:0) a dostalo se tak na 6. místo tabulky o bod právě před Strančice. V neděli dopoledne hrála naše mládež. V domácím prostředí uhráli ml. žáci remízu 1:1 s Kostelcem u Křížků. Přípravka se zúčastnila druhého kola jarních turnajů, hraného tentokráte v Dobrém Poli a obhájila tam 2. místo z domácího turnaje z konce dubna.

12.05.2015
PŘÍPRAVKA: TURNAJ V DOBRÉM POLI

Pozor, došlo ke změně termínu druhého miniturnaje.
Turnaj přípravek v Dobrém Poli se uskuteční v neděli 17. 5. od 10:00. Sraz dětí je v 9:30 v Dobrém Poli!

12.05.2015
TRÉNINKY ŠKOLIČKA

Tréninky školičky, našich nově náborovaných dětí, budou probíhat každé úterý od 17:00 na hřišti "Na Americe".
Pokud jste nábor nestihli, nevadí. Můžete přijít v tomto čase kterékoliv další úterý.

12.05.2015
MUŽI: PORÁŽKA V SENOHRABECH

O uplynulém víkendu jsme zavítali na hřiště Senohrab, které se během jarní části usadili na druhém místě tabulky. Nedělní termín nám nějak nevyhovoval, všude jsme byli později a nestíhali se soupeřem běhat. Než jsme se rozkoukali, tak to bylo 3:0 pro domácí. Nakonec zápas skončil výsledkem 8:3 (4:1) a prodloužili jsme tak několikazápasovou sérii bez vítězství. Teď nás čekají soupeři spíše z druhé poloviny tabulky, tak si snad ve vyrovnané tabulce připíšeme na konto plný bodový zisk.

01.05.2015
VÍKENDOVÝ PROGRAM

V prvním květnovém víkendu se představí v mistrovských utkáních dvě mužstva. Muži i mladší žáci sehrají své zápasy na domácím hřišti. Týmy přípravek mají volno.
sobota 2. 5.
17:00 SK Kostelec - Pacov
neděle 3.5.
15:00 SK Kostelec ml.ž. - Škvorec

01.05.2015
MLÁDEŽ: STŘEDEČNÍ PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ

Ve středu se na našem hřišti uskutečnilo sportovní odpoledne. Vše začalo v 16 hodin náborem nových fotbalových nadějí. Po ukázkovém tréninku pro tyto začínající fotbalisty moli přítomní shlédnout dvě zajímavá utkání našich mládežnických celků. Nejprve se představili mladší žáci, kteří si pozvali více než zvučného soupeře: "VIKTORKU ŽIŽKOV". Určitě to pro ně byla zajímavá zkušenost a nic na tom nezměnila ani jasná porážka. Po tomto zápase se představila naše mladší přípravka, která dokázala navázat na víkendový dobrý výkon při domácím turnaji a zvítězila nad týmem Radošovic 8:3.

01.05.2015
INFO PRO NAŠE NOVÉ FOTBALISTY

Doufáme, že se jak zúčastněným dětem, tak i rodičům středeční odpoledne líbilo a budeme společně pokračovat při prvních krůčcích našich fotbalových nadějí. Během víkendu či pondělí obdržíte informativní mail s veškerými potřebnými informacemi.

29.04.2015
MUŽI: TRÉNINK VE ČTVRTEK v 17:30

Ve čtvrtek 30. dubna je začátek tréninku mužů posunut na 17:30!

28.04.2015
PŘÍPRAVKA: 2. místo na domácím turnaji

Po zimní přestávce se v neděli opět konal první z miniturnajů ve formátu, jak ho známe z podzimu. Opět se ho zúčastnila 4 mužstva. Oproti podzimu nahradila Vyžlovka tým Nučic.
Našim klukům se dařilo a s bilancí 2 vítězství a jedné prohry skončili na pěkném 2. místě. Co je ale nejdůležitější, že to kluky bavilo, povzbuzovali se a je na nich vidět určitý pokrok hlavně v organizaci hry.
Příští turnaj přípravek by se měl konat 16. května od 13 hod. v Dobrém Poli.

28.04.2015
OHLÉDNUTÍ ZA VÍKENDEM

O uplynulém víkendu byla v akci všechna naše mužstva. Svá mistrovská utkání sehrála mužstva dospělých a mladších žáků. Muži prohráli na neoblíbené půdě v Mirošovicích 4:0 (1:0). Mladší žáci bojovali o body v Louňovicích. Po poločasovém vedení 1:0 nakonec uhráli remízu 1:1. Navíc náš brankář chytil penaltu. Přípravka odehrála povedený turnaj, když skončila na 2. místě (více v následující aktualitě).

23.04.2015
PŘÍPRAVKA: PRVNÍ MINITURNAJ

Stejně jako na podzim se i v jarní části odehrají 4 miniturnaje. My pořádáme hned ten první, a to tuto neděli 26. dubna od 10:00. Obsazení je Dobré Pole, Kouřim, Vyžlovka a Kostelec. O termínech dalších turnajů se teprve rozhodne. Přijďte podpořit naše malé naděje!

21.04.2015
BRIGÁDA

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat všem, kteří se zúčastnili nedělní brigády. Celkem, včetně dětí, se nás sešlo skoro 30 a přálo nám i počasí. Myslím, že se udělal kus práce a pokud to takto bude fungovat, tak si můžeme areál postupně vylepšovat.

20.04.2015
NEPOVEDENÝ VÍKEND

Výsledkově nepovedený víkend prožila v mistrovských zápasech obě naše mužstva. V sobotu v souboji 4. a 5. týmu tabulky prohrálo mužstvo dospělých s Kamenicí 1:4. Ještě v 83. minutě byl stav 1:1, následně však hosté využili skrumáže po rohovém kopu a do otevřené obrany přidali ještě další dvě branky.
V neděli se nevedlo ani mladším žákům, kteří prohráli se Svojeticemi 0:2.

18.04.2015
VÍKENDOVÝ PROGRAM

O tomto víkendu se představí obě naše mužstva na domácím hřišti. V sobotu čeká muže soused z tabulky, mužstvo Kamenice. Utkání začíná v 17 hodin.
V neděli pak sehrají své první domácí utkání jarní části také žáci. Od 15 hodin hostí mužstvo Svojetic.
Dále se v neděli od 8:30 uskuteční brigáda. Za případnou pomoc všem děkujeme.

13.04.2015
VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Již v pátek se dařilo mladším žákům, kteří si přivezli všechny body za výhru 6:0 ve Stránčicích. V sobotu na domácím hřišti nastoupilo mužstvo dospělých, které nedokázalo dotáhnou do konce dobře rozehraný zápas s Ondřejovem. Po poločasovém vedení 2:0 skončil zápas remízou 2:2.

11.04.2015
MUŽI: PRVNÍ JARNÍ UTKÁNÍ DOMA

Po dvou zápasech na hřištích soupeře se v sobotu představí mužstvo dospělých poprvé doma. Soupeřem bude Ondřejov, který jsme na podzim na jeho hřišti porazili 3:1. Utkání začíná v 16:30, tak přijďte podpořit náš tým. Už v pátek odehráli své utkání mladší žáci, kteří porazili venku Strančice přesvědčivě 6:0 a udrželi si tak postavení v čele tabulky.
Hezký fotbalový víkend!

07.04.2015
MUŽI: VÍTĚZSTVÍ V RADOŠOVICÍCH

I druhé mistrovské utkání jarní části jsme odehráli na soupeřově hřišti. Tentokrát nám bylo soupeřem mužstvo Radošovic, které na nás ztrácelo pouhé 4 body. Na těžkém terénu se domácí snažili kombinovat, ale góly jsme dávali my. Z prvního poločasu neuběhlo ještě ani 10 minut a už jsme vedli 1:0. Domácí měli po zbytek prvního poločasu míč na kopačkách asi více času, ale dostávali se pouze po vápno.
Ve druhé půli jsme přidali další 2 branky až pak soupeř snížil ze sporného pokutového kopu. Soupeř nastřelil ještě břevno, ale to od něj bylo vše. My jsme přidali další 2 branky a vcelku klidně dokráčeli pro vítězství 5:1.

03.04.2015
BRIGÁDA PŘESUNUTA

Z důvodu nepříznivého počasí se brigáda v neděli 5. 4. ruší a přesouvá se na neděli 19. 4. Čas zůstává od 8:30.

31.03.2015
MUŽI: PORÁŽKA VE SVOJETICÍCH

V sobotu zavítalo mužstvo dospělých do Svojetic. Prozatím poslední celek soutěže se v zimní přestávce spojil s torzem zrušené rezervy sousedních Louňovic a přivedl další nové hráče. Proto jsme čekali daleko těžší zápas než na podzim. To se také potvrdilo, domácí byli v začátku utkání aktivnější a poločas vyhráli 1:0. Ve druhém poločase se nám povedlo vyrovnat ovšem nedlouho na to se radovali opět domácí. Při snaze o vyrovnání jsme ke konci zápasu otevřeli obranu a domácí po jednom brejku pečetili v 90 minutě své vítězství třetím gólem.

28.03.2015
PRVNÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

Tak je to tady, po volném prvním jarním kole se rozjede kolotoč mistrovských zápasů i pro Kostelec. V sobotu 28. 3. zavítáme na hřiště Svojetic. Zápas u zatím posledního celku tabulky nebude určitě jednoduchý. Svojetice se spojily se zrušenou rezervou z Louňovic a navíc i kádr doplnily. V minulém kole, zvítězily v Mnichovicích 8:2, když v jednom zápase daly skoro tolik gólů co za celý podzim.
V neděli se od 10:00 představí na našem hřišti mladší žáci v přátelském utkání s Úvaly.

23.03.2015
ROZPIS

Do sekce DOWNLOAD přidán rozpis mistrovských utkání na jaro 2015.

23.03.2015
PRVNÍ JARNÍ KOLO

O uplynulém víkendu bylo odehráno první jarní kolo mistrovských utkání. Naše "Áčko" do nich nezasáhlo, jelikož rezerva Louňovic, která měla být naším první soupeřem soutěž odhlásila. Premiéru si tedy odbudeme až příští týden. V sobotu 28. 3. zajíždíme na hřiště Svojetic, kam právě přešli někteří hráči z Louňovic. Že to nebude lehký úvod svědčí i výhra Svojetic v Mnichovicích 8:2. Zápas začíná v 15:00.

19.03.2015
MUŽI: TRÉNINKY VE ČTVRTEK

Počínaje tímto týdnem budou probíhat tréninky v úterý a ve čtvrtek od 18:00.

17.03.2015
MUŽI: PŘÍPRAVA MUKAŘOV

V dalším přípravném utkání jsme přivítali na svém hřišti účastníka okresního přeboru, Mukařov. S pátým týmem tabulky jsme uhráli remízu 3:3, když jsme neudrželi vedení 2:0 a 3:1. Přeci jen byl znát výkonností rozdíl jedné soutěže a zejména v závěru nás soupeř přehrával.

13.03.2015
MUŽI: PROBÍHAJÍCÍ PŘÍPRAVA

V úterý sehrálo naše mužstvo další z řady přípravných utkání. Tentokrát nám byl soupeřem druhý celek kolínské III. B třídy Rostoklaty. Je to stejná soutěž, jakou hrajeme my, akorát na jiném okrese. Naše mužstvo dokázalo zvítězit 3:1 (1:1). Další přípravné utkání sehrajeme v sobotu od 17 hodin na domácí půdě proti Mukařovu, který hraje okresní přebor.

09.03.2015
MUŽI: SE SOUPEŘEM Z I.B TŘÍDY PORÁŽKA

V sobotu 7.3. sehrálo naše mužstvo mužů druhé přípravné utkání. Soupeřem mu bylo mužstvo Teplýšovic, které se momentálně nachází na čtvrté příčce krajské I.B třídy skupiny D. I když jsme byli poraženi poměrem 5:1, tak oproti utkání se S. Skalicí bylo vidět zlepšení ve hře a v utkání byly pasáže, kdy Kostelec předváděl poměrně slušný herní projev, a to hlavně v první půlhodině utkání.
Další zápas bude sehrán už toto úterý (10.3.) cca od 17:30 hodin s mužstvem Rostoklat.

02.03.2015
MUŽI: PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

V neděli po obědě sehrálo mužstvo dospělých své první přípravné utkání před jarní částí sezóny. Soupeřem nám byla Stříbrná Skalice, která nastupuje v okresním přeboru Prahy východ, tedy o soutěž výš než naše mužstvo. Bylo znát, že po zimní přestávce jde pro oba celky o první utkání. Ve vyrovnaném utkání jsme byli nakonec šťastnějším mužstvem a zvítězili jsem 2:1 (1:0).

02.03.2015
ML. PŘÍPRAVKA: TURNAJ

V sobotu se naši kluci zúčastnili turnaje ročníků 2006 a mladší. V turnaji s týmy velmi odlišných výkonostních úrovní obsadili poslední 6 místo. Nám rovnoceným soupeřem byli pouze hráči Radošovic, ale bohužel jsme nedokázali vstřelit gól a prohráli tak 1:0. Pro kluky to je další zkušenost a vidí, že na sobě musí stále pracovat. Jdeme dál a uvidíme se na tréninku, který je v úterý od 16:30 v Sokolovně.

25.02.2015
ML. PŘÍPRAVKA: TURNAJ

V sobotu se zúčastní naše mladší přípravka turnaje v kostelecké hale. Začátek turnaje v 8:30 (sraz hráčů v 8:00 před halou). Jedná se o dopolední turnaj cca do 13:00, tak se přijďte podívat a podpořit naše malé naděje.

25.02.2015
VALNÁ HROMADA

Připomínáme konání valné hromady Sportovního klubu Kostelec nad Černými lesy, která se koná v neděli 1. března od 15:30 na hřišti. Bližší info viz výše.

10.02.2015
MUŽI: PRVNÍ TRÉNINK

V úterý 10. 2. se uskuteční od 18:00 na hřišti první trénink dospělých (+dorost). Zde se dozvíte i další plán přípravy. Ten je také ke stažení v sekci DOWNLOAD.

09.02.2015
MLÁDEŽ: VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY

O uplynulém víkendu sehrála naše mládežnická mužstva přípravná utkání.
Mladší žáci se v sobotu zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Jičíněvsi. S bilancí jedna remíza a pět proher obsadili sedmé místo. I přes to byl náš brankář Jirka vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje.
Lépe se dařilo v neděli naší přípravce, která v kostelecké hale porazila ve svém prvním letošním utkání tým Vyžlovky 4:3. V napínavém zápase jsme vedli 3:1, ale soupeř dokázal vyrovnat. Nakonec jsme přece jen přidali ještě jeden gól a šťastnějším mužstvem jsme tak byli my.

06.02.2015
PŘÍPRAVKA: PŘÁTELÁK VYŽLOVKA

V neděli 8. 2. 2015 od 13 hodin se v kostelecké hale utká v přátelském utkání naše přípravka s týmem Vyžlovky.
Bude se jednat o druhý halový zápas kluků v životě, tak je přijďte při jejich snažení podpořit. Pro diváky je určena tribuna se vstupem z uličky.

02.02.2015
SOUSTŘEDĚNÍ V DESNÉ

Mužstvo dospělých začalo svou zimní přípravu soustředěním v Desné v Jizerských horách. Ve středu večer vyrazila z Kostelce vzhůru do hor 13ti členná výprava, z toho 11 hráčů. Do neděle jsme absolvovali ve Smržovce 3x trénink v místní hale a navíc nějaký ten výběh nebo běžky. Celkově se tento prodloužený víkend vydařil a už můžeme pomalu spřádat plány na příští rok.

20.01.2015
ZIMNÍ PŘÍPRAVA MUŽI

Do sekce DOWNLOAD byl přidán program zimní přípravy mužů.
Vše začíná příští týden soustředěním v Desné. První trénink bude v úterý 10. února od 18:00 na našem hřišti.

19.01.2015
PŘÍPRAVKA TRÉNINKY

Od 23. ledna začínají tréninky přípravek. Prozatím stejné jako na konci minulého roku, tedy každý pátek v tělocvičně ZŠ od 16.00 starší a od 18.00 mladší.

27.12.2014
PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU

Fotbalový klub Vám přeje hezké Vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.

16.12.2014
PŘÍPRAVKA: TURNAJE V ŘÍČANECH

O víkendu se obě mužstva přípravek představila na halovém turnaji v Říčanech. Jak pro starší tak mladší přípravku to byla v hale premiéra. Navíc vinou nemocí jsme na turnaj odjeli s úzkým kádrem a staší přípravce dokonce museli pomoci kluci z nižší kategorie, za to jim patří velký dík. Oba týmy skončily na posledním osmém místě. Bylo to pro kluky něco nového a ukázalo nám to, že musíme stále ještě hodně pracovat.
Teď čeká kluky zasloužené volno a s odhodláním a v plné síle se sejdeme zase na konci ledna. Foto z turnaje v GALERII (postupně bude doplňováno).

05.12.2014
Ohlédnutí za podzimem - muži

Mužům se podzimní část sezóny vcelku podařila. Ve skupině B III. třídy Praha-východ obsadili 5. místo se ztrátou 4 bodů na vedoucí celek. Mužstvu se daří zejména na domácím hřišti, kde v dosavadních zápasech nenašlo přemožitele, když ze šesti zápasů pětkrát zvítězilo a jednou skončilo utkání remízou. Jarní část soutěže začne pro muže opožděně, protože mužstvo Louňovice „B“, které mělo být prvním naším soupeřem, odstoupilo ze soutěže.

05.12.2014
Ohlédnutí za podzimem - ml. žáci

Na podzim kluci vstoupili do druhé sezóny v soutěži mladších žáků. Nutno říci, že se jim podzimní část soutěže vydařila. Sehráli 7 soutěžních utkání s bilancí 5 vítězství a 2 prohry. Po polovině soutěže tak jsou v tabulce skupiny B Okresního přeboru Praha-východ s 15 body na 2. místě.

05.12.2014
Ohlédnutí za podzimem - přípravky

Počet dětí v obou týmech přípravek je momentálně přes 20. Ty se během podzimu zúčastnily několika turnajů a přátelských zápasů. Výsledky byly různorodé, ale v této věkové kategorii o ně zas tolik nejde. Jsme především rádi, že se kolem přípravky vytvořila dobrá parta, což potvrdil i rozlučkový zápas dětí proti maminkám, který skončil spravedlivou remízou 4:4.

19.11.2014
MUŽI: NA ZÁVĚR VÍTĚZNĚ

Loučení s podzimní částí se našim mužům vydařilo. V domácím prostředí zvítězili nad Struhařovem, který minulý rok postoupil ze IV. třídy zpět do naší soutěže. Výsledek mohl být i vyšší, jelikož jsme nastřelili několik tyčí a několik vyložených šancí zůstalo neproměněno.

10.11.2014
MUŽI: PROHRA V DOBŘEJOVICÍCH

V neděli jsme nastoupili ke svému poslednímu podzimnímu zápasu na soupeřových hřištích. Utkání se odehrálo na těžkém terénu tréninkového hřiště. Domácí měli dobrý vstup do utkání z něhož vytěžili vedoucí branku. Poté jsme však vyrovnali a vyrovnala se i hra. Ve druhém poločase proměnili domácí dvě své šance a jelikož naše nebyla využita žádná, tak se z vítězství 3:1 radovali domácí, kteří přece jen měli o něco málo více ze hry.

10.11.2014
MLÁDEŽ: UKONČENÍ SEZÓNY

V sobotu se naše mládežnická mužstva rozloučila s podzimní částí sezóny. Ml. žáci si pozvali k přátelskému utkání Český Brod. Se soupeřem drželi kluci tempo až do samého závěru, v něm pak ale dostali 3 rychlé góly a zápas prohráli 3:0.
Přípravka se utkala s maminkami. Zápas s ohromným nasazením z obou stran skončil spravedlivou remízou 4:4. Nyní čekají přípravku ještě tréninky v tělocvičně, a to každý pátek od 16:00 starší a od 18:00 mladší.

07.11.2014
VÍKENDOVÝ PROGRAM

O nadcházejícím víkendu se v sobotu rozloučí s venkovní sezónou jak ml. žáci tak přípravka. Ml. žáci sehrají od 13:00 přátelské utkání s Č. Brodem a od 14:00 si zahrají naši nejmenší s rodiči.
Naši muži mají před sebou předposlední soutěžní kolo. Jím uzavřou sérii zápasů na soupeřových hřištích, tentokráte v Dobřejovicích. Po dvou remízách se budou snažit získat plný počet bodů. Zápas začíná v neděli ve 14:00.

03.11.2014
MUŽI: DALŠÍ VENKOVNÍ REMÍZA

Po úterní remíze dohrávaného utkání v Kamenici jsme remizovali také na půdě Mnichovic. Opět jsme museli dotahovat poločasové dvoubrankové manko. Zlepšeným výkonem ve druhém poločase se nám to podařilo. Nebýt poměrně laciných gólů v prvním poločase nebo kdybychom využili ještě nějakou gólovou příležitost, mohli jsme myslet i na 3 body.

02.11.2014
MLÁDEŽ: ČERNÁ SOBOTA

Ani jednomu z našich týmů se včera nedařilo. Mladší žáci nepotvrdili roli favorita a podlehli Kunicím B 3:1, přitom před zápasem měl soupeř na kontě pouze 3 body.
Mladší přípravka se na domácí turnaj nesešla a odehrála zápasy pouze s 8 následně 7 hráči. Navíc je u kluků znát zápasová nevyspělost oproti týmům, které hrají pravidelné soutěže. Výsledkem bylo poslední 8 místo. Nic se však neděje, kluci spolu hrají pouze dva měsíce a pokud jim vydrží dosavadní snaha, tak se budou určitě zlepšovat.

02.11.2014
FOTBALOVÝ VÍKEND

O dalším víkendu hrají všechna naše mužstva. Mladší žáci zakončí podzimní část soutěže zápasem proti Kunicím B na hřišti ve Světicích. Mladší přípravka se účastní sobotního domácího turnaje od 9 hod.
Naši muži mají před sebou ještě tři soutěžní kola. Dvaktrát za sebou hrají na soupeřových hřištích a pokaždé v neděli.
Tuto neděli zajíždí do Mnichovic, které jsou těsně(o 2 body) za našim mužstvem. V případě vítězství se však můžeme posunout na přední místa tabulky.

30.10.2014
PŘÍPRAVKA: ZMĚNA ČASU TRÉNINKŮ

Se změnou času se mění také čas tréninků. Do 6. listopadu se budou konat tréninky ještě venku, vždy v úterý a ve čtvrtek od 16:30!

29.10.2014
MUŽI: DĚLBA BODŮ V KAMENICI

V dohrávaném utkání 5. kola jsme si na státní svátek udělali výlet do vzdálené Kamenice. Stejně jako o víkendovém utkání s Říčany jsme nezachytili úvod utkání a na rozdíl od soboty jsme za to byli potrestáni brankou. Poté se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Využitá byla však pouze ta domácích, když chvíli před přestávkou po opakovaném centru po předchozím rohu zvýšili hlavou na 2:0.
Druhá půle se však odehrávala v naší režii. Téměř celý druhý poločas se hrálo na bránu domácích, kteří hrozili jen z rychlých protiútoků, ale další branku již nepřidali. Nám se podařilo snížit po rohu cca v 70 min. a v závěru jsme přidali i druhou branku, která stanovila konečný výsledek zápasu na 2:2.

27.10.2014
MUŽI: DOHRÁVKA V KAMENICI

V úterý 28. října naši muži dohrávají odložený zápas 5. kola v Kamenici. Zápas začíná ve 14:30. Před vzájemným zápasem ztrácíme na soupeře 4 body.

27.10.2014
MUŽI: VÍTĚZSTVÍ PRO MILANA

Zápas začal minutou ticha na památku v týdnu zesnulého kamaráda a spoluhráče Milana Máchy. Začátek utkání jsme nezvládli a jen diky selhání hostujících útočníků v zakončení jsme udrželi čisté konto. Bez branek skončil celý první poločas. Ve druhém dějství jsme vstřelili dvě branky a rozhotli o tom, že 3 body zůstanou v Kostelci.

25.10.2014
MUŽI S REZERVOU ŘÍČAN

V sobotu se utká mužstvo dospělých s týmem Říčan. Výkop je naplánován na 15:30.
Ostatní mužstva mají volno.

20.10.2014
ML. ŽÁCI: VÝHRA V KOSTELCI U KŘÍŽKŮ

Mladší žáci ve svém dalším utkání zvítězili na hřišti Kostelce u Kř. 5:2 (3:2). I přes 2 výrazné individuality na soupeřově straně rozhodl o vítězství našich kluků jejich kolektivní a disciplinovaný výkon. Kluci si připsali již páté vítězství a napravili tak prohru z posledního domácího utkání s týmem Úval. Poslední utkání podzimní části sehrají ml. žáci za 14 dní s Kunicemi.

20.10.2014
MUŽI: HRŮZA VE STRANČICÍCH

Ani další venkovní zápas s loňským účastníkem okresního přeboru nám body nepřinesl. Po prohře před 14 dny v Pacově jsme tentokráte padli také ve Strančicích. Byly to však dva různé zápasy. V Pacově se hrál alespoň trochu fotbal, ale sobotní utkání nemělo s fotbalem nic společného. Na těžkém terénu rozhodla jedna zbloudilá střela domácích na konci prvního poločasu. Naopak naše branka hned z úvodu utkání nebyla pro ofsajd uznána. V druhém poločase se hrálo na půli domácích, ale výsledkem byly snad jen dvě polostřely, které domácího gólmana nemohli ohrozit. Jelikož domácí byli stejně nemohoucí jako my a nedokázali využít žádné brejkové situace, skončilo utkání odpovídající úrovni sotva IV. třídy výsledkem 1:0.

20.10.2014
PŘÍPRAVKA: DOMÁCÍ TURNAJ

Za krásného počasí se na našem hřišti uskutečnil čtvrtý turnaj přípravek mezi týmy Dobrého Pole, Kostelce n. Č. l., Kouřimi a Nučic. Naši kluci sice po dvou 3. místech a jednom 2. místě obsadili 4. příčku, když v penaltovém rozstřelu podlehli Kouřimí. V této věkové kategorii nejsou výsledky to nejpodstatnější, ale nejdůležitější by měl být postupný výkonnostní vzestup, který následně přinese i výše zmiňované výsledky. Díky patří také fanouškům, především z řad rodičů, kteří kluků vytvořili krásnou domácí atmosféru. V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat Tomáši Královi, který pro všechny týmy připravil krásné a dobré dorty. Výsledky celého turnaje v sekci DOWNLOAD a společné foto v GALERII.

17.10.2014
VÍKEND PLNÝ FOTBALU

Blíží se víkend a s ním další kolo fotbalových soutěží. Mládežnické kategorie již spějí ke konci podzimní části. Přípravka zakončí sérii turnajů domácím pořadatelstvím, a to v sobotu od 10:00. Je to jediné klání na domácím hřišti, tak se přijďte podívat a podpořit mladé talenty kosteleckého fotbalu.
V sobotu odpoledne zajíždějí muži na hřiště Strančic, kde budou chtít navázat na úspěšné vystoupení z minulého týdne proti Senohrabům. Zápas začíná v 15:30.
V neděli se od 10:15 představí mladší žáci v Kostelci u Křížů. Pokud zvítězí, udrží si tak kolo před koncem podzimní části postavení na čele tabulky.

16.10.2014
PŘÍPRAVKA: PŘÁTELÁK VYŽLOVKA

Po týdnu se naše přípravka opět utkala s Vyžlovkou. Tentokráte šlo a přípravku starší. Jelikož v této kategorii se hraje 5+1 a my nemáme zas až takovou základnu, abychom dali dohromady dvě pětky, tak bylo mužstvo doplněno o větší děti z mladší přípravky. V první třetině utkání se nám víceméně dařilo držet se soupeřem krok, pak ale naši kluci postupně odpadávali fyzicky a také se již na zápas tolik nesoustředili a nechávali hráče Vyžlovky samotné za svými zády. Je to pro nás další zkušenost a výzva pro práci v zimním období.

13.10.2014
MUŽI: KOSTELEC VÍTĚZNĚ

Dospělým se v sobotu odpoledne podařilo na domácím hřišti zdolat vedoucí celek vyrovnané tabulky, Senohraby. Vítěztvím 3:1 (1:0) jsme se udrželi v kontaktu s jejím čelem. Navíc máme k dobru odložený zápas v Kamenici. Příští kolo zajíždíme v sobotu do Strančic, k celku, který hrál minulý rok okresní přebor.

13.10.2014
PŘÍPRAVKA: ZASE O KOUSEK VÝŠ

V sobotu se přípravka zúčastnila již třetího turnaje spojených týmů mladší a starší přípravky, tentokráte v Kouřimi. Po předešlých dvou třetích místech se naši nejmladší posunuli zase o kousek výš a dokázali vybojovat krásné 2. místo. V úterý čeká starší přípravku (ročníky 04 a mladší) přátelské utkání s týmem Vyžlovky. Začátek utkání je v 17:00 sraz hráčů cca v 16:30.

10.10.2014
POZVÁNKA NA VÍKEND

V sobotu od 16:00 přivítáme na našem hřišti vedoucí tým tabulky Senohraby. Doufejme, že se nám podaří napravit zaváhání z minulého týdne a budeme naplno bodovat. Jen tak můžeme pomýšlet o udržení v první polovině tabulky.
V sobotu dopoledne jede naše přípravka na turnaj do Kouřimi. Zápasy začínají od 10:00. Sraz hráčů je v Kouřimi o půl hodiny dříve.
Po víkendu nás čeká v úterý na našem hřišti zápas starší přípravky s Vyžlovkou.

08.10.2014
PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

V úterý 7.10. sehrála mladší přípravka přátelské utkání s týmem Vyžlovky. Kluci sice prohráli, ale snažili se a předvedli slušný výkon. Je znát, že soupeř hraje spolu už nějakou dobu a snaží se o kombinační hru. Naši kluci musí ještě hodně pracovat. Není se ale čemu divit, vždyť více jak polovinu týmu tvořili hráči, kteří spolu hrají sotva měsíc.

06.10.2014
VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY

Výsledkově dopadl tento víkend přesně opačně než ten minulý. Jak muži tak ml. žáci svá mistrovská utkání prohráli.
V sobotu dopoledne nedokázali žáci zopakovat proti Úvalům výsledek z přípravy a tentokráte prohráli 0:4 (0:3). Skončila tak jejich vítězná série. Do konce podzimní části je čekají ještě dva venkovní zápasy (v Kostelci u Kř. a s Kunicemi), ve kterých si mohou spravit chuť.
V sobotu odpoledne hráli muži na hřišti Pacova. Rozhodující moment nastal cca ve 20. minutě, kdy byl za stavu 1:1 vyloučen náš obránce za stažení soupeře a jelikož to bylo v pokutovém území, tak dostali domácí zároveň výhodu penalty. Tu však náš golman zlikvidoval a dal nám tím naději do zbytku zápasu. Když už to vypadalo, že bychom mohli dovést utkání do nerozhodného stavu, tak domácí přeci jen využili velmi dlouhou přesilovku a přibližně 10 minut před koncem utkání rozhodli dvěma góly o svém vítězství.

03.10.2014
PROGRAM NA VÍKEND

V dalším kole se muži představí v sobotu na hřišti čtvrtého Pacova, souseda v tabulce, který minulý ročník sestoupil z okresního přeboru. Bude se tedy jednat o souboj celků z 3. a 4. příčky tabulky. Oba mají 10 bodů s tím, že Kostelec má odložený zápas v Kamenici k dobru. Utkání začíná v 16:00.
V sobotu od 10:15 sehrají na domácím hřišti své další mistrovské utkání ml. žáci. Jedná se o předehrávku s týmem Úval (původně 26.10). Kluci se budou snažit prodloužit sérii vítězných zápasů na 5. Proti druhému celku neúplné tabulky, který stejně jako naši kluci ještě neprohrál, to však budou mít těžké, proto je přijďte podpořit.
V úterý od 17:00 sehraje přátelské utkání mladší přípravka (ročník 06 a mladší) proti svým vrstevníkům z Vyžlovky. Sraz hráčů v 16:30.

29.09.2014
PŘÍPRAVKA: TURNAJ NUČICE

V sobotu po poledni se naši nejmenší zúčastnili druhého turnaje, tentokráte v Nučicích. Po dvou porážkách a jednom vítězství se jim podařilo obhájit 3. místo z turnaje v Dobrém Poli. Potěšitelné je, že oproti minulému turnaji se jejich hra zlepšuje, což je vidět nejen na výsledcích, ale především na předvedené hře. Příští turnaj se koná v neděli 12.10. od 10:00 v Kouřimi. Mezitím pokračují tréninky, a to vždy v úterý a ve čtvrtek od 17:00.

29.09.2014
ZNOVU POVEDENÝ VÍKEND PRO KOSTELEC

O uplynulém víkendu se našim týmům opět dařilo. Na domácí půdě zvítězili jak muži, tak mladší žáci.
V sobotu přivítali muži soupeře z Mirošovic. Po poločasovém výsledku 3:0 přidali v druhém poločase ještě dvě branky a mohli se tak radovat nejen z vítězství, ale i čistého konta pro našeho brankáře.
Na úspěch dospělých navázali v neděli ml. žáci, kteří zvítězili nad Louňovicemi 4:1 (1:0). Dle slov trenéra nás ve vyrovnaném utkání podržel brankář. Po čtyřech odehraných kolech mají kluci plný počet bodů a vedou tak skupinu B okresního přeboru Praha-východ.

25.09.2014
PŘÍPRAVKA - TURNAJ NUČICE

Tuto sobotu 27.9. se v Nučicích uskuteční druhý turnaj přípravek. Zápasy začínají ve 12:30, sraz tedy nejdéle ve 12:00 v Nučicích.

22.09.2014
VÝSLEDKY: ML. ŽÁCI VÍTĚZNĚ, MUŽI NEHRÁLI

Mladší žáci si dokázali poradit se Svojeticemi, když je na jejich půdě porazili 3:0. Dle slov trenérů zvítězili zaslouženě a nad předvedenou hrou se rozplývali rodiče hráčů i přihlížející diváci!
Muži své utkání neodehráli, protože hřiště v Kamenici bylo po přívalovém dešti dle rozhodčího nezpůsobilé ke hře. Náhradní termín určí OFSPV.

19.09.2014
PROGRAM NA VÍKEND

Netradiční průběh mají zápasy následujícího víkendu. Naši mladší žáci se totiž představí na hřišti Svojetic již v pátek od 18:00 hodin. Doufejme, že napodobí výhru mužů s tímto soupeřem a udrží si tak letošní 100 % úspěšnost (v obou dosavadních zápasech zvítězili).
Naši muži hrají druhý zápas za sebou na venkovním hřišti, tentokráte v sobotu od 16:30 v Kamenici. Ve vyrovnané tabulce se bude jednat o souboj 3. se 4. Oba týmy mají 7 bodů. Kostelec vyhrál v minulém kole 3:1 v Ondřejově, Kamenice si přivezla všechny body za výhru 3:2 v Mnichovicích.

15.09.2014
KOSTELECKÁ MUŽSTVA VÍTĚZNĚ

Jako velmi vydařený lze hodnotit uplynulý víkend, v jehož průběhu vytěžila naše mužstva z mistrovských zápasů maximální počet bodů.
V sobotu se podařilo mužům otočit výsledek v Ondřejově. Po poločase 1:0 pro domácí nakonec svítil na ukazateli skóre stav 1:3 pro Kostelec.
V neděli se tentokráte v domácím prostředí představili mladší žáci, kteří hostili soupeře ze Strančic. Za nepříznivého počasí (po celý první poločas a část druhého byla pořádná průtrž mračen) dokázali porazit soupeře přesvědčivě 6:1 (2:1).

14.09.2014
PŘÍPRAVKA - TURNAJ DOBRÉ POLE

Naši kluci se v sobotu zúčastnili turnaje v Dobrém Poli. Za účasti 4 týmů (Kouřim, Nučice, Dobré Pole a Kostelec) nakonec obsadili hezké 3 místo. Umístění není až tak důležité. Potěšující především je, že to kluky baví a chtějí se nadále zlepšovat. Další turnaj za účasti stejných týmů proběhne v sobotu 27. září od 12:30 v Nučicích. Mezitím nás čekají tréninky, a to vždy v úterý a ve čtvrtek od 17:00. Fotky z turnaje v GALERII. Diplom budou mít kluci vyvěšený na nástěnce na hřišti.

12.09.2014
PROGRAM NA VÍKEND

Tento víkedn bude na sportovní dění opět bohatý. Většina zápasů se však z důvodu konání hasičcké soutěže na našem hřišti uskuteční u soupeřů. Jediný tým, který se představí na domácí půdě, budou v neděli od 15 hodin mladší žáci, kteří přivítají Strančice. Už v sobotu se na turnaji v Dobrém Poli představí přípravka. Kromě našich se turnaje účastní Kouřim, Nučice a domácí Dobré Pole.
Důležitý zápas čeká v sobotu od 17:00 naše muže na půdě souseda v tabulce, Ondřejova. Ten má stejně jako my 4 body.

11.09.2014
Nábor nových fotbalistů

Ve středu 10. září proběhl nábor nových talentů do mládežnických týmů SK Kostelec. Zúčastnilo se ho 7 nových dětí, převážně ročníků mladší přípravky. Kluci si zasoutěžili při hře na myší ocásky, střelbě na branku a vše bylo zakončeno fotbálkem, na který se všichni moc těšili. Doufáme, že se všem odpoledne líbilo a kluci se zapojí do pravidelných tréninků, které jsou každé úterý a čtvrtek od 17:00. Nově se mohou zapojit i děti, které se náboru nezúčastnily. Fotky z náboru naleznete v GALERII.

08.09.2014
INFO Z POSVÍCENSKÉHO VÍKENDU

O víkendu byl na našem hřišti připraven bohatý sportovní program. Nejprve v sobotu naši muži odehráli mistrovské utkání proti Radošovicím, ve kterém remizovali 3:3, když neudrželi poločasové vedení 2:1. V neděli byl na programu turnaj žáků a odpolede odehráli mladší žáci své první mistrovské utkání, v němž zvítězili 4:2. Poté přišel na řadu zápas gard Kostelce a Nučic. Před pěknou návštěvou sice domácí prohráli, ale o výsledek zde vůbec nešlo. Sešla se tu dřívější generace fotbalistů, kteří doufejme pobavili nejen sebe, ale i přítomné diváky. Foto ze zápasu gardy najdete v galerii.

03.09.2014
TRÉNINKY OD 18:00

Počínaje čtvrtkem budou tréninky dospělých probíhat od 18 hodin.

02.09.2014
MUŽI: VÍTĚZSTVÍ SE SVOJETICEMI

V prvním domácím utkání nové sezony jsme porazili mužstvo Svojetic 4:1. Sestava v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

01.09.2014
ROZPIS PODZIM 2014

Do sekce DOWNLOAD byl přidán zaktualizovaný rozpis na podzimní část soutěže.

30.08.2014
MUŽI: V NEDĚLI SE SVOJETICEMI

V prvním domácím mistrovském utkání přivítáme výjimečně v neděli tým Svojetic. Začátek utkání je v 17:00.
Přijďte podpořit náš tým v novém soutěžním ročníku.

26.08.2014
MUŽI: PROHRA V LOUŇOVICÍCH

V prvním mistrovském utkání nové sezóny nestačil náš tým na Louňovice "B". Po poločasovém výsledku 1:1 nakonec soupeři podlehl 3:1. V příštím kole, v neděli 31.8. od 17:00, nás čeká na domácím hřišti soupeř ze Svojetic.

12.08.2014
MUŽI: S NUČICEMI 3:3

Ve druhém přípravném utkání jsme opět remizovali. Tentokrát 3:3 s rezervou Nučic. Soupeře jsme přehrávali, ale nedokázali jsme vstřelit více gólů a navíc jsme mu vlastními chybami darovali všechny tři jeho vstřelené branky. Více info v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

04.08.2014
PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ V TUKLATECH

K prvnímu přátelskému utkání jsme se sešli ve 13 lidech. Chyběl nemocný Kubát a několik kluků, kteří jsou na dovolené. V sestavě se objevili 2 noví hráči, Jan Heinz a Milan Klimt, kteří by nás měli pro následující ročník posílit.
Utkání se 4. celkem loňského ročníku 3. třídy okresu Kolín skončilo 2:2 (2:1). Za Kostelec vstřelil obě branky M. Vedral.
Příští přátelské utkání se hraje v neděli 10.8. od 17:00 v Nučicích.

29.07.2014
PŘÍPRAVA MUŽI - AKTUALIZACE

V přípravných zápasech došlo ke změně. První přípravné utkání nebude v sobotu v Kozojedech, ale v neděli 3.8. v Tuklatech !!!

25.07.2014
PŘÍPRAVA MUŽI

V úterý 22. 7. 2014 odstartovala letní příprava dospělých. Tréninky budou probíhat na našem hřišti každé úterý a čtvrtek od 18:30.
Přípravné zápasy se odehrají na hřištích soupeře vždy od 17 hodin:
3. 8. (ne) Tuklaty - Kostelec
10. 8. (ne) Nučice - Kostelec
17. 8. (ne) Stř. Skalice - Kostelec
23. 8. (so) První mistrovské utkání (Louňovice venku od 17:00)

16.07.2014
VÝSLEDKY LETNÍ TURNAJ V MALÉ KOPANÉ

V sekci DOWNLOAD najdete kopletní výsledky 5. ročníku turnaje v malé kopané. Zúčastnilo se ho celkem 14 týmů rozdělených do dvou skupin na týmy z hráčú registrovaných a čistě rekreačních týmy. Všem týmům děkujeme za účast a těšíme se na příští ročník, který proběhne v sobotu 18. 7. 2015.

18.06.2014
MUŽI - ZHODNOCENÍ SEZÓNY

Mužstvo dospělých skončilo v sezóně 2013/2014 ve III. třídě sk. B s 23 body na konečném 10 místě. Na jaře se nám podařilo získat 13 bodů, tedy o 3 více než na podzim, což v celkovém důsledku mělo posun z 11. na 10. místo. Soutěž byla ovlivněna odstoupením mužstva Sibřiny v zimní přestávce, jejíž výsledky byly anulovány a soutěž tak na jaře pokračovala pouze s 13 účastníky.

09.06.2014
MUŽI: VÍTĚZSTVÍ SI ODVÁŽÍ ONDŘEJOV

V posledním zápase na domácí půdě jsme nestačili na celek Ondřejova a prohráli 1:5. Důvody porážky jsou například naše špatná rozehrávka, čímž vybízíme soupeře ke skórování, neschopnost proměňovat šance nebo si jich víc vypracovat, a v neposlední řadě i fakt, že se k utkání velmi složitě scházíme a sestavu doslova lepíme. :-(

03.06.2014
MUŽI: ZÁPASY S MNICHOVICEMI A KOSTELCEM U KŘ.

Do sekce mistráky byly přidány informace ze zápasů s Mnichovicemi a s Kostelcem u Křížků.

26.05.2014
MUŽI: TŘI BODY ZŮSTÁVAJÍ DOMA

V dalším kole jsme dokázali porazit do té doby druhé mužstvo tabulky - Senohraby poměrem 3:1. Mužstvo podalo kvalitní bojovný výkon proti kvalitnímu soupeři a zaslouženě zvítězilo. Více info v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

18.05.2014
MUŽI: ODLOŽENÍ MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ

Dnešní mistrovské utkání dospělých je z důvodu podmáčeného hřiště v Mnichovicích odloženo na úterý 27. 5. od 17:30.

12.05.2014
MUŽI: S KAMENICÍ 2:2

V 21. kole jsme se v domácím utkání rozešli smírně 2:2 s Kamenicí. Zápas se nesl ve slušném tempu a přinesl i několik šancí, které kdyby byly využity, tak mohl Kostelec slavit tři body. Hosté měli ale také nějakou tu příležitost, a tak je dělba bodů asi spravedlivá. Zápas byl atraktivní a napínavý až do konce a musel se všem přítomným divákům líbit. Více informací o utkání najdete v sekci A MUŽSTVO MISTRÁKY.

06.05.2014
ŽÁCI JEDOU NA SOUSTŘEDĚNÍ

Po Viktorce Žižkov čeká naše žáky další společný zážitek. Ve středu 7. května odjíždějí do Svobody nad Úpou na čtyřdenní soustředění. V rámci něj sehrají dvě přátelká utkání (MFK Trutnov a Sparta Úpice). Po sobotním dopoledním tréninku se vracejí přímo na mistrovský zápas s dosud neporaženým celkem Říčan.

06.05.2014
ŽÁCI NA VIKTORCE ŽIŽKOV

Naši žáci se v neděli zúčastnili zápasu 25. kola Národní fotbalové ligy (II. liga) mezi FK Viktorií Žižkov a LoKo Vltavínem. Nebyli však pouze diváky, ale aktivními účastníky. Při nástupu přivedli hráče na hrací plochu a v poločase odehráli proti svým vrstevníkům z Viktorky ukázkové utkání. Foto v sekci MLADŠÍ ŽÁCI.

05.05.2014
MUŽI: PORÁŽKA S DOBŘEJOVICEMI

I přes zlepšený výkon oproti utkání v Mirošovicích se na body dosáhnout nepodařilo. I když za první poločas a část druhého bychom si aspoň bod zasloužili. Nakonec jsme prohráli s Dobřejovicemi 1:2 po poločasovém vedení 1:0. Více info v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

30.04.2014
ŽÁCI: S KUNICEMI VÍTĚZNĚ

V předehrávce dalšího kola okresního přeboru mladších žáků na naše hřiště zavítalo mužstvo Kunic "B". Po podzimní remíze 1:1 si tentokráte naši kluci připsali poměrně vysoké vítěztví 8:2. Navázali tak na vítězné utkání v minulém kole proti Svojeticím (4:3).

29.04.2014
ŽÁCI: V NEDĚLI NA VIKTORKU ŽIŽKOV

Naši kluci se mohou těšit na neděli 4. května, kdy je čeká nevšední zážitek. Při nástupu k utkání II. ligy mezi týmy FK Viktoria Žižkov a LoKo Vltavín doprovodí hráče na hrací plochu. Navíc zápasem se svými vrstevníky z Viktorky obohatí poločasovou přestávku.

22.04.2014
Info k turnaji v malém fotbalu žen

Zatím přihlášená mužstva:

Struhařov
FK Zlíchov 1914
AC Šlágr
Třebestovice
Újezd nad Lesy
Kostelec n. Č. l.

22.04.2014
MUŽI: SVOJETICE SI ODVEZLY ČTYŘKU

Ve druhém jarním domácím utkání jsme si dokázali poradit s celkem Svojetic v poměru 4:1, i když výhra se nerodila lehce, a po poločase 1:0 přišly uklidňující góly až ve druhé půli. Vítězství bylo zasloužené a za čtyři jarní zápasy jsme získali už devět bodů!! Jen tak dál!!! Více informací o zápase hledejte v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

18.04.2014
ŽÁCI: SE SVOJETICEMI AŽ VE STŘEDU

První mistrovské utkání našich mladších žáků je odloženo na středu 23. 4. od 18:00 hodin.

14.04.2014
MUŽI: Z LOUŇOVIC BEZ BODU

Po dobrých výsledcích z prvních dvou kol jsme nedokázali aspoň bodovat v Louňovicích. Nepodali jsme špatný výkon, určitě lepší než např. s Březím, ale na body to nestačilo. Vyrobili jsme dvě chyby a naopak nedokázali proměnit slibné příležitosti a na to jsme doplatili. Utkání skončilo stavem 2:1 pro Louňovice. Musíme si nyní spravit chuť na Svojeticích a za každou cenu zvítězit. Více informací o utkání najdete v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

06.04.2014
MUŽI: REKORDNÍ VÍTĚZSTVÍ 7:0!!!

Našemu mužstvu dospělých se podařilo po zásluze porazit Radošovice rekordním skóre 7:0. Velkou pochvalu zasluhuje celý mančaft včetně střídajících. Více informací o utkání naleznete v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

30.03.2014
MUŽI: DŮLEŽITÁ VÝHRA PROTI BŘEZÍ

V důležitém utkání proti mužstvu Březí jsme dokázali zvítězit 3:1. Více informací v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

27.03.2014
MUŽI: PRVNÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

Vzhledem k odstoupení Sibřiny "B" ze soutěže, sehrají muži první mistrovské utkání v jarní části až o tomto víkendu. V důležitém utkání se střetnout s týmem Březí, aktuálně posledním týmem tabulky. V minulém kole Březí prohlálo v Dobřejovicích 6:3. Pokud budete chtít přijet podpořit náš tým, tak jedna podstatná informace: hraje se na hřišti ve Slušticích. Den a čas zůstávají.

18.03.2014
MUŽI: S KOUŘIMÍ NEROZHODNĚ

S mužstvem Kouřimi jsme odehráli celkem vyrovnané utkání. Na obou stranách bylo vypracováno několik šancí, ale zápas nakonec skončil smírně 2:2, což se dá považovat za vcelku solidní výsledek. Více informací najdete v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

18.03.2014
MUŽI: ZRUŠENÍ MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ

Vzhledem k odstoupení mužstva Sibřiny ze soutěže má Kostelec v prvním jarním kole (22. 3. 2014) volno. Místo soutěžního utkání sehrají muži přátelské utkání pravděpodobně v sobotu s Velkými Chvalovicemi. Vzhledem k tomu, že další mistrovské utkání hrajeme venku, tak by se i tento zápas hrál na přírodní trávě ve Chvalovicích.

16.03.2014
ZMĚNA: MUŽI V NEDĚLI

Z důvodu odvolání zápasu ze strany Přerova se přípravné utkání mužů bude konat až v neděli od 17:00. Soupeřem bude celek Kouřimi.

12.03.2014
MUŽI: GÓLOVÉ HODY SE SKALICÍ

V dalším přípravném utkání jsme poměrně lehce dokázali porazit Stříbrnou Skalici 6:4. Střelecky se velice dařilo Martinu Vedralovi, který čtyři góly dal a pátý připravil. Dobrý pocit z vítězství kazí čtyři obdržené branky, které Kostelec umožnil Skalici vstřelit svou velice slabou obrannou hrou. Více informací najdete v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

07.03.2014
MUŽI: POKRAČUJÍCÍ PŘÍPRAVA

Naše mužstvo dospělých sehraje o víkendu další přípravné utkání na domácí půdě. Tentokrát se utká s celkem Stříbrné Skalice, a to v neděli od 17:00. Všichni jste srdečně zváni.

24.02.2014
MUŽI: VÍTĚZNÝ ZAČÁTEK PŘÍPRAVY

V prvním přípravném utkání jsme si dokázali poradit s mužstvem TRAVERZY Rostoklaty a zvítězili 5:2. Více informací o utkání najdete v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

21.02.2014
MUŽI: PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

V sobotu 22.2.2014 od 17 hodin sehraje naše mužstvo dospělých první přípravný zápas. Soupeřem bude TRAVERZA ROSTOKLATY. Přijďte se podívat na toto, ale i na další utkání, která jsou na programu na našem hřišti po celý víkend. V neděli tady například sehraje své utkání mužstvo Louňovic. Program na hřišti najdete v sekci HŘIŠTĚ v dolní části našich stránek. Forza SKK!!!

21.02.2014
ML. ŽÁCI

Naše mužstvo mladších žáků obsadilo na turnaji v Kutné Hoře poslední místo, ale podle slov trenérů je to pro kluky velmi dobrá zkušenost do další fotbalové dráhy.

12.02.2014
ML. ŽÁCI SE ZÚČASTNÍ TURNAJE V KUTNÉ HOŘE

V sobotu 15.2. se naše mužstvo mladších žáků zúčastní velmi kvalitně obsazeného turnaje v Kutné Hoře. Na turnaji se představí mužstva: Avia Čakovice, FC Slovan Havlíčkův Brod, FK Sedmihorky, FC Olympia Hradec Králové, FK Čáslav roč. 02, FK Sparta Kutná Hora, SK Kostelec n. Č. l., TJ Spartak Hrdlořezy, FK Pšovka Mělník a FK Čáslav roč. 03. O výsledku našich mladých fotbalistů budeme informovat.

07.02.2014
MUŽI: PŘÍPRAVA-AKTUALIZACE

Do sekce DOWNLOAD byl přidán rozpis zimní přípravy mužů.
Pro úplnost: příprava začíná v pátek 14.2.2014 na hřišti od 18:30. Tam se hráči dozví další informace.

V přípravě se utkáme:
v sobotu 22.2. od 17 - Rostoklaty
v sobotu 1.3. od 13 - Kost. Lhota
v neděli 9.3. od 17 - Stř. Skalice
v sobotu 15.3. od 17 - Přerov n./L.

Všechna utkání se hrají doma.

První jarní mistrovský zápas nás čeká v sobotu 22.3. pravděpodobně od 13 hodin.

Přípravy by se měli zúčastnit všichni stávající hráči, plus hráči na hostování. Samozřejmě se nebrání nikomu, kdo by si chtěl zatrénovat nebo pak i dále hrát za Kostelec!

29.01.2014
PŘÍPRAVA MUŽI

První trénink se koná v pátek 14. 2. od 18:30 na hřišti. Dalé pak pravidelně každé úterý a pátek vždy od 18:30. Termíny přípravných zápasů budou upřesněny na tréniku.

06.01.2014
VALNÁ HROMADA

Sportovní klub Kostelec nad Černými lesy tímto zve všechny své členy a příznivce na řádnou valnou hromadu. Ta se uskuteční v sobotu 25. 1. 2014 od 17:00 hod. v malém sálu Sokolovny. Program viz výše.

29.12.2013
SILVESTROVSKÝ FOTBÁLEK

Jako již tradičně se i letos uskuteční na našem hřišti silvestrovský fotbálek. Zváni jsou všichni bez rozdílu věku. Sraz je v 10:00. Po skončení fotbálku bude otevřena místní restaurace.

19.11.2013
MUŽI: NA ZÁVĚR VÍTĚZNĚ

V posledním podzimním kole jsme hostili rezervu Říčan. V utkání jsme nakonec zvítězili 4:3 a po půlce soutěže jsme se 13 body (4 vítězství, 1 remíza a 8 proher) na 11. místě tabulky. Více informací o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

05.11.2013
MUŽI: S KOSTELCEM PROHRA

Předposlední domácí zápas jsme nezvládli a po zbytečném prvním gólu z nepřímého komu po malé domů jsem prohráli vysoko 1:5.

01.11.2013
SK KOSTELEC N. Č. L. vs. Kostelec u Křížků

O tomto víkendu je na programu souboj Kostelců. Naši muži se v předposledním domácím zápasem utkají s Kostelecem u Křížků, aktuálně čtvrtým týmem tabulky. Utkání s loňským remízovím králem se sehraje pod umělým osvětlením, začátek je tedy až v 16:00.
Ještě předtím, od 14:00, sehrají své poslední podzimní mistrovské utkání naši mladší žáci, kteří přivýtají soupeře z Kamenice.

22.10.2013
MUŽI: MNICHOVICE SI OD NÁS VEZOU SEDMIČKU!!!

Proti rezervě Mnichovic se naši fotbalisté vytáhli a nasázeli jí sedm gólů. Ke kulaté desítce mnoho nescházelo díky množství zahozených příležitostí. Kostelec podal velmi slušný výkon a zaslouženě soupeře porazil takto vysokým rozdílem!! Více informací o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

22.10.2013
ML. ŽÁCI: První vítězství!!

Naši mladí fotbalisté dokázali poprvé zvítězit, když v pěkném utkání porazili mladší žáky Škvorce 2:1!!

15.10.2013
MUŽI: V KAMENICI DALŠÍ PROHRA

Ani z Kamenice jsme nedokázali přivézt nějaké body. O nadějný výsledek jsme přišli v poslední desetiminutovce, kdy jsme dostali tři góly. Více info v sekci A - MUŽSTVO - MISTRÁKY.

07.10.2013
MUŽI: PORÁŽKA PROTI PŘESILE

K důležitému utkání do Dobřejovic jsme odjeli pouze v deseti lidech a prohráli 2:1. I tak se ale hráči kteří nastoupili nemají za co stydět. Zápas příkladně odbojovali a patří jim za to dík a velká pochvala. Při troše štěstí mohli přivézt aspoň bod. Více informací o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

30.09.2013
MUŽI: DALŠÍ DOMÁCÍ ZTRÁTA - S MIROŠOVICEMI 5:5

V utkání s celkem solidně hrajícím soupeřem jsme třikrát vedli, ale hosté pokaždé dokázali srovnat stav. Vznikla tak přestřelka s nefotbalovým skóre 5:5. Více informací o utkání najdete v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

23.09.2013
MUŽI: OSTUDNÁ PORÁŽKA VE SVOJETICÍCH

Ve Svojeticích se nám nepodařilo uhrát ani bod, když jsme si nechali dát během první půlhodiny čtyři branky a do konce zápasu to už nestihli napravit. Více info o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

19.09.2013
PROHRY S LOUŇOVICEMI

Víkendové kolo se našim celkům nepovedlo a s celky Louňovic prohrálo v obou zápasech. Naše mládež při premiéře v soutěži mladších žáků prohrála 0:4 a lépe se nevedlo ani mužům, kteří soupeři podlehli 2:5. Informace z utkání dospělých v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

13.09.2013
VÍKENDOVÝ PROGRAM

Další soutěžní kolo bude ve znamení derby Kostelec - Louňovice.
Obě naše mužstva se v sobotu utkají s týmem Louňovic. Nejdříve od 15:00 se soupeřem poměří síly mladší žáci a od 17:00 bude následovat utkání mužů, kdy přívítáme louňovické "béčko".

09.09.2013
MUŽI: V RADOŠOVICÍCH PRVNÍ PORÁŽKA

V Radošovicích se nám nepodařilo navázat na úspěšný vstup do soutěže a po dvou vítězstvích jsme utrpěli první porážku 3:1 po poločasovém vedení 0:1. Kluci nehráli špatně, ale nedokázali proměnit velké množství příležitostí, které si vypracovali a naopak inkasovali po dvou autových vhazováních. Více info v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

06.09.2013
VÍKENDOVÝ PROGRAM

Vzhledem k odhlášení ml. žáků Velkých Popovic se našim klukům odkládá start do sezony a první mistrovské utkání odehrají až za týden.
Mužstvo dospělých zajíždí ve 3. kole do Radošovic (část obce Říčany), kde se utká s aktuálně 5. týmem tabulky.

sobota 7. 9.
17:00 FK Radošovice - SK Kostelec

03.09.2013
ML. ŽÁCI: Druhé místo v turnaji

Naši mladší žáci dokázali vybojovat konečné druhé místo v tradičním posvícenském turnaji v Kostelci. Turnaj se hrál za účasti Mukařova, Strančic, Přišimas, Radotína a Kostelce. Vítězem se stalo mužstvo Radotína, které porazilo kostelecké kluky jen těsně 1:0. I tak patří domácím fotbalistům velká pochvala. Přejme jim ať je jim druhé místo vzpruhou a nastartováním do mistrovské soutěže mladších žáků, která jim začíná již o nadcházejícím víkendu!

03.09.2013
MUŽI: NA POSVÍCENÍ ZNOVU VÍTĚZSTVÍ!!!

Ve druhém kole soutěže, které vyšlo na kostelecké posvícení, jsme si poradili s mužstvem Meteoru Březí, které ještě loni hrálo okresní přebor a zvítězili 4:1. Potvrdili jsme tak týden starý bodový zisk ze Sibřiny. Utkání přihlížela solidní divácká kulisa a po zápase dávali diváci najevo svou spokojenost. Prý Kostelec dlouho takto slušný výkon nepředvedl!! Více informací o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

29.08.2013
POSVÍCENSKÝ PROGRAM "NA AMERICE"

Od pátku do pondělí pro vás sportovní klub připravil posvícenský program. Vrcholem bude sobotní mistrovské utkání mužů.

pátek 30. 8.
20:00 Posvícenský večer s Holbou
večer s harmonikářem

sobota 31. 8.
15:00 SK Kostelec – TJ Sokol Struhařov
přátelské utkání žen
17:00 SK Kostelec – FK Meteor Březí
mistrovské utkání mužů

neděle 1. 9.
9:00 Turnaj žáků
II. ročník žákovského turnaje

pondělí 2. 9.
17:30 Výběr SK Kostelec – Výběr Eurosun/Marker
exhibiční utkání na pondělní zlatou

27.08.2013
ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO SEZÓNY

První mistrovské utkání nové sezóny jsme zvládli. Na hřišti Sibřiny "B" jsme vstřelili 5 branek a radovali se z vítězství 5:2. Další mistrovské utkání sehrajeme na domácím hřišti proti Březí, a to v rámci posvícenského programu v sobotu 31.8. od 17:00.

22.08.2013
PRVNÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

Tuto neděli vstoupí do nové sezóny mužstvo dospělých. K prvnímu mistrovskému utkání zajíždí do Sibřiny. Výkop utkání je v 17:00. Sraz hráčů k odjezdu je na hřišti "Na Americe" v 15:30!!!
Rozpis soutěžních utkání pro podzimní část najdete v sekci DOWNLOAD.

12.08.2013
MUŽI: V JEVANECH DALŠÍ REMÍZA

V dalším přípravném utkání tentokrát s celkem Jevan jsme opět remizovali. Jevany - Kostelec 3:3. Více info najdete v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

06.08.2013
V Rostoklatech 1:1

V prvním přípravném zápase jsme remizovali na hřišti Rostoklat 1:1. Více info v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

17.07.2013
NOVÁ SEZONA

První trénink dospělých se uskuteční v úterý 23.7.2013 od 18:15. Tréninky budou probíhat na hřišti "Na Americe" každé úterý a čtvrtek od 18:15. První přátelské utkání je v sobotu 27.7. od 17 hod. v Třebovli.

15.07.2013
VÝSLEDKY TURNAJE V MALÉ KOPANÉ

V sobotu proběhl na hřišti "Na Americe" 4. ročník turnaje v malé kopané. Celkem se přihlásilo rekordních 20 účastníků, kteří byli rozděleni do dvou úrovní: neregistrovaní (12 týmů) a registrovaní (8 týmů).
Mezi neregistrovanými zvítězil KRYMLOV před týmem HECHT a HASIČI DP METRO.
Ve skupině registrovaných bylo pořadí 1. DŘEVÁCI CF 2. MAKRELY KOSTELEC 3. DREAM TEAM

26.06.2013
LETNÍ TURNAJ V MALÉ KOPANÉ 2013

I tento rok se na našem hřišti uskuteční letní turnaj v malé kopané. Termín konání je v sobotu 13. 7. 2013. Bližší informace najdete výše nebo v sekci DOWNLOAD.

18.06.2013
OSLAVY 90 LET FOTBALU V KOSTELCI

Vážení příznivci,
již tuto sobotu 22.6.2013 se v našem areálu na hřišti "Na Americe" uskuteční oslavy 90 let od založení kopané v Kostelci n. Č. lesy.
Odpoledne bude ve znamení zajímavých utkání všech našich týmů, včetně žen! Tato sportovní klání budou doplněna o doprovodný program, v němž se můžete těšit na vystoupení mažoretek, obdivovat vozy na třech kolech Velorex (hadráky), podobně jako paďoury (motorky do 50ccm) a v neposlední řadě vůz Chevrolet. Pro děti bude připraven také oblíbený skákací hrad.
Na večerní program je připraveno vystoupení několika hudebních kapel.
Podrobný harmonogram najdete výše.
Všechny Vás srdečně zveme na toto zábavné odpoledne i večer a věříme, že si celou akci užijete.

11.06.2013
MUŽI: ZACHRÁNĚNÁ REMÍZA SE STRUHAŘOVEM

Naše mužstvo dospělých remizovalo se Struhařovem 3:3, když už prohrávalo 0:3, ale zlepšeným výkonem ve druhé půli dokázalo zachránit aspoň remízu. Škoda že se nevyhrálo, protože šance na to byly. Více info v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

11.06.2013
DOHRÁVKA V MIROŠOVICÍCH

Dohrávka odloženého utkání s Mirošovicemi je ve středu 12.6. od 18 v Mirošovicích!!!

03.06.2013
Zápas s Mirošovicemi odložen

Zápas mužů, který se měl odehrát tuto sobotu na hřišti Mirošovic, byl z důvodu nepřízně počasí odložen. Náhradní termín je stanoven na středu 12. 6. od 18:00 v Mirošovicích.

29.05.2013
Dětský den

Sportovní klub srdečně zve všechny děti a rodiče na již tradiční dětský den, který se koná tuto sobotu 1.6.2013 na našem hřišti "Na Americe". Začátek akce je ve 13 hodin.

27.05.2013
ŽENY: vítězství na penalty v Újezdu nad Lesy

Naše děvčata sehrála přátelské utkání v Újezdu nad Lesy, kdy po remíze 2:2 nakonec na penalty zvítězila 6:5!

Sestava:Katka Jelínková, Iva Kašová, Martina Pojezná, Andrea Hoffmann, Alena Ustohalová, Katka Kašpaříková, Daniela Moravcová, Lída Šrámková, Anna Hoffmann, Denisa Singaharajová, Veronika Kašová, Marina Pivoňková, Janka Jašková
Branky: Lída Šrámková, Denisa Singaharajová

Naše děvčata vyjela k přátelskému utkání do Újezdu nad Lesy. Mělo to být jejich úplně první vystoupení na přírodní trávě. Po úspěšném vystoupení na kosteleckém turnaji bylo na holkách opět vidět herní zlepšení a některé akce a situace už vypadaly velice fotbalově! Holky po celý zápas vedly 2:1 a branku dostaly v samém závěru, kdy přestaly hrát v domnění, že bude pískáno po faulu na domácí hráčku. Situace byla vyhodnocena správně jako výhoda a domácí holky srovnaly na 2:2. Po zápase se ještě kopaly penalty tak, že se postupně vystřídaly všechny hráčky a naše holky zvítězily 6:5. Takto vzniknul další pěkný úspěch našich děvčat. Už to nevypadá jako začínající mužstvo, které všechno prohrává, ale soupeři (soupeřky) začínají mít respekt. V kosteleckém turnaji bylo znát, že jsme vcelku dobře zvládali defenzivu a ofenziva a dostávání se do šancí nám dělá problémy, ale tady v Újezdě už bylo vidět, že si útoky vypracováváme a do šancí se dokážeme dostat. Také jich zůstalo několik trestuhodně neproměněno. Takže ještě jednou velká pochvala pro celé ženské mužstvo!

27.05.2013
MUŽI: KONCERT V KAMENICI

Do Kamenice jsme odjížděli neprohrát a nakonec si vezeme tři body po jednoznačně nejlepším jarním výkonu a vítězství 3:1! Více informací v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

20.05.2013
MUŽI: DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ SE SVOJETICEMI

V domácím prostředí jsme získali důležité tři body, po vítězství 2:1 nad Svojeticemi. Hrdinou zápasu se stal náš brankář Honza Urban, který zneškodnil penaltu a i ještě několik příležitostí soupeře. Více info v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

20.05.2013
PŘÍPRAVKA: vítězství nad Ondřejovem

Naši nejmenší fotbalisté si dokázali poradit s mužstvem Ondřejova a porazili ho 3:0!!!

13.05.2013
MUŽI: ZASLOUŽENÁ PORÁŽKA VE STRANČICÍCH

Naše mužstvo nedokázalo navázat na dobré výsledky z poslední doby a zaslouženě prohrálo ve Strančicích 4:1 i díky nedostatečné účasti hráčů na utkání. Více info v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

13.05.2013
Žáci: vítězství s Jesenicí

Naši žáci hrající nejnižší krajskou soutěž si dokázali poradit s Jesenicí a zvítězili 3:1.

06.05.2013
MUŽI: VÍTĚZSTVÍ S KOSTELCEM U KŘÍŽKŮ

V ,,anglickém" týdnu jsme získali sedm bodů. V posledním utkání jsme si dokázali poradit s celkem Kostelce u Křížků 4:1! Po vítězství v Říčanech, remíze s Louňovicemi jsme završili třízápasový týden ziskem tří bodů. Více info o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

02.05.2013
TURNAJ ŽEN - DALŠÍ TÝM

K zatím přihlášeným týmům přibylo další mužstvo - a to 1. FK Příbram.

Zatím přihlášené týmy:
SK Kostelec n. Č. l. (domácí)
Olympie Rakovník (futsalový tým)
AC Šlágr (pražský malý fotbal)
Baletky (pražský malý fotbal)
BNSK! (pražský malý fotbal)
Struhařov (nově vzniklý tým)
Újezd nad Lesy (nově vzniklý tým)
1. FK Příbram (fotbalový tým)

Stále jsou volná místa!

02.05.2013
MUŽI: DOHRÁVKA S LOUŇOVICEMI 1:1

V dohrávaném utkání se sousedními Louňovicemi jsme hráli nerozhodně 1:1. Remíza je nakonec spravedlivá, kdy v první půli byli lepší hosté a ve druhé Kostelec. Více info o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

29.04.2013
TURNAJ ŽEN - AKTUALIZACE

K zatím přihlášeným týmům přibylo další mužstvo - a to Újezd nad Lesy - Praha 9.

Zatím přihlášené týmy:
SK Kostelec n. Č. l. (domácí)
Olympie Rakovník (futsalový tým)
AC Šlágr (pražský malý fotbal)
Baletky (pražský malý fotbal)
BNSK! (pražský malý fotbal)
Struhařov (nově vzniklý tým)
Újezd nad Lesy (nově vzniklý tým)

Stále jsou volná místa!

29.04.2013
MUŽI: SUVERÉNNÍ VÍTĚZSTVÍ V ŘÍČANECH

Naše mužstvo dospělých získalo své první jarní vítězství, když si dokázalo poradit s mužstvem Říčan. Více info o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

22.04.2013
MUŽI: DOMÁCÍ TRAPAS S DOBŘEJOVICEMI

Bez čistokrevného gólmana jsme doma podlehli Dobřejovicím 4:7. Více o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

15.04.2013
Pohled z Hrusic

Pro zajímavost přinášíme odkaz na pohled na zápas ze strany soupeře:
http://www.hrusice-fotbal.cz/cz/a---muzstvo/aktuality

15.04.2013
MUŽI: SMOLNÁ PORÁŽKA V HRUSICÍCH

S mužstvem ze špičky tabulky jsme prohráli 3:2. Porážka přišla po dobrém týmovém výkonu, kdy jsme celý zápas odehráli jen v jedenácti lidech. Více o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

08.04.2013
MUŽI: DOMA S ONDŘEJOVEM POUZE PLICHTA

Ve druhém jarním zápase jsme dokázali doma s Ondřejovem pouze remizovat. Skóre zápasu bylo stejné jako na podzim v Ondřejově - 3:3. Více info o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

02.04.2013
MUŽI: PRVNÍ LETOŠNÍ PORÁŽKA

V prvním letošním mistrovském zápase jsme utrpěli vůbec první porážku v tomto roce, i když jsme do Sibřiny zajížděli s vidinou vítězství po velmi podařené přípravě, kdy jsme čtyřikrát vyhráli a jednou remizovali. Více info v sekci A MUŽSTVO-MISTRÁKY.

28.03.2013
Turnaj v malém fotbalu žen - nové info

Do sekce DOWNLOAD byly též přidány informace k turnaji v malém fotbalu žen, který se koná na našem hřišti 8.5.2013.

Zatím přihlášené týmy:
SK Kostelec n. Č. l. (domácí)
Struhařov (také nově vzniklý tým z okolí)
AC Šlágr (pražský malý fotbal)
Baletky (pražský malý fotbal)
Olympie Rakovník (futsalový tým)
BNSK! (pražský malý fotbal)

28.03.2013
Nový rozpis na jaro

Do sekce DOWNLOAD byl přidán nový rozpis mistrovských zápasů na jarní část sezony 2012/2013.

25.03.2013
MUŽI: ZASLOUŽENÁ REMÍZA S TŘEBOVLÍ

Místo odloženého prvního jarního utkání byl domluven přátelský zápas s mužstvem Třebovle hrající krajskou I.B třídu. Navzdory velmi oslabenému kosteleckému mužstvu byl k vidění velmi pěkný zápas, který skončil remízou 4:4 po poločase 1:1. Více informací v sekci A MUŽSTVO-PŘÁTELÁKY.

22.03.2013
ŽENY: Ženské mužstvo vyjíždí na soustředění!

Naše nově založené mužstvo žen vyjíždí na třídenní soustředění. Akce se zúčastní osm hráček a realizační tým. O průběhu budeme později informovat.

22.03.2013
Víkendový zápasový marathon

Zápasy nebyly odloženy jen na okrese Praha-východ, ale i např. v okr. Kolín, ale také i v krajských soutěžích. Z tohoto důvodu byl v týdnu zaznamenán velký zájem o pronájem naší hrací plochy a o víkendu tak bude v Kostelci k vidění celkem devět zápasů mužstev z krajských až po okresní soutěže včetně domácích fotbalistů s Třebovlí. Přesný harmonogram víkendových zápasů lze vidět v sekci HŘIŠTĚ.

22.03.2013
MUŽI: PRVNÍ JARNÍ KOLO ODLOŽENO

Vzhledem k počasí rozhodl OFS Praha-východ, že odloží první jarní kolo na náhradní termín. Utkání s Louňovicemi bude tedy sehráno buď 1.5. nebo 8.5.. Na neděli 24.3.2012 kdy měl být mistrovský zápas sehrán, bylo domluveno přátelské utkání s celkem Třebovle (I.B tř.). Výkop zůstává na 15 hod..

20.03.2013
MUŽI: VE ČTVRTEK TRÉNINK OD 18:45!!!

Z organizačních důvodů a kvůli velké obsazenosti hrací plochy má naše dospělé mužstvo trénink ve čtvrtek 21.3.2013 od 18:45 hodin!!! Děkujeme za pochopení!

18.03.2013
MUŽI: ÚSPĚŠNÁ PŘÍPRAVA - 4 ZÁPASY - 4 VÍTĚZSTVÍ!!!

Našemu mužstvu dospělých se v přípravě mimořádně daří. Sehráli čtyři duely a ze všech odešli jako vítězové. V posledním přípravném utkání si poradili s celkem Dobrého pole 3:1. Doufejme a přejme si, aby se tato vítězná vlna přenesla i do mistrovských utkání. Více informací v sekci A MUŽSTVO-PŘÁTELÁKY.

11.03.2013
MUŽI: V PŘÍPRAVĚ SE DAŘÍ - VÍTĚZSTVÍ S VYŽLOVKOU

Ve třetím přípravném utkání jsme dokázali opět zvítězit. Tentokrát jsme porazili Vyžlovku poměrem 4:3, když jsme v 64´ minutě vedli již 4:0!. Soupeř poté utkání zdramatizoval třemi góly vlivem i našeho polevení. Více informací v sekci A MUŽSTVO-PŘÁTELÁKY.

06.03.2013
MUŽI: TRÉNINK VÝJIMEČNĚ V PÁTEK!!!

Tento týden se posouvá výjimečně trénink dospělých na pátek 8.3. od 18:15 hodin!

04.03.2013
MUŽI: DALŠÍ VYSOKÉ VÍTĚZSTVÍ V PŘÍPRAVĚ

Naše mužstvo dospělých si dokázalo poradit s tradičním soupeřem v přípravných zápasech: s Kostelní Lhotou (okresní přebor Nymburk) a zvítězilo celkem suveréně vysoko 4:0. Více o zápase v sekci A MUŽSTVO-PŘÁTELÁKY.

04.03.2013
ŽÁCI: Smolná domácí prohra s Jestřabí Lhotou

Žáci prohráli s Jestřabí Lhotou 2:1. Dle trenéra P. Hollera se jednalo o utkání dobré úrovně s řadou neproměněných příležitostí a dobrou hrou kosteleckého týmu. Zápas se rozhodl ve chvíli, kdy si kostelecký gólman srazil smolně míč do branky.

02.03.2013
MUŽI: V NEDĚLI PROTI KOSTELNÍ LHOTĚ

Naše dospělé mužstvo sehraje své další přípravné utkání v neděli od 17 hodin proti celku Kostelní Lhoty. K vidění bude i utkání našich žáků proti Jestřabí Lhotě a to též v neděli od 10 hodin. Na hřišti probíhají i zápasy jiných mužstev a celý víkend je téměř celý obsazen. Informace o obsazenosti hrací plochy najdete v sekci HŘIŠTĚ.

28.02.2013
MUŽI: Dnes trénink od 18 hodin

Dnešní trénink dospělých začíná již v šest hodin (znamená být už v šest hodin na hřišti). Jsme nuceni opustit hrací plochu už v 19:30 z důvodu utkání na našem hřišti. Tak doražte prosím pokud možno včas, ať z toho něco máme!

23.02.2013
Zrušení sobotních zápasů

Vlivem současné sněhové kalamity jsme byli nuceni zrušit celý sobotní zápasový program a pravděpodobně dojde i ke změně harmonogramu na neděli. Sledujte sekci HŘIŠTĚ!

18.02.2013
MUŽI: PRVNÍ ZÁPAS, PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ

V prvním přípravném utkání na jarní část soutěže dokázalo naše mužstvo dospělých zvítězit nad celkem Rostoklat i v početním oslabení (10 hráčů) 3:1. Doufejme, že to bude takto pokračovat, a že se zapojí i více hráčů. Více informací o zápase v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

16.02.2013
MUŽI: DNES S ROSTOKLATAMA

Dnes od 17 hodin sehrají naši dospělí fotbalisté první přípravný zápas s celkem Rostoklat (III.tř. okr. Kolín). Před utkáním jsou na programu ještě dva přátelské zápasy. A to od 13 hod. Liblice - Křesetice a od 15 hod. Dobré Pole se svým soupeřem. Restaurace na hřišti otevřena. Přijďte podpořit naše fotbalisty v přípravě na novou sezónu!

12.02.2013
MUŽI: AKTUALIZACE ZIMNÍ PŘÍPRAVY 2013

Do sekce DOWNLOAD byl přidán aktualizovaný rozpis přípravných zápasů a tréninků mužstva dospělých. Změny jsou jen kosmetické (časy apod.). Jedna větší změna je ta, že tuto sobotu 16.2. neproběhne trénink, jak bylo plánováno původně, ale rovnou sehrajeme první přípravný zápas s celkem Rostoklat (v Kostelci) od 17 hodin.

Ještě upozornění:
DNES ZAČÍNÁ ZIMNÍ PŘÍPRAVA OD 18:15 NA HŘIŠTI V KOSTELECI!!!

11.02.2013
PLES

K příležitosti 90. let fotbalu v Kosteleci, pořádá sportovní klub ples, který se uskuteční v sobotu 23.2.2013 v sokolovně. Bližší informace očekávejte na těchto stránkách každým dnem.
Všichni jste srdečně zváni.

28.01.2013
Zimní příprava mužstva dospělých - 2013

Do sekce DOWNLOAD byl přidán soubor s rozpisem tréninků a přípravných zápasů mužstva dospělých na jarní část soutěže.
Některé termíny mohou být ještě upraveny, ale hlavní je to, že první trénink začíná v úterý 12.2.2012 od 18:15 na hřišti v Kostelci, další pak ve čtvrtek 14.2. ve stejný čas a dále proběhne netradičně trénink v sobotu 16.2. od 10-ti hodin. Poté už se najede na klasický režim úterý-čtvrtek trénink a víkend zápas.
Informace je určena pro všechny hráče SK a to včetně těch, kteří se vracejí z hostování. Pozvání samozřejmě platí pro každého, kdo by chtěl v Kostelci hrát a i pro hráče, kteří se dlouho nezapojovali z různých důvodů. Všichni jsou vítáni!

Výběr soupeřů v přípravě:
sobota 23.2. Třebovle
neděle 3.3. Kostelní Lhota (možno 2.3.)
sobota 9.3. Vyžlovka
neděle 17.3. Dobré Pole
neděle 24.3. Louňovice B (1. mistr. zápas)

03.01.2013
Nový ceník pronájmů !!!

S účinností od 1.1.2013 byly sníženy ceny za pronájem hřiště s umělou trávou třetí generace.Více informací naleznete výše.

18.12.2012
P.F. 2013

SK Kostelec n. Č. l. přeje všem svým členům, fanouškům, hráčům, funkcionářům a přátelům klubu klidné a pohodové Vánoce a šťastný nový rok 2013!

23.11.2012
VSTAŇTE, HRAJE KOSTELEC!!!


Zítra v sobotu 24.11.2012 od 14 hodin je na programu úplně poslední soutěžní utkání podzimu a to dohrávka s celkem Kamenice. Pokud máte volné odpoledne, přijďte podpořit naše chlapce. Zápas se hraje v Kostelci n. Č. l. na hřišti ,,Na Americe".

19.11.2012
MUŽI: NESTAČILI JSME NA RADOŠOVICE

V domácím prostředí jsme si nedokázali poradit s celkem Radošovic, kdy po dvou velmi brzy inkasovaných brankách se již nepodařilo utkání obrátit. Více o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

19.11.2012
PŘÍPRAVKA: Vítězství v Kostelci u Křížků

Naše nejmenší naděje dokázaly urvat vítězství v Kostelci u Křížků v poměru 2:1. Podle trenérů podali kluci opět velmi dobré výkony a zaslouží si pochvalu. Gratulujeme!!!

16.11.2012
POZOR ZMĚNA!

Utkání s Radošovicemi bylo přesunuto na sobotu.
Takže správně v sobotu 17.10.2012 od 13:30 v Kostelci n. Č. l..

12.11.2012
MUŽI: PORÁŽKA NA BAHNĚ 2:1

Rovněž naše dospělé mužstvo nedokázalo navázat na slibnou šňůru minulých zápasů a ze Struhařova odjíždí poraženo 2:1. Zápas se hrál na neregulérním terénu, který měl s fotbalovým hřištěm snad společné jen to, že na obou koncích byly branky. Více o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

12.11.2012
ŽÁCI: Vysoká porážka v Zelenči

Naše žákovské mužstvo nedokázalo navázat na vítězství s Týncem a přivezlo si vysokou porážku ze Zelenče (6:0).

12.11.2012
PŘÍPRAVKA: Utkání odloženo

Naše přípravka má své utkání odložené na úterý 13.11.2012 od 17 hodin. Na vině je opakovaně nepřipravenost a nezodpovědný přístup hostujícího celku (tentokrát Světice, v minulosti několikrát Louňovice) ke zprávám komisí OFSPV, kde byl termín utkání určen již od srpna.

05.11.2012
MUŽI: MARTIN VEDRAL - MIROŠOVICE 4:2

Naše dospělé mužstvo si v domácím prostředí poradilo vcelku suverénně s celkem Mirošovic 4:2, přičemž všechny čtyři branky vstřelil Martin Vedral! Více o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

05.11.2012
ŽÁCI: Domácí vítězství nad Týncem

Našim žákům hrajícím nejnižší krajskou soutěž se podařilo v domácím prostředí porazit mužstvo Týnce n. Sázavou 1:0. Podle slov trenéra Hollera podali žáci dobrý výkon a vítězství mohlo být i vyšší.

05.11.2012
PŘÍPRAVKA: smolná porážka

Naše přípravka podlehla Mukařovu na jeho půdě 3:2, když po poločase prohrávala už 3:0. Utkání se nakonec zvrátit nepodařilo, ale podle slov trenérů podali naši nejmenší fotbalisté ve druhém poločase velmi slušný výkon.

03.11.2012
Přivítáme Mirošovice

V neděli sehraje mužstvo mužů další mistrovské utkání. Na našem hřišti se tentokráte představí Mirošovice. Utkání začíná již ve 14:00.

30.10.2012
Odložené utkání s Kamenicí

Vlivem nepříznivého počasí o předešlém víkendu bylo utkání dospělých odloženo. Náhradní termín bude včas zveřejněn.
V III. třídě skup. B, kde naše mužstvo startuje, se neodehrálo ani žádné jiné utkání tohoto kola.

22.10.2012
MUŽI: DRUHÉ VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ

Naše dospělé mužstvo dokázalo zvítězit 5:1 ve Svojeticích a doufejme, že začíná nějakou novou šňůru. Na kontě má nyní dvě vítězství v řadě a navíc nebylo již tři utkání po sobě poraženo. Hráči podali slušný výkon jako tým. K zápasu se dostavilo 15 hráčů!!! Přejme si ať nám tato euforie vydrží co nejdéle!!! Více o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

22.10.2012
Vysoké vítězství přípravky

Naši nejmenší fotbalisté zvítězili vysoko 7:0 nad týmem Ondřejova. Podle slov trenéra R. Mudra podali výborný výkon a zasluhují pochvalu všichni do jednoho. Jen tak dál!

22.10.2012
Žáci remizovali

Naše mužstvo žáků hrající nejnižší krajskou soutěž doma pouze remizovalo s posledním týmem soutěže Zručí n./S. 2:2. Podle slov trenéra Hollera, který byl prý velmi nespokojen, hráli kluci špatně a trestuhodně zahazovali vyložené šance.

15.10.2012
VÍTĚZSTVÍ NAD STRANČICEMI ROZDÍLEM TŘÍDY

Ve velmi pěkném utkání po velice kvalitním výkonu jsme porazili Strančice 3:0 (1:0). Celý mančaft podal výborný výkon a zaslouženě zvítězil. Mužstvo konečně zahrálo tak, jak umí a mělo by vždy hrát. Přejme si a doufejme, že to tak bude i nadále. Více o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

15.10.2012
Přípravka získala cenný bod

V pátečním předehrávaném utkání získala přípravka cenný bod s mužstvem Svojetic po velmi dobrém výkonu. Gratulujeme a přejeme další pěkné výsledky!! Výsledek SK KNČL - Svojetice 1:1

11.10.2012
Fotografie z utkání holek

Na tomto odkazu můžete shlédnout nějaké fotografie ze včerejšího utkání:

http://p21.rajce.idnes.cz/2012-10-10_Zeny__Kounice-SK_Kostelec/

11.10.2012
ŽENY: KOUNICE - SK KOSTELEC 7:5

Ve svém vůbec prvním přátelském utkání podala naše děvčata opravdu výborný výkon a i přes porážku 5:7 zvítězila sama nad sebou a překvapila všechny přítomné. Podpořit je přijelo i několik kosteleckých fanoušků a za to i jim patří poděkování! Mužstvo Kounic které je pohromadě již více než dva roky a první rok už hraje oficiální soutěž FAČR, mělo s našimi holkami velké problémy a o vítězství se muselo tvrdě poprat až do konce. Nutné je zmínit, že při herním systému 6+1 (potom 5+1) odehrály naše holky zápas vlastně bez střídání. Zatímco kounická děvčata měla k dispozici hráček tolik, že skládali více než dvě pětky či šestky. Na to že se schází jen něco přes měsíc, podaly holky opravdu úctyhodný výkon. Přejme jim, ať jejich chuť a elán vydrží hodně dlouho a ať se jich schází co nejvíce.

Sestava Kostelce:
Marcela Mudrová, Katka Kašpaříková, Lucka Bartoušková, Martina Pojezná, Andrea Hoffmannová, Anna Hoffmannová, Eliška Mudrová, Lída Šrámková

Branky: 2x Šrámková, 1x Pojezná, 1x Mudrová E. a 1x vlastní

Hráno 10.10.2012 v Kounicích od 19 hodin.

Pozn.: připravujeme fotografie.

08.10.2012
HOLKY HRAJÍ SVŮJ PRVNÍ ZÁPAS

Naše nově vytvořené mužstvo dívek sehraje své vůbec první utkání ve středu (10.10.2012) od 19 hodin v Kounicích. Všichni kdo máte čas, přijeďte je podpořit ve svém snažení!!!

08.10.2012
SOUBOJ KOSTELCŮ NENAŠEL VÍTĚZE

Po bezbrankovém prvním poločase viděli diváci v Kostelci u Křížků šest branek a mužstva se rozešla smírně 3:3. Sahali jsme po vítězství, ale připravila nás o něj v závěru (85´) inkasovaná vlastní branka. Více o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

08.10.2012
Přípravka má utkání odložené

Přípravka která měla hrát své utkání v neděli ve V. Popovicích, si utkání po dohodě odložila na úterý 9.10.2012. Své další rovněž odložené utkání se Svojeticemi sehraje také v pátek 12.10.2012 od 17 hodin v Kostelci. Žáci měli tento víkend volno.

02.10.2012
Ženský tým

Vzhledem k tomu, že se nyní v našem klubu postupně dává dohromady ženský nebo dívčí tým, tak bychom tímto rádi oslovili nové adeptky. Neváhejte a přijďte si zkusit zatrénovat s našimi děvčaty. V první fázi to můžete brát zatím jako sportovní nebo pohybovou aktivitu, která Vám pomůže získat lepší fyzickou kondici nebo shodit případná přebytečná kila. No a pokud by Vás to opravdu chytlo, tak vždy strávíte příjemné chvíle v dobré partě holek a ještě se můžete dál sportovně vyvíjet a být členem družstva, které chce společně vyhrávat. Ženský fotbal se dnes poměrně vyvíjí a hlavně ve světě je o něj velký zájem. Holky mají tréninky každé úterý a pátek od 18:30 na hřišti v Kostelci n. Č. l. v areálu ,,Na Americe".

NEBOJTE SE, NESEĎTE DOMA A PŘIJĎTE, ZA ZKOUŠKU NIC NEDÁTE!!!

01.10.2012
TOTÁLNĚ NEZVLÁDNUTÝ KONEC S ŘÍČANY

Konec svého mistrovského utkání totálně nezvládli naši dospělí. V zápase s Říčany vedli 2:0, poté 3:2, aby v závěru dvakrát inkasovali a podlehli 3:4. Více o utkání v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

01.10.2012
Přípravka hraje ve čtvrtek

Přípravka o tomto víkendu nehrála a sehraje své odložené utkání se Stříbrnou Skalicí tento čtvrtek (4.10.) od 18 hodin v Kostelci.

01.10.2012
Žáci prohráli vysoko v Českém Brodě

Na utkání v Českém Brodě budou jistě chtít rychle zapomenout naši žáci. S Brodem totiž prohráli vysoko 12:0. Tak ať je to příště o hodně lepší!!!

24.09.2012
V DOBŘEJOVICÍCH SMÍRNĚ 2:2

Do Dobřejovic jsme jeli s ambicemi zvítězit, ale po brzkém vyloučení našeho hráče nakonec bereme bod. Více o zápase v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

24.09.2012
Žáci prohráli v Mnichovicích, přípravka má své utkání před sebou

Naši žáci prohráli v Mnichovicích 5:2 a dle slov trenéra Hollera podali nejhorší výkon v sezoně. Přejme jim, ať je to příště mnohem lepší.
Přípravka hraje své utkání v úterý 25.9. od 17 hod. doma se Stříbrnou Skalicí a další hned ve středu 26.9., kdy zajíždí do Říčan (také od 17 hod.).

17.09.2012
PODLEHLI JSME HRUSICÍM

Po neproměněných příležitostech jsme ihned inkasovali na 1:2 a do konce utkání jsme už nedokázali ani vyrovnat. Více info v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

17.09.2012
Žáci prohráli, přípravka slaví první bod

Naši žáci působící v krajské soutěži nestačili na Jesenici a podlehli jí 1:2. Jediným bodujícím kosteleckým týmem je naše přípravka, která remizovala s Mnichovicemi 1:1 a kluci získali svůj první soutěžní bod v kariéře. Gratulujeme!

10.09.2012
Z ONDŘEJOVA VEZEME (POUZE) BOD

Z nadějně rozehraného utkání v Ondřejově (po poločase jsme vedli 0:3 !!!) jsme si nakonec přivezli bod za remízu 3:3. Pro diváky bylo k vidění poměrně pěkné utkání, kde padlo šest branek, byla odpískána penalta a bylo vidět i vyloučení. Více info v sekci A MUŽSTVO - MISTRÁKY.

10.09.2012
Obě naše mládežnická mužstva prohrála

Starší žáci prohráli ve Voticích 3:0, když neproměnili vyložené šance. Za zmínku stojí, že náš gólman chytil dvě penalty. Přípravka prohrála vysoko 14:0 v Radošovicích, kde nastoupili znatelně starší a větší fotbalisté, což byla pro naše nejmladší naděje znatelná překážka v jejich úplně prvním mistrovském utkání.

04.09.2012
POSVÍCENSKÉ UTKÁNÍ S VIKTORKOU ŽIŽKOV SE VYDAŘILO

V posvícenském utkání na ,,zlatou" s druholigovou Viktorií Žižkov byl k vidění velmi pěkný fotbal a dobrá zpráva je, že se tak stalo i s velkým přičiněním našeho mužstva. Že jsme prohráli 1:6, to na tom nic nemění. Více info v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

04.09.2012
I NAŠI MUŽI ZÍSKALI PRVNÍ TŘI BODY!!

Ve druhém mistrovském utkání jsme doma porazili mužstvo Sibřiny B a získáváme první tři body do tabulky!! Více info v sekci S MUŽSTVO - MISTRÁKY.

04.09.2012
Žáci slaví vítězství

Naši žáci hrající krajskou soutěž porazili doma Čerčany vysokým rozdílem 5:0. Jen tak dál.

04.09.2012
SK KNČL - FC Ženy v pokušení 5:5

Utkání mezi hráči a manželkami, přítelkyněmi a kamarádkami hráčů skončilo 5:5. Více na stránce SK Kostelec nad Černými lesy na Facebooku.

27.08.2012
POZVÁNKA NA POSVÍCENSKÝ VÍKEND

O nadcházejícím víkendu proběhne jako tradičně každý rok v Kostelci touto dobou Posvícení. I náš klub tento svátek pojme trochu svátečněji a připravil pro své fanoušky a příznivce bohatý fotbalový program od pátku až do pondělí.

PROGRAM:


pátek 31.8.2012 od 19:00
utkání hráči SK KNČL vs. manželky a přítelkyně hráčů (utkání v malé kopané)

sobota 1.9.2012 od 10:00
žáci: SK KNČL vs. Čerčany
(mistr. zápas)

Sobota 1.9.2012 od 13:00
Turnaj přípravek (6 mužstev)

Neděle 2.9.2012 od 17:00
muži: SK KNČL vs. Sibřina B
(mistr. zápas)

Pondělí 3.9.2012 od 18:00
muži: SK KNČL vs. Viktoria Žižkov (2.liga)
(přát. utkání)

Touto cestou tedy zveme všechny fanoušky a příznivce klubu, ale samozřejmě i občany Kostelce a samozřejmě kohokoliv, kdo hledá program na víkend a měl by zájem podpořit naše fotbalisty. Přejeme příjemnou zábavu a doufáme, že čas strávený v našem areálu Vám přinese radost a odpočinek od běžných starostí.

27.08.2012
První zápas se nám výsledkově nepovedl :-(

V prvním utkání sezony v Louňovicích jsme prohráli 4:0, ale je třeba zmínit, že jsme byli oslabeni o tři klíčové hráče a soupeř byl velmi kvalitní. Více info v sekci A MUŽSTVO = MISTRÁKY.

20.08.2012
V Kostelci bude hrát Viktorka Žižkov!

V rámci posvícenských oslav je na programu také utkání našich fotbalistů s nyní druholigovým týmem pražské Viktorie Žižkov. Utkání proběhne v pondělí 3.9.2012 od 18 hodin v Kostelci na hřišti Na Americe. Berte to jako předběžnou pozvánku. Podrobný program posvícenského víkendu (včetně mistrovského zápasu dospělých) se na webových stránkách objeví brzy.

20.08.2012
Nový rozpis

Do sekce DOWNLOAD byl přidán nový rozpis mistrovských zápasů všech našich mužstev na novou sezonu 2012/2013 a to na její podzimní část.

20.08.2012
Vítězná generálka!!

V generálce na podzimní část okresní soutěže jsme zvítězili v Kostelní Lhotě 2:0, přičemž spousty šancí zůstalo neproměněných. Doufejme, že jsme si to schovali na mistrovská utkání. Více info v sekci A MUŽSTVO = PŘÁTELÁKY.

13.08.2012
S Kouřimí prohra

V dalším přípravném utkání jsme podlehli Kouřimi 1:3. Více info v sekci A MUŽSTVO = PŘÁTELÁKY.

06.08.2012
Další remíza 4:4, tentokrát v Liblicích

V Liblicích jsme si snad napravili reputaci a remizovali 4:4. Ani hra už nebyla úplně nejhorší, jen škoda velmi lacino inkasovaných branek. Více info v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

03.08.2012
OSTUDA V NUČICÍCH!!

V druhém přípravném utkání jsme utrpěli debakl v Nučicích. Rychle zapomenout a jít dál!! Další zápas v sobotu 4.8.2012 od 17:00 v Liblicích. Více info v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

29.07.2012
V ÚVODNÍ PŘÍPRAVĚ V TŘEBOVLI SMÍRNĚ 4:4

V úvodním přípravném utkání v Třebovli remizovalo naše mužstvo 4:4. Zápas se vyznačoval velice tristní účastí kosteleckých hráčů (pouze osm) a hrálo se jen proto, že jsme si zapůjčili tři cizí hráče. Více info v sekci A MUŽSTVO - PŘÁTELÁKY.

18.07.2012
ZAČÍNÁ LETNÍ PŘÍPRAVA

V úterý 24.7.2012 od 18:15 začíná letní příprava mužstva dospělých. Poté další trénink ve čtvrtek a pak první přípravné utkání v sobotu v Třebovli (od 17:00). V sekci DOWNLOAD byl aktualizován rozpis letní přípravy. Pozvánka platí pro všechny hráče loňského A i B týmu, dále pro všechny ty, kteří mají chuť a zájem nastupovat za SK Kostelec a rádi přivítáme i hráče dorosteneckého věku. Dejte si to prosím vědět mezi sebou, ať se informace dostane opravdu ke každému.
PŘEHLED PŘÍPRAVY:

24.7.2012 úterý trénink hřiště od 18:15
26.7.2012 čtvrtek trénink hřiště od 18:15
28.7.2012 sobota zápas TŘEBOVLE od 17:00
31.7.2012 úterý trénink hřiště od 18:15
2.8.2012 čtvrtek zápas NUČICE od 18:00
4.8.2012 sobota zápas LIBLICE od 17:00
7.8.2012 úterý trénink hřiště od 18:15
9.8.2012 čtvrtek trénink hřiště od 18:15
11.8.2012 sobota zápas KOUŘIM od 17:00
14.8.2012 úterý trénink hřiště od 18:15
16.8.2012 čtvrtek trénink hřiště od 18:15
19.8.2012 neděle zápas KOST. LHOTA od 17:00
21.8.2012 úterý trénink hřiště od 18:15
23.8.2012 čtvrtek trénink hřiště od 18:15
25.8.2012 sobota 1.mistr. zápas od 17:00 (první mistrovský zápas – bude upřesněno – možnost sobota i neděle)

16.07.2012
VÝSLEDKY TURNAJE

V sobotu se na našem hřišti uskutečnil další ročník letního turnaje v malé kopané. V pořadí třetího ročníku se zúčastnilo rekordních 15 mužstev. Ta byla rozdělena do dvou skupin. Jednu skupinu tvořila mužstva, jejichž hráči většinou přes rok hrají soutěžní utkání (registrovaní) a druhou skupinu tvořila mužstva hráčů neregistovaných.
Přehled účastníků včetně všech výsledků najdete v sekci DOWNLOAD.
Všem účastníkům děkujeme, vítězům gratulujeme a již nyní se těšíme na příští ročník (13.7.2013)

12.07.2012
Turnaj v malé kopané

Již tuto sobotu 14.7. proběhne na našem hřišti 3. ročník turnaje v malé kopané. Registrace účastníků bude probíhat od 8:00 do 8:30. Hned poté proběhne rozlosování a v 9:00 začnou první utkání ve skupinách. Případní další zájemci se ještě mohou přihlásit, a to nejlépe do pátečního večera.

26.06.2012
Členství v SK Kostelec

Jak jistě všichni víte, poslední řádná valná hromada SK Kostelec n. Č. l. se usnesla, že na konci června bude ukončeno členství v klubu všem dosavadním členům. Všichni ti, kteří budou chtít být i nadále členem klubu a využívat výhod členství, jsou nuceni vyplnit nové přihlášky do klubu. Členství přináší samozřejmě určité výhody, ale i povinnosti člena klubu vyplývající ze stanov klubu. Nové přihlášky jsou k dispozici tady na stránkách v sekci DOWNLOAD, dále v restauraci na hřišti v Kostelci. Přihlášku je možné získat i přes p. Zámostného (605 257 960) , p. Vedrala (739 488 133) nebo p. Pojezného (603 174 617). Vyplněné a podepsané přihlášky lze odevzdat rovněž v restauraci na hřišti v Kostelci nebo prostřednictvím výše zmíněných osob.

26.06.2012
Letní příprava dospělých 2012

Vážení příznivci, hráči, funkcionáři a přátelé klubu,
ještě jsme si pomalu neoddechli od posledních zápasů a už nám klepe na dveře nová sezóna 2012/2013. Při této příležitosti byl do sekce DOWNLOAD vložen rozpis celé letní přípravy mužstva dospělých. Pro aktivní hráče je to důležitá informace o začátku a průběhu letní přípravy a jejich účasti na ní a pro příznivce a přátele klubu je to informace, kdy mohou naše fotbalisty poprvé vidět v nové sezóně, podpořit je nebo případně pomoci s organizací činnosti klubu. V právě skončeném ročníku jsme se umístili na posledním místě v okresním přeboru, což nás posouvá o patro níž do třetí třídy. Nemusíme to ale brát nějak tragicky. Něco skončilo, něco se nám nepovedlo a něco nového, třeba lepšího nás čeká. Pojďme tomu věřit, pojďme tomu společně naproti a pokusme se si dělat z fotbalu větší radosti než v minulých letech.

18.06.2012
SK KNČL - Dobřejovice 0:2

V posledním utkání sezony jsme podlehli doma mužstvu Dobřejovic 0:2. Sestupujeme do třetí třídy. Více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

11.06.2012
V Měšicích jsme opět prohráli

Na hřišti Měšic jsme obdrželi čtyři góly po velmi špatné hře. Více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

06.06.2012
První jarní bod

V zápase se Stříbrnou Skalicí jsme drželi vítězství až do 88´, kdy hosté srovnali. Více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

28.05.2012
V Pacově prohra, ale nejlepší druhý poločas za celé jaro!

Po zlepšeném výkonu ve druhé půli jsme podlehli 2:1 v Pacově. Více v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

21.05.2012
Smolná prohra s mužstvem Nehvizd

Ve velmi oslabené sestavě jsme prohráli velmi smolně 0:1. Více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

15.05.2012
Kdy to skončí??????????

Zase prohra. Tentokrát 4:0 v Mochově. Více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

07.05.2012
Oslabené áčko opět prohrálo

V utkání s Úvaly B nastoupila hodně zredukovaná sestava, ale opět jsme prohráli. Tentokrát 0:4. Více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

30.04.2012
Utkání se Zálužím jsme nezvládli

V dobře rozehraném zápase na půdě Záluží jsme nezvládli druhý poločas a podlehli 2:4. Záchrana v soutěži je teď už jen v rovině teorie, ale musíme se pokusit bojovat až do konce. Více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

23.04.2012
Výsledkový servis

Kostelci se o víkendu výsledkově opět nedařilo. Jediný, kdo dokázal zvítězit je "Béčko".

SK Kostelec "A" - Vel. Popovice 1:2 (1:1)
SK Kostelec "B" - Doubek 1:0 (1:0)
SK Kostelec "žáci" - Týnec n. Sázavou 0:8 (-:-)

20.04.2012
Program na víkend

V pátém jarním kole se představí naše mužstva na domácím hřišti. Naše "Áčko" se po nadějném výkonu na Vyžlovce bude snažit získat první jarní body proti pátým Velkým Popovicím. V sobotu hrají také žáci. Víkend zakončí "Béčko", které poměří síly s druhým celkem tabulky Doubkem.

sobota 21.4.
10:00 SK Kostelec "žáci" - Týnec n. Sázavou
17:00 SK Kostelec "A" - Vel. Popovice

neděle 22.4.
17:00 SK Kostelec "B" - Doubek

16.04.2012
Výsledkový servis

Kostelecké "Áčko" sice udrželo na Vyžlovce poločasovou bezbrankovou remízu, dokonce se ujalo vedení, ale nadějný stav neudrželo a v derby prohrálo. Opačně dopadl souboj rezerv obou týmů, kdy Kostelec vyhrál vysoko 6:2. Bohužel se nedařilo našim žákům a po dvouletém působení v krajské soutěži to vypadá na návrat do okresní soutěže.

Vyžlovka "A" - Kostelec "A" 3:1 (0:0)
Vyžlovka "B" - Kostelec "B" 2:6 (1:2)
Zruč. n./Sázavou - Kostelec "žáci" 4:0 (3:0)

13.04.2012
Program na víkend

Po minulém kole, kdy jsme odehráli dvojzápas (A i B mužstvo) s celkem Sibřiny, čeká naše mančavty to semé s Vyžlovkou. Tentokráte se představí naše mužstva na hřišti soupeře.

sobota 14.4.
10:00 Zruč. n./Sázavou - Kostelec "žáci"
17:00 Vyžlovka "A" - Kostelec "A"

neděle 15.4.
10:15 Vyžlovka "B" - Kostelec "B"

11.04.2012
Výsledkový servis

Bez jakéhokoliv bodového zisku zůstal Kostelec po předešlém víkendu. Všechna naše mužstva na domácím hřišti prohrála.

SK Kostelec "A" - Sibřina "A" 0:3 (0:0)
SK Kostelec "B" - Sibřina "B" 2:3 (0:2)
SK Kostelec "žáci" - Mezno 1:7 (1:2)

10.04.2012
Se Sibřinou jsme doma opět prohráli

Po kvalitním a vcelku dobře z naší strany odehraném prvním poločasu nás Sibřina zkraje druhé půle opařila dvěma brankami. Pak přidala ještě jednu a zaslouženě zvítězila 3:0. Více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

06.04.2012
Program na víkend

Ve třetím jarním kole se představí naše mužstva na domácím hřišti. V sobotu hrají žáci a "Áčko" a v neděli završí víkendový program naše rezerva.

sobota 7.4.
10:00 SK Kostelec "žáci" - Mezno
16:30 SK Kostelec "A" - Sibřina "A"

neděle 8.4.
16:30 SK Kostelec "B" - Sibřina "B"

03.04.2012
Výsledkový servis

Jedna výhra a dvě porážky o osm gólů, taková je bilance právě skončeného fotbalového víkendu. Z vítězství se radoval "B"-tým, který přivezl všechny tři body ze vzdáleného Husince-Řež. "A"-tým a žáci se utkali s prvním, respektive druhým týmem tabulky, tedy s mančafty z úplně opačného konce tabulky a podle toho vypadá i konečný výsledek.

Kunice B - Kostelec A 9:1 (2:0)
Husinec-Řež B - Kostelec B 0:3 (0:1)
Kouřim - Kostelec žáci 8:0 (4:0)

02.04.2012
V Kunicích jsme padli

Naše áčko prohrálo v Kunicích vysoko 9:1, ale zejména v prvním poločase (2:0) se nemusí za svou hru stydět. Více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

27.03.2012
Výsledkový servis

Do jarní části soutěží vstoupila všechna 3 naše mužstva domácími zápasy. Dorost byl z důvodu nezájmu hráčů ze soutěže odhlášen. "A-tým" odešel ze zápasu s těsnou porážkou, "B-tým" a žáci bodovali naplno.

Kostelec "A" - Mukařov 1:2 (0:2)
Kostelec "B" - Senohraby 1:0 (0:0)
Kostelec "žáci" - Jesenice 4:2 (-:-)

26.03.2012
Na úvod jara prohra

V prvním jarním mistrovském zápase jsme v domácím prostředí nestačili na Mukařov a podlehli mu 1:2. více info v sekci A MUŽSTVO => MISTRÁKY.

21.03.2012
Nový rozpis a přihláška do FAČR

Do sekce DOWNLOAD byl vložen ke stažení nový rozpis mistrovských soutěží na jaro 2012 a také přihláška do FAČR (Fotbalová asociace České Republiky). Každý kdo bude figurovat nějakým způsobem v mistrovském zápase (hráč, funkcionář, rozhodčí, pořadatel apod.), musí být bezpodmínečně přihlášen a musí mít zaplacený poplatek 50,- Kč. Kdo se nepřihlásil do konce února za náš klub, musí tak učinit jako jednotlivec. Toto musí být provedeno do prvního mistrovského zápasu.

18.03.2012
Rostoklaty nás vyučily a zesměšnily

V posledním přípravném zápase před jarními boji jsme podlehli Rostoklatům 1:4. Rychle zapomenout, vzít si ponaučení a připravit se na první mistrovský zápas (sobota od 15:00 Mukařov). Více info v sekci A MUŽSTVO => PŘÁTELÁKY.

17.03.2012
Dnes generálka s Rostoklatami

Dnes od 17 hodin se naše ,,A" mužstvo dospělých utká v posledním přípravném zápase před soutěží s celkem Rostoklat. Zápas se hraje na našem stadionu v Kostelci.
Přijďte podpořit naše hráče do jarní části soutěže!!!!!!

15.03.2012
Upozornění

V sekci DOWNLOAD je možno sledovat docházku na tréninky a zápasy A mužstva dospělých.

11.03.2012
Vysoká porážka se Sázavou

K utkání s nejlepším mužstvem zimního turnaje jsme horko těžko dali dohromady 11 hráčů a zaslouženě prohráli. Více info v sekci A MUŽSTVO=>PŘÁTELÁKY.

05.03.2012
Kostelecké mužstvo nedokázalo porazit Libodřice

V sobotním utkání si náš tým nedokázal poradit s Libodřicemi a lehce jim věnoval první tři body v turnaji. Více v sekci A MUŽSTVO => PŘÁTELÁKY.

02.03.2012
Čeká nás pestrý sportovní víkend

O nadcházejícím víkendu čeká naše hřiště pestrý sportovní program. Od 11 hodin můžeme shlédnout modelové utkání v ragby mezi družstvy Říčan a reprezentace České Republiky! Poté pokračují zápasy našeho zimního turnaje ve fotbale (viz. sekce hřiště) zakončené utkáním kosteleckého mužstva s Libodřicemi (od 17 hodin). A to stále ještě není konec, protože ještě od 19 hodin změří síly ženská mužstva Tuklat a Brna - Horních Heršpic. V neděli ráno hrají naši žáci s Ratajemi n./S. a pak opět poběží fotbalový zimní turnaj dle programu (viz. sekce hřiště).
Toto sdělení berte jako pozvánku do našeho areálu!

Pěkný sportovní zážitek!

29.02.2012
S Mukařovem jsme prohráli

V dohrávaném utkání zimního turnaje s Mukařovem jsme prohráli 1:2, i když spravedlivá by asi byla remíza. Více info v sekci A MUŽSTVO => PŘÁTELÁKY.

27.02.2012
Naše oslabené mužstvo nestačilo na Sadskou

V utkání se Sadskou, do kterého jsme nastoupili pouze v jedenácti hráčích, jsme dostali čtyři branky. Více info v sekci A MUŽSTVO => PŘÁTELÁKY.

22.02.2012
S Kostelkou vítězství!!!

Ve včerejším přípravném zápase, ke kterému jsme si pozvali mužstvo Kostelní Lhoty, jsme po velmi solidním výkonu zvítězili 3:1!!! Více info v sekci A MUŽSTVO => PŘÁTELÁKY.

21.02.2012
Dnes s Kostelní Lhotou

Dnes se na našem hřišti utká od 18 hodin naše mužstvo dospělých s Kostelní Lhotou. Tímto zápasem pokračuje příprava Kostelce na jarní část soutěže. Kostelní Lhota hraje nymburský okresní přebor.

20.02.2012
Kostelec prohrál s Janovicemi 0:2

V dalším zápase turnaje jsme se utkali s mužstvem Uhlířských Janovic (I.A třída). Kostelec podal zlepšený výkon oproti minulým zápasům, ale na body do turnaje to nestačilo. Více info v sekci A MUŽSTVO => PŘÁTELÁKY.

14.02.2012
VALNÁ HROMADA

Řádná valná hromada občanského sdružení Sportovního klubu Kostelec nad Černými lesy se uskuteční v pátek 17.2.2012 od 18:00 v restauraci "Na Americe". Pozvánku včetně programu najdete v sekci DOWNLOAD.

13.02.2012
KNČL-Tuchoraz 2:7

V dalším kole zimního turnaje jsme nestačili na Tuchoraz. Více v sekci A MUŽSTVO=>PŘÁTELÁKY.

08.02.2012
S Blšanami prohra, ale milosrdná

V přípravném zápase kosteleckých fotbalistů s divizním mužstvem Blšan jsme prohráli 0:5. K vidění byl pěkný fotbal i přes velmi mrazivé počasí. Více info v sekci A MUŽSTVO=>PŘÁTELÁKY.

03.02.2012
HORST SIEGL V KOSTELCI

V úterý se na našem hřišti sehraje přátelské utkání našeho mužstva dospělých proti výběru hráčů v čele s bývalým čs. reprezentantem ,ligovým kanonýrem (členem klubu ligových kanonýrů - šesté místo - 176 gólů) a bývalým hráčem pražské Sparty Horstem Sieglem. Přijďte se podívat na bývalé ligové hráče a zároveň i podpořit kostelecké fotbalisty, kteří s nimi změří síly.
Sraz kosteleckých hráčů v 17:30 na hřišti! Platí to pro všechny aktivní i neaktivní hráče. Uvítáme rádi i hráče, kteří dlouho nehráli.

03.02.2012
ZRUŠENÍ SOBOTNÍHO KOLA ZIMNÍHO TURNAJE

Vzhledem k současnému extrémnímu mrazivému počasí je zítra 4.2.2012 definitivně zrušeno celé kolo zimního turnaje. Zápasy se odehrají v náhradních termínech.

výbor SK Kostelec n. Č. l.

31.01.2012
První kolo turnaje

O uplynulém víkendu bylo odehráno úvodní kolo kosteleckého zimního turnaje. Naše áčko si připsalo první vítězství v novém roce a první tři body v turnaji. Informace o kosteleckém mužstvu a o jeho utkání jsou k dispozici v sekci A mužstvo - PŘÁTELÁKY.

24.01.2012
ROZPIS ZIMNÍ PŘÍPRAVY DOSPĚLÝCH

Do sekce DOWNLOAD byl přidán rozpis zimní přípravy dospělých.

24.01.2012
Naši žáci na turnaji v Sázavě.

Žákovské družstvo SK Kostelec se zúčastnilo turnaje v Sázavě (bližší info v kategorii ŽÁCI v kolonce PŘÁTELÁKY).

17.01.2012
Dorost na halovém turnaji v Sázavě

V sobotu se zúčastnili naši dorostenci turnaje v Sázavě. Při účasti 8 týmů obsadili konečné 7. místo. Více informací o působení dorostu na tomto turnaji naleznete v záložce DOROST => PŘÁTELÁKY.

16.01.2012
Valná hromada

Řádná valná hromada občanského sdružení Sportovního klubu Kostelec nad Černými lesy se uskuteční v pátek 17.2.2012 od 18:00 v restauraci "Na Americe". Pozvánku včetně programu najdete v sekci DOWNLOAD.

12.01.2012
ZIMNÍ TURNAJ 2012

Za necelý měsíc se rozeběhne další ročník zimního turnaje v Kostelci nad Černými lesy, určeného ke kvalitní zimní přípravě fotbalových klubů. Ve druhé, šestičlenné skupině, je ještě jedno volné místo. Bližší informace o turnaji viz výše. Případný zájemce se může přihlásit u sekretáře p. Pojezného na tel.: 603 174 617.

23.12.2011
PF 2012

Fotbalovoý klub SK Kostelec nad Černými lesy, přeje všem svým příznivcům a partnerům krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce.

21.11.2011
Výsledky posledního podzimního kola

Jedno vítězství, jedna remíza a dvě prohry, to je bilance našich mužstev v posledním kole podzimní části. Nyní nás čeká přestávka a poté tvrdá práce v zimní přípravě.

Dobřejovice - SK Kostelec "A" 6:2 (4:2)
SK Kostelec "B" - Radošovice 3:2 (-:-)
SK Kostelec "dorost" - Mnichovice 3:3 (0:1)
SK Kostelec "žáci" - Uhl. Janovice 1:12 (0:5)

14.11.2011
Výsledkový servis

SK Kostelec "A" - Měšice 0:4 (0:2)
SK Kostelec "B" - Babice 6:0 (2:0)
Radim - SK Kostelec "dorost" 7:2 (3:0)
Mnichovice - SK Kostelec "žáci" 3:2 (-:-)

11.11.2011
Program na víkend

O tomto víkendu je na programu předposlední podzimní kolo. Naposledy se na domácím hřišti představí "A"-tým, který se utká s Měšicemi, devátým týmem tabulky. Náš tým je aktuálně na 13. místě a na svého soupeře ztrácí 8 bodů. Na domácí půdě nastoupí také "béčko", které přivítá tým Babic. Dorost a žáci hrají na soupeřových hřištích.
PŘIJĎTE PODPOŘIT NAŠE MUŽSTVA.

sobota 12.11.
10:00 Mnichovice - SK Kostelec "žáci"
10:15 Radim - SK Kostelec "dorost"
14:00 SK Kostelec "A" - Měšice

neděle 13.11.
14:00 SK Kostelec "B" - Babice

10.11.2011
Rozlosování ZIMNÍHO TURNAJE 2012

V pátek 11.11.2011 proběhne v restauraci na hřišti rozlosování dalšího ročníku Zimního turnaje O putovní pohár starosty města Kostelce nad Černými lesy. Začátek je stanoven na 18:00.
Všechny účastníky na losování srdečně zveme.

07.11.2011
Výsledkový servis

První listopadový víkend nepřinesl kosteleckým mužstvům ani bod.

Stř. Skalice - SK Kostelec "A" 5:0 (4:0)
Škvorec - SK Kostelec "B" 2:1 (1:1)
Teplýšovice - SK Kostelec "dorost" 2:1 (2:0)
Mukařov - SK Kostelec "žáci" 4:0 (2:0)

01.11.2011
Výsledkový servis

V souboji týmů ze samotného dna tabulky byla k vidění remíza 1:1. Kostelec nedokázal na domácím hřišti zvítězit a tak Pacov v tabulce zůstává stále o tři body před našim týmem. O poznání lépe se vedlo Kosteleci v souboji rezerv. Po sérii vítěztví prohrál dorost. Zápas žáků byl odložen na středu.

SK Kostelec "A" - Pacov "A" 1:1 (1:1)
SK Kostelec "B" - Pacov "B" 8:0 (-:-)
SK Kostelec "dorost" - Tupadly 2:5 (2:3)
SK Kostelec "žáci" - Úvaly ODLOŽENO

27.10.2011
Výzva pro fanoušky!!!

PROSBA-PŘÁNÍ:

Přijďte podpořit kostelecké fotbalisty v důležitém zápase v sobotu 29.10.2011 od 14:30 na hřišti Na Americe v Kostelci n. Č. l.. Přivítáme mužstvo Pacova, kterému máme co vracet. Naši kluci už začínají hrát o všechno a podpora každého fanouška je důležitá. Trumpety, řehtačky, bubny nebo transparenty jsou vítány. Přijďte nám vytvořit vítěznou atmosféru a staňte se naším dvanáctým hráčem. Společně to můžeme potom oslavit. Každá iniciativa je vítána.

Děkujeme!!!

24.10.2011
Výsledkový servis

Opět jako jediný tým plně bodoval dorost, i když to na půdě poslední Kouřimi bylo vydřené vítězství. Mužstva dospělých změřila síly s Nehvizdy. V těchto utkáních získala jeden bod za remízu "rezervních" týmů.

Nehvizdy - SK Kostelec "A" 3:0 (0:0)
Nehvizdy "B" - SK Kostelec "B" 2:2 (0:2)
Kouřim - SK Kostelec "dorost" 3:4 (2:2)
Čerčany - SK Kostelec "žáci" 7:0 (4:0)

17.10.2011
Výsledkový servis

Jediný dorost dokázal v tomto kole zvítězit. Ostatní mužstva na domácí půdě prohrála.

SK Kostelec "A" - Mochov 1:2 (1:2)
SK Kostelec "B" - Světice 2:3 (-:-)
SK Kostelec "dorost" - Jestřábí Lhota 5:1 (2:0)
SK Kostelec "žáci" - Votice 2:6 (0:4)


14.10.2011
Program na víkend

V dalším kole okresního přeboru přivítá v sobotu "A"-tým celek Mochova, který minulé kolo zvítězil na hřišti posledního Záluží 3:1. Ráno odehrají svůj zápas žáci. V neděli se představí dorost a "B"-tým.

sobota 15.10.
10:00 SK Kostelec "žáci" - Votice
15:30 SK Kostelec "A" - Mochov

neděle 16.10.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Jestřábí Lhota
15:30 SK Kostelec "B" - Světice

10.10.2011
Výsledkový servis

Na soupeřových hřištích se Kostelci příliš nedařilo. Zvýtězila pouze naše rezerva. "A"-tým nezvládl zápas v Úvalech, kdy si sice dokázal vybudovat dvoubrankový náskok, ale domácím se podařilo zápas otočit. Mládežnická mužstva prohrála s vedoucími týmy svých soutěží.

Úvaly "B" - SK Kostelec "A" 5:4 (1:2)
Přišimasy - SK Kostelec "B" 0:3 (0:1)
Pečky - SK Kostelec "dorost" 4:1 (1:1)
Český Brod - SK Kostelec "žáci" 11:0 (5:0)

07.10.2011
Program na víkend

Již dnes zajíždějí naši žáci k dalšímu mistrovskému utkání do Českého Brodu. V derby se utkají s aktuálně vedoucím týmem tabulky. V sobotu se bude snažit "A"-tým navázat na tříbodový zisk z minulého kola, když zajíždí na hřiště souseda v tabulce, týmu Úval "B". V neděli sehrají své zápasy "B"-tým a dorost.

pátek 7.10.
16:45 Český Brod - SK Kostelec "žáci"

sobota 8.10.
16:00 Úvaly "B" - SK Kostelec "A"

neděle 9.10.
10:15 Pečky - SK Kostelec "dorost"
16:00 Přišimasy - SK Kostelec "B"

06.10.2011
Žáci - dohrávka

Ve včerejší dohrávce 6. kola 1.A třídy prohráli naši žáci na domácí půdě se Sedlčany B 1:5 po poločase 0:1.
Již v pátek zajíždějí žáci k dalšímu mistrovskému zápasu, tentokráte k derby do Českého Brodu, aktuálně prvnímu celku tabulky.

03.10.2011
Výsledkový servis

Kostelci se proti Záluží dařilo. Vyhrálo jak "áčko", tak "B"-tým. Obě mužstva si navíc zlepšila bilanci vstřelených branek.

SK Kostelec "A" - Záluží 9:2 (5:2)
SK Kostelec "B" - Záluží "B" 5:0 (3:0)
SK Kostelec "dorost" - Uhl. Janovice 2:3 (1:2)
SK Kostelec "přípravka" - HC letci Letňany 0:5

30.09.2011
Program na víkend

Za slibovaného pěkného počasí bude první říjnový víkend plný fotbalu. Všechna naše mužstva odehrají zápasy tohoto kola na domácí půdě a navíc předzápas "A"-týmu sehraje naše přípravka. Poté naše "Áčko" hostí poslední Záluží a věřme, že po zlepšených výkonech si připíše také plný bodový zisk.

sobota 1.10.
14:30 SK Kostelec "přípravka" - HC letci Letňany
16:00 SK Kostelec "A" - Záluží

neděle 2.10.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Uhl. Janovice
16:00 SK Kostelec "B" - Záluží "B"

středa 5.10.
17:00 SK Kostelec "žáci" - Sedlčany

30.09.2011
Výsledkový servis

V.Popovice – SK Kostelec "A" 2:1 (1:1)
Doubek – SK Kostelec "B" 2:1 (1:0)
Velim - SK Kostelec "dorost" 1:2
Týnec n/S - SK Kostelec "žáci" 10:0
Jesenice – SK Kostelec "žáci" 5:0

20.09.2011
Výsledkový servis

Oproti minulému víkendu se Kostelci sbírat body dařilo. Převážně to byl bod za remízu, v případě "B"-týmu všechny tři. Také "A"-tým mohl brát všechny body, ale to by musel proměnit ještě jednu ze svých tří vyložených šancí. Takto se po přísné penaltě pro soupeře musel spokojit pouze s jedním.

SK Kostelec "A" - Vyžlovka "A" 1:1 (1:0)
SK Kostelec "B" - Vyžlovka "B" 4:1 (1:0)
SK Kostelec "dorost" - Č. Pečky 2:2 (1:1)
SK Kostelec "žáci" - Zruč n. Sázavou 3:3 (1:2)

12.09.2011
Černý víkend Kostelce

Tento víkend se Kostelci na hřištích soupeřů vůbec nevydařil. Nejen že žádné z mužstev nezískalo ani bod, ale navíc si naše mužstva, krom dorostu, přivezla pořádný gólový příděl. Nedařilo se ani střelecky, o čemž svědčí jediná vstřelená branka.

Sibřina - SK Kostelec "A" 5:1 (3:0)
Sibřina "B" - SK Kostelec "B" 4:0 (2:0)
Záboří n./L. - SK Kostelec "dorost" 1:0 (1:0)
Mezno - SK Kostelec "žáci" 19:0 (9:0)

09.09.2011
Program na víkend

Dalším kolem pokračují o víkendu krajské i okresní soutěže. Dospělí se utkají s mužstvy Sibřiny. První týmy odehrajou svůj zápas v sobotu, rezervy v neděli. V neděli také hrají v krajské soutěži obě naše mládežnická mužstva. Dorost se představí v Záboří n./L. a žáci cestují až do dalekého Mezna.

sobota 10.9.
17:00 Sibřina - SK Kostelec "A"
neděle 11.9.
10:00 Mezno - SK Kostelec "žáci"
10:15 Záboří n./Labem - SK Kostelec "dorost"
17:00 Sibřina "B" - SK Kostelec "B"

08.09.2011
Dohrávka žáků

Ve středu 7.9.2011 dohrávali naši žáci své přeložené utkání I.A třídy s mužstvem Kouřimi. Svému soupeři, který už na první pohled působil celkově starší a vzrůstem o dost větší, podlehli naši kluci nakonec 0:10, přičemž poločas skončil po jejich statečném boji 0:2.

05.09.2011
Výsledkový servis

V domácím prostředí braly první tři body týmy dorostu a "béčka". "A" tým nestačil na prozatímního lídra tabulky a favorita soutěže, Kunice "B".

SK Kostelec "A" - Kunice "B" 1:3 (0:1)
SK Kostelec "B" - Husinec-Řež B 9:0 (3:0)
SK Kostelec "dorost" - Zásmuky 6:1 (4:1)

01.09.2011
Posvícenský program

Premiérově v tomto ročníku se představí naše mužstva na domácím hřišti a hned u příležitosti kosteleckého posvícení. Na Zlatou se navíc na našem hřišti představí mužstvo Louňovic hrajících krajský přebor. V jejich kádru působí také dva Kosteláci Jarda Bečvařík a Pavel Krákora.

sobota 3.9.
17:00 SK Kostelec "A" - Kunice "B"
neděle 4.9.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Zásmuky
17:00 SK Kostelec "B" - Husinec-Řež B
pondělí 5.9.
17:30 SK Kostelec - Slavia Louňovice
středa 7.9.
17:00 SK Kostelec "žáci" - Kouřim

29.08.2011
Výsledky prvního kola

Vstup do nové sezóny se mužstvům Kostelce vůbec nevydařil. Špatný sobotní výkon "A"-týmu v neděli zopakoval dorost i béčko.... V každém utkání padlo šest branek, převážně však do kostelecké sítě.

Mukařov - SK Kostelec "A" 5:1 (3:0)
Senohraby - SK Kostelec "B" 4:2 (4:1)
Říčany - SK Kostelec "dorost" 4:2 (-:-)

27.08.2011
A je to tady......

.....po letní přestávce se opět roztáčí kolotoč mistrovských zápasů. O tomto víkendu začínají všechna mužstva krom žáků. Všichni hrají sice na hřištích soupeře, ale v příznivé vzdálenosti, tak se přijďte podívat a povzbudit Kostelec!!!

sobota 27.8.
17:00 Mukařov - SK Kostelec "A"

neděle 28.8.
10:15 Říčany - SK Kostelec "dorost"
17:00 Senohraby - SK Kostelec "B"

24.08.2011
Zahájení soutěží podzim 2011

Do sekce DOWNLOAD byl přidán rozpis soutěžních utkání pro podzim 2011. Kostelec přihlásil do soutěžního ročníku 2011/2012 celkem čtyři celky. Dva týmy dospělých, dorost a žáky.
Mládežnická mužstva se představí v krajké 1.A třídě (obě skupina C), "A"-tým bude hrát okresní přebor Prahy-východ a "B"-tým IV. třídu (skupina B).
Věříme, že se Kostelci bude dařit o něco lépe než v minulém ročníku a že se budete moci přijít podívat na hezký fotbal.

22.08.2011
Generálka na mistrovská utkání

V rámci přípravy sehrál "A"-tým poslední přípravný zápas na půdě Kostelní Lhoty. Domácí si nenechali pokazit místní posvícení a zvítězili 3:0.

05.08.2011
Turnaj na Vyžlovce

Kostelec v sobotu v rámci letní přípravy odehraje turnaj na Vyžlovce. Za účasti čtyř mužstev, se představí ráno od 9:00 proti rezervě Louňovic a dle výsledku nastoupí odpoledne proti jednomu z dvojice Vyžlovka - Pacov.

03.08.2011
Letecké záběry hřiště

Do galerie byly přidány letecké snímky našeho areálu.

01.08.2011
Vítězství v Třebovli

Druhý přípravný zápas jsme odehráli v Třebovli. Na hřišti skrápěném celodenním deštěm se ukázala téměř úplně jiná jedenáctka než minulý týden proti Sázavě. Ač za nepříznivého počasí se hrál zejména v prvním poločase vcelku pohledný fotbal. Nakonec si Kostelec odvezl vítězství 3:2.

29.07.2011
Jedeme do Třebovle

V rámci přípravy zajíždí naše A mužstvo odehrát přátelské utkání do Třebovle (vítěz okresního přeboru Kolínska a nový účastník I.B třídy). Zápas začíná v sobotu 30.7. v 18:30 hodin. Naše mužstvo je oslabeno o osm hráčů, kteří odjeli na dovolenou. Přijeďte povzbudit naše další hráče, kteří se poperou o kosteleckou čest!

25.07.2011
KOSTELEC-SÁZAVA 1:0

V prvním přípravném utkání nové sezóny dokázalo naše A mužstvo porazit tým Sázavy 1:0.

22.07.2011
V sobotu se Sázavou doma

ZMĚNA: UTKÁNÍ SE HRAJE V KOSTELCI !!!
Po úterním začátku letní přípravy následuje už tuto sobotu první přátelské utkání se Sázavou. Utkání s účastníkem I.B třídy začíná na domácí půdě v 16:00.
Sraz hráčů na hřišti v Kostelci je v 15:00. Celý rozpis přípravy včetně tréninků je ke stažení v sekci DOWNLOAD.

18.07.2011
VÝSLEDKY TURNAJE V MALÉ KOPANÉ

V sobotu proběhl na hřišti SK Kostelec druhý ročník turnaje v malé kopané. Za příznivého počasí se ho zúčastnilo celkem 11 týmů, rozdělených na skupinu neregistrovaných a registrovaných. Vítězem neregistrovaných se stal tým FC KÖNIG FRANKSTAHL. Vítězství v hlavní skupině vybojoval tým FK UNIVERSE PRAHA, před kosteleckým "BÉČKEM" a týmem TYGERS.
Všem účastníkům děkujeme, vítězům blahopřejeme a těšíme se na opětovné shledání příští rok.
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY v sekci DOWNLOAD
FOTO Z TURNAJE V GALERII

14.07.2011
Letní příprava

V úterý 19.7. začíná letní příprava dospělých na sezonu 2011/2012.

07.07.2011
Letní turnaj v malé kopané se blíží

Již tuto sobotu 16.7. nás čeká druhý ročník turnaje v malé kopané. Přihlášená mužstva prosíme o vyplnění soupisky (naleznete ji v sekci DOWNLOAD) a její zaslání na info@allpest.cz. Kdo se zatím nepřihlásil, může tak učinit na stejné e-mailové adrese nebo na čísle 603 174 617 (P. Pojezný).

23.06.2011
Letní turnaj v malé kopané 2011

SK Kostelec si Vás dovoluje pozvat na druhý ročník letního turnaje v malé kopané, který se uskuteční v sobotu 16.7.2011 od 8:00 na našem hřišti. Bližší informace v sekci DOWNLOAD.

21.06.2011
Výsledkový servis

Kromě žáků se všechna naše mužstva rozloučila se sezónou vítězně.
"A" tým s 30 body obsadil 11. místo OP Praha-východ. Největší úspěch zaznamenal dorost, který suveréně vyhrál okresní přebor a pro příští ročník si zajistil účast v krajské soutěži. Dobře si vedlo také naše "béčko", které skončilo ve IV. třídě na druhém místě za postupující rezervou Louňovic. Žáci skončili na 12 místě 1.A. třídy skup. (krajská soutěž). Vzhledem k reorganizaci mládežnických soutěží zůstává otázkou, v jaké soutěži budou působit příští rok.

SK Kostelec "A" - Vyšehořovice 3:1 (1:0)
SK Kostelec "B" - Strančice "B" 1:0 (1:0)
SK Kostelec "dorost" - Senohraby 7:2 (6:1)
SK Kostelec "st.žáci" - Benešov 0:11 (0:3)

Výsledky posledního kola a konečné tabulky okresních soutěží v sekci DOWNLOAD.

17.06.2011
Program posledního kola

O tomto víkendu je na programu poslední soutěžní kolo ročníku 2010/2011. Všechna naše mužstva se představí na domácím hřišti.

sobota 18.6.
10:15 SK Kostelec "st.žáci" - Benešov
17:00 SK Kostelec "A" - Vyšehořovice

neděle 19.6.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Senohraby
17:00 SK Kostelec "B" - Strančice "B"

13.06.2011
Výsledkový servis


Měšice - SK Kostelec "A" 5:1 (4:1)
Senohraby "B" - SK Kostelec "B" 0:5 (0:3)
Kojetice - SK Kostelec "dorost" 3:1 (1:1)
Votice -SK Kostelec "st. žáci" 3:7 (1:1)


10.06.2011
Víkendový program

Předposlední kolo ročníku 2010/2011 je na programu o tomto víkendu. Všechna mužstva se představí na trávnících soupeřů. Důležitý zápas sehrají žáci, kteří zajíždí do Votic, třináctého týmu soutěže. Votice na naše žáky ztrácí pouhý bod, a tak musíme na jejich hřišti bodovat.

sobota 10.6.
10:00 Votice -SK Kostelec "st. žáci"
17:00 Měšice - SK Kostelec "A"

neděle 11.6.
10:15 Kojetice - SK Kostelec "dorost"
17:00 Senohraby "B" - SK Kostelec "B"

07.06.2011
Výsledkový servis

Velmi úspěšný týden zažila kostelecká mužstva. Nejdříve v týdnu v předehrávkách zvítězil dorost a v derby s Vyžlovkou otočilo utkání naše "béčko".
O víkendu potvrdila mužstva dobrou formu a krom žáků všechny týmy vyhrály. "A"-tým vysoko porazil třetí celek okresního přeboru Skalici a na lídra čtvrté třídy, "béčko" Louňovic, si vyšlápla naše rezerva. Vysoko vyhrál i dorost. Diváci, kteří přišli na všechna čtyři víkendová utkání, mohli vidět na Kostelec neskutečných 24 branek vstřelených našimi hráči!!!

SK Kostelec "A" - Stř. Skalice "A" 6:2 (2:0)
SK Kostelec "B" - Vyžlovka "B" 4:1 (1:1)
SK Kostelec "B" - Louňovice "B" 7:3 (3:3)
SK Kostelec "dorost" - Klíčany 3:2 (1:1)
SK Kostelec "dorost" - Ondřejov 9:2 (4:0)
SK Kostelec "st.žáci" - Týnec nad Sázavou 2:4 (1:2)

02.06.2011
Vložené kolo

Dorostenci a B-tým odehrají ve středu, resp. ve čtvrtek, vložené kolo. Obě mužstva se představí na domácí půdě v zajímavých zápasech. Béčko sehraje derby s rezervou Vyžlovky!

středa 1.6.
17:30 SK Kostelec "doros" - Klíčany

čtvrtek 2.6.
17:30 SK Kostelec "B" - Vyžlovka "B"

30.05.2011
Výsledkový servis

Kosteleci se na hřištích soupeřů nedařilo. Zaváhal i jinak suveréní dorost, který se soupeřem z druhého místa tabulky ztrácejícím na náš celek 18 bodů remizoval. Slušný první poločas odehrál "A"-tým, který proti prvnímu celku soutěže šel v přestávce do kabin za stavu 1:1 a mohl tak zopakovat překvapení z podzimní části, kdy lídra na svém hřišti porazil 3:0. V druhém poločase však domácí potvrdili roli téměř jistého postupujícího a v poklidu dovedli zápas do vítězného konce.

Radonice - SK Kostelec "A" 5:1 (1:1)
Světice - SK Kostelec "B" 3:2 (2:2)
Mnichovice - SK Kostelec "dorost" 5:5 (1:3)
Sázava - SK Kostelec "st. žáci" 4:3 (2:1)

23.05.2011
Výsledkový servis

Kostelecký dorost slaví postup do krajské soutěže!!! Pět kol před koncem soutěže má na čele tabulky 18-ti bodový náskok a tak již nemůže být předstižen.
Vítězným zápasem skončila sezóna pro naše nejmladší reprezentanty, kteří se v prvním soutěžním ročníku umístili ve středu tabulky.

SK Kostelec "A" - Úvaly "B" 1:1 (0:0)
SK Kostelec "B" - Hrusice "B" 6:1 (2:1)
Škvorec - SK Kostelec "dorost" 0:7 (0:5)
Uhl. Janovice - SK Kostelec "st. žáci" 6:1 (3:1)
SK Kostelec "ml. žáci" - Radonice 2:0 (1:0)

20.05.2011
Víkendový program

V sobotu se "A"-tým bude snažit prodloužit třízápasovou neporazitelnost. Předzápas tomuto utkání sehrají mladší žáci. V neděli se na domácím hřišti představí "B"-tým. Starší žáci a dorost, který si výhrou může zajistit postup do krajské soutěže, hrají na hřištích soupeřů.

sobota 21.5.
15:00 SK Kostelec "ml. žáci" - Radonice
17:00 SK Kostelec "A" - Úvaly "B"

neděle 22.5.
10:00 Uhl. Janovice - SK Kostelec "st. žáci"
10:15 Škvorec - SK Kostelec "dorost"
17:00 SK Kostelec "B" - Hrusice "B"

16.05.2011
Výsledkový servis

Dorost, hrající okresní přebor Praha-východ, si připsal 23 vítězství z dosud 24 odehraných zápasů a již v příštím kole si může zajistit postup do krajské soutěže. Mužstva dospělých na hřištích soupeřů remizovala. Kostelci se však nedařilo v žákovkých kategoriích, když obě mužstva prohrála.

Brázdim - SK Kostelec "A" 2:2 (1:1)
Kamenice "B" - SK Kostelec "B" 1:1 (1:0)
SK Kostelec "dorost" - Dobřejovice 9:1 (1:1)
SK Kostelec "st. žáci" - Jesenice 2:9 (0:4)
Babice - SK Kostelec "ml. žáci" 5:3 (2:1)

13.05.2011
Program na víkend

Jarní část se přehoupla do své druhé poloviny. V tomto kole se na domácí půdě představí dorost a st. žáci ostatní mužstva zajížní na hřiště soupeřů.

sobota 14.5.
10:15 SK Kostelec "st. žáci" - Jesenice
17:00 Brázdim - SK Kostelec "A"

neděle 15.5.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Dobřejovice
14:30 Babice - SK Kostelec "ml. žáci"
17:00 Kamenice "B" - SK Kostelec "B"

09.05.2011
Výsledkový servis

Do jisté míry vydařený víkend pro kostelecká mužstva. Nedařilo se žákům, a to v obou věkových kategorií. Důležité jsou především tři body našeho "A-týmu", který si připsal druhé vítězství za sebou.

SK Kostelec "A" - Pacov 3:2 (2:1)
SK Kostelec B - Struhařov B 2:0 (0:0)
Klecany - SK Kostelec "dorost" 2:5 (2:4)
SK Kostelec "st.žáci" - FK Kolín 1:6 (0:4)
Kostelec u Kř. - SK Kostelec "ml.žáci" 4:0

06.05.2011
Program na víkend

O víkendu jsou na programu utkání všech naši mužstev. Důležité utkání sehraje opět naše Áčko, které by se druhým vítězstvím po sobě mělo hodně přiblížit záchraně.

sobota 7.5.
10:15 SK Kostelec "st. žáci" - Kolín B
14:00 SK Kostelec "B" - Struhařov "B"
17:00 SK Kostelec "A" - Pacov

neděle 8.5.
10:15 Klecany - SK Kostelec "dorost"
15:00 Kostelec u Křížku - SK Kostelec "ml. žáci"

06.05.2011
Výsledky vloženého kola

Ve středu a ve čtvrtek odehrál dorost resp. B-tým zápasy vloženého kola. Obě mužstva sehrála utkání na hřištích soupeřů, ale s rozdílným výsledkem.

Mnichovice - SK Kostelec "B" 6:1 (2:1)
Radonice - SK Kostelec "dorost" 0:5 (-:-)

02.05.2011
Výsledkový servis

19. kolo okresního přeboru přineslo prní jarní tříbodový zisk pro naše "Áčko". To si v domácím prostředí poradilo s mužstvem z Velkých Popovic. Jinak se dařilo už pouze dorostu, ostatní naše mužstva prohrála.

SK Kostelec "A" - Velké Popovice 2:0 (2:0)
Dobřejovice - SK Kostelec "B" 6:2 (3:0)
SK Kostelec "dorost" - Louňovice 4:0 (2:0)
SK Kostelec "st. žáci" - Sedlec Prčice 0:1 (hráno 27.4.)
Brandýs n.Labem - SK Kostelec "ml. žáci" 6:3 (hráno 28.4.)
SK Kostelec "ml. žáci" - Hovorčovice 0:7

29.04.2011
Program na víkend + čarodějnice

O víkendu se rozeběhne další kolo fotbalových soutěží. Kromě "B-týmu", který měl minulý týden volno a starších žáků, kteří zápas předehrávali, hrají naše mužtva doma. Důležitý zápas sehraje "A-tým", který by si měl doma připsat všechny tři body.

pátek 29.4.
17:00 SK Kostelec "ml. žáci" - Hovorčovice

sobota 30.4.
17:00 SK Kostelec "A" - Velké Popovice
19:00 PÁLENÍ ČARODĚJNIC

neděle 1. 5.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Louňovice
17:00 Dobřejovice - SK Kostelec "B"

28.04.2011
Výsledkový servis

Na hřištích soupeřů se kosteleckým celkům moc nedařilo. Zvítězil jen suveréní dorost. Smutné je, že se na zápas dostavilo pouze 9 hráčů!!!

Sibřina - SK Kostelec "A" 5:3 (4:3)
Mukařov - SK Kostelec "dorost" 1:5 (-:-)
Sedlčany - SK Kostelec "st. žáci" 5:0 (-:-)

22.04.2011
Program na víkend

Tento víkend se představí jen tři naše týmy. Z důvodu lichého počtu účastníků ve skupině má v tomto kole volno naše "Béčko" a přeložený zápas mají i "mladší žáci" (na 28.4. od 17:00).
O víkendu se také na našem hřišti uskuteční brigáda, a to v sobotu 23.4. od 9:00. Kdo může prosíme přijďte pomoc při údržbě našeho areálu.

sobota 23.4.
9:00 brigáda hřiště SK Kostelec
17:00 Sibřina - SK Kostelec "A"

neděle 24.4.
10:00 Sedlčany - SK Kostelec "st. žáci"
11:00 Mukařov - SK Kostelec "dorost"

18.04.2011
Výsledkový servis


SK Kostelec "A" - Mukařov "A" 0:3 (0:1)
SK Kostelec "B" - Stř. Skalice "B" 6:2 (4:1)
SK Kostelec "dorost" - Stránčice 3:0 (1:0)
SK Kostelec "st. žáci" - Sp. Kladno 7:1 (4:1)

14.04.2011
Program na víkend

V sobotu se v rámci 17. kola okresního přeboru odehraje důležitý zápas, když Kostelec "A" přivítá Mukařov "A". Po čtrnácti dnech tedy diváci opět uvidí derby a doufejme, že s ještě lepším koncem než byla remíza proti Vyžlovce (1:1).

sobota 16.4.
10:15 SK Kostelec "st. žáci" - Sp. Kladno
17:00 SK Kostelec "A" - Mukařov "A"

neděle 17.4.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Stránčice
17:00 SK Kostelec "B" - Stř. Skalice "B"

12.04.2011
Výsledkový servis

Na hřištích soupeře se nedařilo "A"-týmu a starším žákům. Ostatní celky plně bodovaly a připsaly si další tři body.

Kunice - SK Kostelec "A" 10:1 (6:0)
Mukařov "B" - SK Kostelec "B" 1:2 (1:2)
Husinec/Řež- SK Kostelec "dorost" 0:10 (0:5)
Kouřim - SK Kostelec "st. žáci" 6:1 (3:1)
Svojetice - SK Kostelec "ml. žáci" 0:5 (-:-)

08.04.2011
Program na víkend

Tento víkend začíná soutěž také pro naše mladší žáky. Stejně jako ostatní celky se představí na soupeřově hřišti. Starší žáci se v rámci krajské soutěže utkají v derby s Kouřimí. "A"-tým zajíždí k třetímu celku okresního přeboru do Kunic, kde se utká s místním "béčkem".

sobota 9.4.
10:00 Kouřim - SK Kostelec "žáci"
13:30 Mukařov "B" - SK Kostelec "B"
14:00 Svojetice - SK Kostelec "ml. žáci"
16:30 Kunice "B" - SK Kostelec "A"

neděle 10.4.
10:15 Husinec-Řež - SK Kostelec "dorost"

04.04.2011
Výsledkový servis


SK Kostelec "A" - Vyžlovka "A" 1:1 (0:0)
SK Kostelec "B" - Všestary 1:2 (0:1)
SK Kostelec "dorost" - Radošovice 12:0 (-:-)
SK Kostelec "žáci" - Čerčany 2:2 (1:2)


01.04.2011
Program na víkend

Poprvé po zimní přestávce se představí všechna naše mužstva na domácí půdě. Důležité bude zejména utkání "A"-týmu s Vyžlovkou. Toto derby nabídne utkání sousedů v tabulce. Pokud náš tým zvítězí může se vzdálit od sestupového pásma.
Hned po tomto utkání se koná na našem hřišti valná hromada. Touto cestou na ni zveme všechny příznivce kosteleckého fotbalu.

sobota 2.4.
10:15 SK Kostelec "žáci" - Čerčany
16:30 SK Kostelec "A" - Vyžlovka "A"

neděle 3.4.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Radošovice
16:30 SK Kostelec "B" - Všestary

30.03.2011
Výsledkový servis

První jarní kolo se kosteleckým mužstvům příliš nevydařilo. Na soupeřových hřištích vybojoval tři body pouze suverénní dorost. Ostatní celky vyšli bodově naprázdno.

Mochov - SK Kostelec "A" 6:1 (2:0)
Lojovice - SK Kostelec "B" 2:1 (2:0)
V. Popovice - SK Kostelec "dorost" 0:5 (0:3)
Čáslav - SK Kostelec "žáci" 8:2 (-:-)

25.03.2011
Zahájení soutěží

Po zimní přestávce vyplněné turnajem na našem hřišti se opět rozjíždí kolotoč mistrovských zápasů. Sezóna začíná pro čtyři naše mužstva. Všechna mužstva hrají na hřištích soupeřů. Mladší žáci rozehrají jarní část až za čtrnáct dní.

sobota 26.3.
10:15 V. Popovice - SK Kostelec "dorost"

neděle 27.3.
9:30 Čáslav - SK Kostelec "žáci"
15:00 Lojovice - SK Kostelec "B"
15:00 Mochov - SK Kostelec "A"

15.03.2011
Zimní turnaj 2011

Vítězem 4. ročníku zimního turnaje v Kostelci se stalo mužstvo Stříbrné Skalice, hrající okresní přebor Praha-východ. Na druhém místě skončily Pečky, také účastník okresního přeboru, tentokráte na Kolínsku. Třetí příčku obsadila Sadská, účastník I.B třídy. O konečném umístění ve druhé skupině se rozhodne v sobotu, kdy se dohrává poslední utkání. Veškeré výsledky a tabulky naleznete v sekci TURNAJ.

08.03.2011
ROZPIS JARO 2011

Do sekce DOWNLOAD byla přidána první verze rozpisu. Během následujících dní může být ještě upraven.

28.02.2011
Nový termín valné hromady

Výbor SK Kostelec zve všechny své členy na řádnou valnou hromadu. Nový termín je sobota 2. dubna 2011 na hřišti v restauraci "Na Americe". Program je k dispozici v sekci DOWNLOAD.

18.02.2011
Přátelské utkání

O tomto víkendu má Kostelec odložený zápas zimního turnaje, ale mimo turnaj sehraje přátelské utkání s celkem Kouřimi. Výkop utkání je v sobotu v 17:00.

15.02.2011
Přípravný zápas

Ve středu 16.2. sehraje "A"-tým přátelské utkání s Meteorem Praha. Hrát se bude v Praze cca od 18:00. Sraz hráčů na hřišti Meteoru (ul. Štěpničná) v 17:30.

08.02.2011
SK Kostelec se utkal s Bohemians Praha B

Dnes se utkal v Praze na Střížkově SK Kostelec s místním B týmem, který hraje Pražský přebor. Přes dobrý výkon prohrál 3:1, ale důležitá byla předvedená hra, která se oproti minulým zápasům zlepšila.

27.01.2011
Start zimního turnaje

O víkendu začíná 4. ročník kosteleckého zimního turnaje. Hned v sobotu se představí také domácí Kostelec. Od 15:00 se utká se Sázavou. Informace o dění na našem hřišti můžete sledovat v sekci HŘIŠTĚ.

21.01.2011
ROZPIS ZIMNÍ PŘÍPRAVY

Do sekce download byl přidán rozpis zimní přípravy ,,A" mužstva.

21.01.2011
ZIMNÍ PŘÍPRAVA

Zimní příprava dospělých začíná v úterý 25. ledna na našem hřišti. Začátek tréninku je v 18:30. Rozpis tréniků je k nahlédnutí v sekci HŘIŠTĚ a bude dále upřesňován.

17.01.2011
Turnaj žáků v Sázavě

V sobotu se zúčastili mladších žáci halového turnaje v Sázavě. V soubojích často i se staršími soupeři vybojovali v šestičlenné skupině konečné 5. místo.
Tuto sobotu se v Sázavě bude konat turnaj starších žáků, kterého se Kostelec také zúčastní.

20.12.2010
PF 2011

SK Kostelec přeje všem svým příznivcům a hráčům příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně sportovních i osobních úspěchů.

15.11.2010
Výsledkový servis

Závěrečné kolo podzimní části odehrála naše mužstva na soupeřových trávnících. Vydařilo se nejen počasí, ale především výsledky. Kromě žáků všechna naše mužstva naplno bodovala a připsala si před zimní pauzou důležité body.

Vyšehořovice - SK Kostelec "A" 0:2 (0:0)
Strančice "B" - SK Kostelec "B" 0:4 (0:2)
Senohraby - SK Kostelec "dorost" 0:8 (0:2)
Benešov "B" - SK Kostelec "žáci" 5:0 (2:0)

12.11.2010
Program na víkend

Sobota 13.11.:

žáci st. venku BENEŠOV B od 9:30

muži A venku VYŠEHOŘOVICE od 14:00

Neděle 14.11.:

dorost venku SENOHRABY od 10:15

muži B venku STRÁNČICE B od 14:00

09.11.2010
Výsledkový servis

Kostelci se na domácím hřišti daří. Již po druhé za sebou na své půdě všechna naše mužstva zvítězila.

SK Kostelec "A" - Měšice 3:2 (1:0)
SK Kostelec "B" - Senohraby "B" 4:0 (2:0)
SK Kostelec "dorost" - Kojetice 6:0 (1:0)
SK Kostelec "žáci" - Votice 2:1 (-:-)

06.11.2010
Program na víkend

Žáci st.: doma sobota 6.11.
SKK-Votice výkop 10:15

Muži A: doma sobota 6.11.
SKK-Měšice výkop 14:00

Dorost: doma neděle 7.11.
SKK-Kojetice výkop 10:15

Muži B: doma neděle 7.11.
SKK-Senohraby výkop 14:00

02.11.2010
Výsledkový servis

Ve čtvrtek 28.10. odehrál dorost a "B"-tým vložené kolo. Oba týmy na soupeřových hřištích maximálně bodovaly. O víkendu se už tolik kosteleckým mužstvům nedařilo.

Vyžlovka "B" - SK Kostelec "B" 1:3 (0:3)
Klíčany - SK Kostelec "dorost" 0:2 (-:-)

Stř. Skalice - SK Kostelec "A" 3:1 (2:0)
Louňovice "B" - SK Kostelec "B" 4:2 (1:1)
Ondřejov - SK Kostelec "dorost" 0:3 (-:-)
Týnec - SK Kostelec "žáci" 2:0 (-:-)

25.10.2010
Výsledkový servis

Velmi úspěšný víkend zažil kostelecký fotbal. Všechna naše mužstva plně bodovala, a to v důležitých zápasech většinou s týmy z popředí tabulky. "A"-tým porazil lídra soutěže okresního přeboru a bodoval tak potřetí v řadě. Dorost svůj zápas také zvládl a zvítězil v přímém souboji o první příčku nad Mnichovicemi přesvědčivě 5:0.

SK Kostelec "A" - Radonice 3:0 (1:0)
SK Kostelec "B" - Světice 4:0 (1:0)
SK Kostelec "dorost" - Mnichovice 5:0 (2:0)
SK Kostelec "žáci" - Sázava 4:3 (2:2)

23.10.2010
Program na víkend

Po delší době se představí všechna naše mužstva na domácí půdě. V sobotu hostí naše "áčko" vedoucí tým soutěže, Radonice. Bude se snažit navázat na zlepšené výkony a bodovat ve třetím utkání za sebou. V neděli se v přímém souboji o první místo v tabulce utkají dorostenci. Aktuálně mají na Mnichovice náskok 2 bodů, ale soupeř má utkání k dobru.

sobota 23.10.
10:15 SK Kostelec "žáci" - Sázava
15:30 SK Kostelec "A" - Radonice

neděle 24.10.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Mnichovice
15:30 SK Kostelec "B" - Světice

18.10.2010
Výsledkový servis

Téměř stoprocentní víkend zažila kostelecká mužstva. Jediným týmem, kdo nezískal všechny tři body byl "A"-tým, který si přivezl bod za remízu v Úvalech.

Úvaly "B" - SK Kostelec "A" 0:0
Hrusice "B" - SK Kostelec "B" 0:3 (0:2)
SK Kostelec "dorost" - Škvorec 7:0 (2:0)
SK Kostelec "žáci" - Uhl. Janovice 2:1 (-:-)
Radonice - SK Kostelec "ml. žáci" 8:1 (3:1)

15.10.2010
Program na víkend

O tomto víkendu bude sehráno další kolo podzimní části. Představí se v něm všech 5 našich mužstev. Dorost a žáci hrají doma, ostatní týmy zajíždějí na hřiště soupeře.

sobota 16.10.
10:15 SK Kostelec "žáci" - Uhl. Janovice

neděle 17.10.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Škvorec
13:00 Radonice - SK Kostelec "ml. žáci"
15:30 Hrusice "B" - SK Kostelec "B"
15:30 Úvaly "B" - SK Kostelec "A"

12.10.2010
Výsledkový servis

Úplně opačně, než bylo zvykem v dosavadním průběhu sezóny, dopadla utkání Kostelce o tomto víkendu. "A"-tým poprvé zvítězil a připsal si tak důležité tři body k dosavadním dvou za remízy s Mukařovem a Sibřinou. Zvítězit se podařilo ještě mladším žákům, ostatní mužstva utrpěla porážku.

SK Kostelec "A" - Brázdim 3:1 (2:0)
SK Kostelec "B" - Kamenice "B" 1:2 (1:1)
Dobřejovice - SK Kostelec "dorost" 4:0 (-:-)
Jesenice - SK Kostelec "žáci" 12:1 (-:-)
SK Kostelec "ml.žáci" - Babice 8:0 (-:-)

04.10.2010
Výsledkový servis

Dorost a "B"-tým zvítězily a jsou na prvních místech. Bohužel se opět nedařilo "A"-týmu, který prohrál v Pacově.

SK Kostelec "ml. žáci" - Kostelec u Křížku 4:1
Kolín "B" - SK Kostelec "žáci" 4:1 (1:1)
SK Kostelec "dorost" - Klecany 12:0 (6:0)
Struhařov "B" - SK Kostelec "B" 1:3 (-:-)
Pacov - SK Kostelec "A" 2:1 (0:0)


01.10.2010
Program na víkend

O tomto víkendu hrají všechna naše mužstva. Doma se představí ml. žáci a dorost, ostatní zajíždějí na hřiště soupeře. "A"-tým se v sobotu bude pod novým trenérem snažit získat první při body v Pacově.

pátek 1.10.
17:00 SK Kostelec "ml. žáci" - Kostelec u Křížku

sobota 2.10.
10:00 Kolín "B" - SK Kostelec "žáci"
16:00 Pacov - SK Kostelec "A"

neděle 3.10.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Klecany
16:00 Struhařov "B" - SK Kostelec "B"

29.09.2010
Výsledkový servis

Ve vloženém kole se Kostelci dařilo. Na domácím hřišti naše mužstva plně bodovala a navíc při spoustě vstřelených branek udržela čistá konta.

SK Kostelec "dorost" - Radonice 6:0
SK Kostelec "ml. žáci" - Svojetice 6:0
SK Kostelec "B" - Mnichovice "B" 4:0

27.09.2010
Výsledkový servis

Tak napůl se dařilo o víkendu kosteleckým mužstvům. "B"-tým a dorostenci zvítězili. Naopak "A"-týmu a žákům se na hřištích soupeře nedařilo.
V úterý je na programu vložené kolo. Na našem hřišti odehrají svá utkání dorost, ml. žáci a "B"-tým (viz. níže).

Velké Popovice - SK Kostelec "A" 2:1 (1:0)
SK Kostelec "B" - Dobřejovice "B" 3:1 (-:-)
Louňovice - SK Kostelec "dorost" 2:11 (2:3)
Sedlec-Prčice - SK Kostelec "žáci" 6:1 (-:-)

25.09.2010
Program nejen na víkend

V tomto kole zajíždí naše mužstva na hřiště soupeřů. Výjimkou je "B"-tým, který měl minulé kolo volno a v neděli hraje doma. V úterý následuje vložené kolo, kdy se na našem hřišti odehrají hned 3 zápasy.

sobota 25.9.
10:00 Sedlec-Prčice - SK Kostelec "žáci"
16:30 Velké Popovice - SK Kostelec "A"

neděle 26.9.
10:15 Louňovice - SK Kostelec "dorost"
16:30 SK Kostelec "B" - Dobřejovice "B"

úterý 28.9.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Radonice
14:30 SK Kostelec "ml. žáci" - Svojetice
16:30 SK Kostelec "B" - Mnichovice "B"

22.09.2010
Hráčká schůze

Ve čtvrtek 23.9. proběhne v restauraci na Americe hráčská schůze. Uskuteční se po tréninku cca od 20:00. Účast všech hráčů nutná!!! Budete zde moci vyjádřit své názory a připomínky k dalšímu rozvoji a působení klubu.

20.09.2010
Výsledkový servis

Tento víkend se poprvé v soutěžním utkání představili na domácím hřišti mladší žáci Kostelce. Dorost a starší žáci si pořádně zastříleli a vysoko zvítězili. "A"-tým podruhé za sebou remizoval. Po remize v Mukařově si připsal jeden bod také v domácím zápase se Sibřinou.

SK Kostelec "A" - Sibřina 1:1 (0:1)
SK Kostelec "B" - volno
SK Kostelec "dorost" - Mukařov 9:1 (4:0)
SK Kostelec "žáci" - Sedlčany 11:0 (4:0)
SK Kostelec "ml.žáci" - Brandýs 4:6 (2:2)

17.09.2010
Seznam hráčů ,,A" mužstva na sobotní zápas se Sibřinou

Gebauer Lukáš (br), Zámostný Marek (br), Štefančík Ondřej (obr), Kaše Jaroslav (obr), Georgiev Dian (obr), Pojezný Pavel (obr), Mauder Aleš (obr), Bernard Karol (obr), Souček Milan ml. (zál), Vedral Jiří (zál), Augusta Dominik (zál), Kubát Daniel (zál), Nádraský Petr (zál), Klimt Tomáš (út), Čechák Zdeněk (út)

12.09.2010
Výsledkový servis

První bod si připsalo kostelecké "áčko", když dokázalo remizovat na hřišti Mukařova. Naopak "B"-tým ztratil první body po prohře s rezervou Stříbrné Skalice. Odlišně se dařilo mládežnickým celkům.

Mukařov - SK Kostelec "A" 2:2 (1:2)
Stř. Skalice "B" - SK Kostelec "B" 2:1 (0:1)
Strančice - SK Kostelec "dorost" 1:5 (0:2)
Sparta Kladno - SK Kostelec "žáci" 6:0 (4:0)

07.09.2010
S internacionály smírně

Na Zlatou se na našem hřišti uskutečnilo přátelské utkání mezi výběrem SK Kostelec a internacionály ČR. Za hezkého počasí bylo vidět 6 branek na každé straně a diváci si určitě přišli na své. V týmu "internacionálů" nastoupil např. Luděk Zelenka, Robert Vágner, Horst Siegel, Petr Rada a další.
Foto ve složce GALERIE

06.09.2010
Výsledkový servis

Neděle přinesla Kostelci plný počet bodů. Zvítězil jak dorost, tak také "B"-tým. Sobota tak úspěšná nebyla. Dopoledne remizovali žáci s Kouřimí. Odpoledne jsme však vyšli bodově naprázdno. "A"-týmu se nedařilo a po bezbrankovém první poločase inkasoval v druhé části hry čtyři branky.
Dnes je na programu ještě utkání, ve kterém půjde především o zábavu a pěknou podívanou. Od 16:00 se utká výběr SK Kostelec a internacionálové ČR.

SK Kostelec "A" - Kunice "B" 0:4 (0:0)
SK Kostelec "B" - Mukařov "B" 1:0(1:0)
SK Kostelec "dorost" - Husinec-Řež 10:0 (4:0)
SK Kostelec "žáci" - Kouřim 0:0 (0:0)

pondělí 6.9.
16:00 SK Kostelec - Internacionálové ČR

03.09.2010
Program na posvícení

Jako již tradičně na posvícení sehrají všechna kostelecká mužstva své zápasy na domácím hřišti. Jako bonus bude v pondělí k vidění zápas mezi výběrem Kostelce a internacionly ČR. Všechny příznivce srdečně zveme na zajímavá klání na našem hřišti.

sobota 4.9.
10:15 SK Kostelec "žáci" - Kouřim
17:00 SK Kostelec "A" - Kunice "B"
neděle 5.9.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Husinec-Řež
17:00 SK Kostelec "B" - Mukařov "B"
pondělí 6.9.
16:00 SK Kostelec - Internacionálové ČR

01.09.2010
Aktuálně

Ve včerejší dohrávce prvního kola se poprvé v sezóně představili na domácím hřišti naši žáci. Ačkoliv dvakrát vedli, nakonec se z vítězství 3:2 radoval soupeř z Čáslavi.

U příležitosti černokosteleckého posvícení se na našem hřišti uskuteční bohatý program. Na programu budou nejen víkendová mistrovská utkání, ale i pondělní zápas výběru Kostelce proti internacionálům ČR. Začátek je plánován na 16:00. Už v pátek od 17:00 se uskuteční utkání Marker - Ministerstvo financí ČR.
Občerstvení v místní restauraci zajištěno. Všichni jste srdečně zváni.

30.08.2010
Výsledkový servis

Kosteleckým celkům se o víkendu celkem dařilo. Již v sobotu zvítězila kostelecká rezerva na hřišti Všestar, hrajících ještě před dvěma roky okresní přebor. V neděli zvítězila obě mládežnická mužstva. Žákům se tak podařil úspěšný vstup do krajské soutěže. Pouze sobotní derby "A"-týmu na Vyžlovce skončilo porážkou.

Vyžlovka - SK Kostelec "A" 1:0 (1:0)
Všestary - SK Kostelec "B" 0:1 (0:1)
Radošovice - SK Kostelec "dorost" 3:5 (1:1)
Čerčany - SK Kostelec "žáci" 1:5 (0:2)

27.08.2010
Program na víkend

O tomto víkendu čeká naše žáky premiéra v krajské soutěži. V neděli hrají sice na hřišti soupeře, ale už v úterý se představí na domácí půdě v dohrávce 1. kola. "A"-tým čeká v sobodu derby s Vyžlovkou.
V sobotu od 10:00 je pro děti na našem hřišti připraveno rozloučení s prázdninami. Podrobnosti viz předchozí aktuality.

sobota 28.8.
17:00 Vyžlovka - SK Kostelec "A"
17:00 Všestary - SK Kostelec "B"

neděle 29.8.
10:00 Čerčany - SK Kostelec "žáci"
10:15 Radošovice - SK Kostelec "dorost"

úterý 31.8.
17:00 SK Kostelec "žáci" - Čáslav

27.08.2010
Nominace na sobotu 28.8 A+B

,,A" tým
1 Gebauer Lukáš (br)
2 Zámostný Marek (br)
3 Mullai Gazmend (obr)
4 Kaše Jaroslav (obr)
5 Souček Milan ml. (obr)
6 Pojezný Pavel (obr)
7 Krupička Tomáš (obr)
8 Krákora Pavel (zál)
9 Štefančík Ondřej (zál)
10 Vedral Jiří (zál)
11 Augusta Dominik (zál)
12 Kubát Daniel (zál)
13 Klimt Tomáš (út)
14 Vrba Jakub (út)
15 Hrdlička Miroslav (út)

,,B" tým
1. Hlaváček Milan (br)
2. Bernard Karol (obr)
3. Bečvařík Jaroslav (obr)
4. Urban Jan Kejč (obr)
5. Matas David (obr)
6. Čadina Petr (obr)
7. Chvojka Ondřej (zál)
8. Nádraský Petr (zál)
9. Procházka Jiří (zál)
10. Máša Daniel (zál)
11. Štorc Michal (zál)
12. Franko Lukáš (zál)
13. Jambor Petr (út)
14. Haloda Tomáš (út)
15. Bouška Pavel (út)

Všichni sraz 15:30 na hřišti!

26.08.2010
Přátelské utkání

Ve čtvrtek sehrál Kostelec přátelské utkání v Rostoklatech, kde zvítězil 2:0.

25.08.2010
Rozloučení s prázdninami

Jako rozloučení s prázdninami je na sobotu 28.8. na našem hřišti připraven zábavný program pro děti všech věkových kategorií. Začátek akce je v 10:00 a potrvá přibližně do 16:00. Na programu je skákací hrad, jízda zručnosti, opékání buřtů, diskotéka a jiné soutěře pro malé i velké děti. K vidění bude také ukázka amerického fotbalu.

23.08.2010
Výsledkový servis

Rozdílnými výsledky skončila víkendová utkání našich celků. V sobotu prohrál náš "A"-tým s Mochovem. V neděli se z vysokých výher radovali dorostenci i "B"-tým.

SK Kostelec "A" - Mochov "A" 1:2 (1:1)
SK Kostelec "B" - Lojovice 5:1
SK Kostelec "dorost" - Vel. Popovice 9:0

19.08.2010
Program prvního mistovského víkendu

Pro tři kostelecké celky se o nadcházejícím víkendu rozeběhne kolotoč mistrovských utkání. Všechna mužstva začínají na domácím hřišti. Žáci mají své utkání odloženo na 31.8. a mladší žáci začínají až 4.9.

sobota 21.8.
17:00 SK Kostelec "A" - Mochov "A"

neděle 22.8.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Vel. Popovice
17:00 SK Kostelec "B" - Lojovice

16.08.2010
Generálka na mistrovská utkání

O víkendu sehrál Kostelec dva přípravné zápasy s rozdílnými výsledky. V sobotu prohrál na hřišti Kostelní Lhoty 2:1 a v neděli zvítězil v domácím prostředí nad týmem Jestřábí Lhoty 2:0. Dařilo se žákům, ti vyhráli 4:3 v Kunicích, i dorostu, který porazil celek Zásmuk 4:0.

01.08.2010
Kostelec prohrál i druhý přípravný zápas

Kostelec zavítal ke druhému přátelskému zápasu do Sázavy. Kostelec prohrál 5:3, především kvůli neproměněným šancím. V sobotu 7.8. se Kostelec zúčastní turnaje na Vyžlovce.

26.07.2010
První přípravný zápas

K prvnímu přátelskému utkání přijel Kostelec s 20 hráči do sousedních Nučic a uhrál remízu 2:2. Kostelec měl v sestavě převážně mladé dorostence, kteří se dobře zapojili a doufejme že i nadále budou zapojovat do letní přípravy s dospělými.

20.07.2010
Příprava mužstva dospělých

Dne 20.7. v úterý v 18:15 začíná prvním tréninkem přípravné období mužstva dospělých. Tímto bychom chtěli vyzvat k účasti stávající hráče dosavadního A a B a zejména hráče, kteří skončili v dorostenecké kategorii. Vítaní jsou samozřejmě i stávající dorostenci. Do odvolání si prosím noste i obuv na běh. Vzhledem k tomu, že se vytváří nové mužstvo, tak mají všichni stejnou šanci hrát. Záleží jen na přístupu a chuti pro to něco udělat. Do sekce DOWNLOAD byl přidán ROZPIS LETNÍ PŘÍPRAVY!

18.07.2010
Výsledky turnaje v malé kopané

V sobotu 17. 7. proběhl na našem hřišti první ročník letního turnaje v malé kopané. Premiérového ročníku se za krásného počasí zúčastnilo 10 mužstev. Vítězem celého turnaje se stalo mužstvo SK Engel, které ve finále porazilo Mabico Praha. V souboji o třetí místo mezi týmy Český Davos a Kozojedy rozhodovaly až penalty. Úspěšnějším byl nakonec Český Davos.
Všem účastníkům děkujeme za skvělou podívanou a těšíme se na příští ročník.

Do GALERIE byly přidány fotky z turnaje. Výsledky naleznete v sekci DOWNLOAD.

18.07.2010
Rozlosování

V sobotu 17. 7. proběhlvo v Praze rozlosování okresních soutěží pro ročník 2010/2011. V okresním přeboru, který hraje náš "A" - tým je 14 účasníků. Nováčky v této soutěži jsou Úvaly "B" a Pacov. Začínat by se mělo o víkendu 21./22. srpna.
Jde o prvotní informace. Po odsouhlasení konečné verze bude na těchto stránkách umístěn rozpis všech našich mužstev.

14.07.2010
Turnaj v malé kopané

Tuto sobotu 17.7. se na našem hřišti uskuteční turnaj v malé kopané. Sraz účastníků je v 8:00. V sekci DOWNLOAD je možné stáhnout a vyplnit soupisku již nyní. Po skončení turnaje je zajištěna živá hudba. Tímto zveme všechny příznivce do našeho areálu na skvělou podívanou.

22.06.2010
Kostelečtí žáci slaví postup!!!

Žáci v neděli uspěli v kvalifikaci do krajské soutěže a porazili na hřišti v Babicích tým Zelenče 7:2 a mohou se pyšnit celkovým skóre 297:37!!!
A-tým o víkendu ostudně prohrál s V. Popovicemi 6:3 a B-tým remizoval se Světicemi 2:2.

18.06.2010
Program na víkend

V posledním kole soutěže hrají obě mužstva dospělých na domácím hřišti. Žáci sehrají barážové utkání o postup do kraje na neutrální půdě v Babicích.

sobota 19.6.
17:00 SK Kostelec "A" - Velké Popovice

neděle 20.6.
14:00 Zeleneč - SK Kostelec "žáci" (hřiště Babice)
17:00 SK Kostelec "B" - Světice

17.06.2010
Žáci - baráž

Po vítězství ve své skupině sehrají žáci barážové utkání o postup do krajské soutěže v neděli 20.6.2010 od 14:00 hodin na hřišti Babic s vítězem druhé skupiny mužstvem Zelenče.

15.06.2010
SK Kostelec vs. Smetanova Lhota

V úterý v podvečer bylo k vidění na našem hřišti přátelské utkání výběru SK Kostelec s výběrem Smetanovy Lhoty. V pohledném utkání padlo 12 branek, takže si diváci přišli určitě na své. Kdo přišel, tak v dresu Smetanovy Lhoty mohl vidět i bývalého českého reprezentanta Jana Kollera, který v současné době působí v klubu AS Cannes hrajícího třetí francouzskou ligu.
I když výsledek utkání je nepodstatný, tak pro pořádek dodejme, že domácí zvítězili 8:4.

14.06.2010
Výsledkový servis

Nejsledovanějším a nejočekávanějším zápasem tohoto víkendu byl duel žáků s Mukařovem. Žáci zápas zvládli a zvítězili 1:0. Tímto si zajistili baráž o postup do krajské soutěže. Termín a místo utkání budou ještě upřesněny okresním fotbalovým svazem.

Brázdim - SK Kostelec "A" 2:1 (0:1)
Hrusice "B" - SK Kostelec "B" 2:3 (1:1)
Mukařov - SK Kostelec "žáci" 0:1 (-:-)

12.06.2010
Program na víkend

Podruhé za sebou sehrají naše mužstva své zápasy na hřištích soupeře. Dorostu sezona skončila již minulý týden, a tak jsou na programu pouze 3 zápasy. Velmi atraktivní bude utkání žáků viz. předchozí aktualita.

sobota 12.6.
10:15 SK Kostelec "žáci" - Mukařov
17:00 SK Kostelec "A" - Brázdim

neděle 13.6.
17:00 SK Kostelec "B" - Hrusice "B"

10.06.2010
Žáci vs. Mukařov - utkání sezony

V sobotu 12. 6. 2010 se naši žáci představí v rozhodujícím zápase sezony na hřišti Mukařova. Před posledním kolem mají obě mužstva na čele tabulky okresního přeboru skupiny B shodně 63 bodů s bilancí 21 vítězství a 2 proher. Kosteláci jsou na tom lépe díky skóre 286:35 (Mukařov 141:22). Ve vzájemném zápase se rozhodne o postupujícím do baráže, ve které se bude hrát s vítězem skupiny A (Zeleneč) o účast v krajské soutěži pro příští ročník. V podzimní části žáci porazili Mukařov na domácí půdě 8:1.
PŘIJEĎTE PODPOŘIT NAŠE ŽÁKY !!!

07.06.2010
Výsledkový servis

Kosteleckým celkům se o víkendu na soupeřových hřištích nedařilo. Všechna naše mužstva prohrála.

SK Kostelec "A" - Kunice "B" 5:0 (3:0)
SK Kostelec "B" - Kamenice "B" 4:1 (-:-)
SK Kostelec "dorost" - Kamenice 3:1 (0:1)
SK Kostelec "žáci" - volno

04.06.2010
Program na víkend

Žáci mají v tomto kole volno. Ostatní naše mužstva hrají své zápasy tentokrát v neděli. Pro dorost je to závěrečný zápas sezony.

neděle 6.6.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Kamenice
17:00 SK Kostelec "B" - Kamenice "B"
17:00 SK Kostelec "A" - Kunice "B"

01.06.2010
Výsledkový servis

Mládež svá utkání zvládla na jedničku. Mužstva dospělých však nezvládla závěry utkání, v kterých přišla o důležité body.

SK Kostelec "A" - Mukařov 1:1 (1:0)
SK Kostelec "B" - Mukařov "B" 0:3 (0:0)
SK Kostelec "dorost" - Mukařov 13:0 (-:-)
SK Kostelec "žáci" - Vel. Popovice 6:4 (-:-)

29.05.2010
Program na víkend

Tento víkend na našem hřišti hostíme, kromě žáků, mužstva z Mukařova. Přijďte podpořit hráče a vytvořit jim tak skvělou domácí atmosféru při derby.

sobota 29.5.
10:15 SK Kostelec "žáci" - Vel. Popovice
17:00 SK Kostelec "A" - Mukařov

neděle 30.5.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Mukařov
17:00 SK Kostelec "B" - Mukařov "B"

Pozn: do sekce download byly přidány propozice letního turnaje

24.05.2010
Výsledkový servis

Pro Kostelec to byla vcelku vydařená sobota. Ačkoliv se hrála dopolední utkání mládeže i odpolední dospělých souběžně, dokázala kostelecká mužstva zmobilizovat síly a utkání zvládla. Jedinou nepříjemností je zaváhání dorostu na hřišti lídra tabulky. Tato prohra náš dorost asi definitivně vyřadila ze hry o postup. Naopak "B" - tým dokázal v přímém souboji o čelo tabulky na hřišti Stránčic remizovat a udržel si tak na čele dvoubodový náskok právě před druhými Stránčicemi.

Stříbrná Skalice - SK Kostelec "A" 0:2 (0:0)
Stránčice - SK Kostelec "B" 2:2 (2:0)
Dobřejovice - SK Kostelec "dorost" 2:0 (0:0)
Stříbrná Skalice - SK Kostelec "žáci" 0:10 (0:3)
(více info u jednotlivých mužstev)

21.05.2010
Program na víkend

Tento víkend odehrají všechna kostelecká mužstva své zápasy již v sobotu. V utkáních "B"-týmu a dorostu bude k vidění soubou prvních dvou mužstev tabulky.

sobota 22.5.
10:15 Stříbrná Skalice - SK Kostelec "žáci"
10:15 Dobřejovice - SK Kostelec "dorost"
17:00 Strančice - SK Kostelec "B"
17:00 Stříbrná Skalice - SK Kostelec "A"

17.05.2010
Výsledkový servis

Kdyby "A"-tým zvládl lépe závěr utkání, mohl Kostelec zažít stoprocentně vítězný víkend. Bohužel "A"-tým v 88 min. inkasoval a připsal si tak první remízu v tomto soutěžním ročníku.

SK Kostelec "A" - Měšice 2:2 (2:1)
SK Kostelec "B" - Mnichovice "B" 5:0 (-:-)
SK Kostelec "dorost" - Velké Popovice 5:2 (3:0)
SK Kostelec "žáci" - Mnichovice 10:1 (3:1)

15.05.2010
Program na víkend

Šest kol před koncem soutěže hostí "A"-tým soupeře z Měšic, který je na sedmém místě tabulky s náskokem 2 bodů. Ještě předtím se představí žáci, kteří hostí Mnichovice. V neděli pak sehrají své zápasy dorost a kostelecká rezerva.
Přijďte podpořit naše mužstva v boji o důležité body. Restaurace na hřišti po celý víkend otevřena.

sobota 15.5.
10:15 SK Kostelec "žáci" - Mnichovice
17:00 SK Kostelec "A" - Měšice

neděle 16.5.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Velké Popovice
17:00 SK Kostelec "B" - Mnichovice "B"

10.05.2010
Výsledkový servis

Výsledkově nejhorší víkend v jarní části prožila kostelecká mužstva. Zatímco na podzim všechna mužstva v tomto kole své soupeře porazila, v jarních odvetách se to podařilo pouze žákům. Ostatní mužstva prohrála.

Sibřina - SK Kostelec "A" 4:1 (1:0)
Skalice "B" - SK Kostelec "B" 2:1 (0:1)
Mnichovice - SK Kostelec "dorost" 3:2 (2:1)
Louňovice - SK Kostelec "žáci" 0:14 (0:7)
(více info u jednotlivých mužstev)

07.05.2010
Program na víkend

Další důležité utkání čeká "A"-tým. Představí se na hřišti Sibřiny, před kterou má jednobodový náskok. V sobotu hrají také žáci, kteří se v nedalekých Louňovicích popasují s třetím týmem tabulky, před kterým mají náskok úctyhodných 12 bodů. V neděli jsou na programu zápasy "B"-týmu a dorostu. Obě naše mužstva jsou na druhých místech a utkají se s týmy, které jsou v tabulce na sedmé příčce.

sobota 8.5.
10:15 Louňovice - SK Kostelec "žáci"
17:00 Sibřina - SK Kostelec "A"

neděle 9.5.
10:15 Mnichovice - SK Kostelec "dorost"
17:00 Skalice "B" - SK Kostelec "B"

03.05.2010
Výsledkový servis

Kostelec naděloval, tak by se dal jednoduše shrnout tento hrací víkend. Tři naše mužstva (žáci předehrávali svůj zápas v úterý) získala o víkendu plný počet devíti bodů při celkovém skóre 13:3.

SK Kostelec "A" - Líbeznice 4:0 (2:0)
SK Kostelec "B" - Louňovice "B" 6:2 (3:0)
SK Kostelec "dorost" - Louňovice 3:1 (1:0)
(více info u jednotlivých mužstev)

30.04.2010
Program na víkend

Velmi důležitý zápas sehraje v sobotu "A" - tým. Utká se s posledním celkem tabulky, na který má náskok devíti bodů. Pokud si neche připustit nějaké komplikace musí bezpodmínečně zvítězit. Ve vyrovnané tabulce by ztráta byla velmi nepříjemnou komplikací pro konec sezony. Na druhou stranu ztráta na čtvrté místo je pouhých pět bodů.
V neděli se na našem hřišti představí Louňovice. Nejprve dopoledne je na programu souboj dorostů a v podvečer proti sobě nastoupí "béčka". Půjde o zajímavé zápasy, jelikož proti sobě nastoupí mužstva z popředí tabulky.

sobota 1.5.
17:00 SK Kostelec "A" - Líbeznice

neděle 2.5.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Louňovice
17:00 SK Kostelec "B" - Louňovice "B"

Žáci své utkání předehrávali v úterý a porazili Mirošovice 9:1.

28.04.2010
Žáci opět vítězně

V předehrávaném utkání 19. kola žáci zvítězili nad třetím týmem tabulky z Mirošovic 9:1 a dokonale mu tím oplatili podzimní porážku.

SK Kostelec "žáci" - Mirošovice 9:1 (-:-)

26.04.2010
Výsledkový servis

"A" - tým nezvládl zápas na hřišti lídra tabulky, kde nevstřelil ani gól a naopak 7 x inkasoval. To ostatním kosteleckým týmům se dařilo podstatně lépe. Všechna mužstva udržela čisté konto a navíc jejich hráči přidali i slušný počet branek.

Jirny "B" - SK Kostelec "A" 7:0 (4:0)
Škvorec "B" - SK Kostelec "B" 0:3 (-:-)
Struhařov - SK Kostelec "dorost" 0:9 (-:-)
Pacov - SK Kostelec "žáci" 0:10 (-:-)
(více info u jednotlivých mužstev)

23.04.2010
Program na víkend

O víkendu se uskuteční další kolo soutěžních zápasů. V sobotu jako jediný hraje "A" - tým. Ten se představí na hřišti vedoucího týmu soutěže, Jiren "B".
Ostatní mužstva odehrají své zápasy v neděli také na soupeřových trávnících.

sobota 24.4.
17:00 Jirny "B" - SK Kostelec "A"

neděle 25.4.
10:15 Pacov - SK Kostelec "žáci"
10:15 Struhařov - SK Kostelec "dorost"
17:00 Škvorec "B" - SK Kostelec "B"

21.04.2010
Brigáda

Tento pátek 23. 4. od 18 hodin proběhne na našem hřiti brigáda. Budou provedeny drobné práce jako dorovnání a úprava terénu, úklid gumového granulátu kolem hřiště apod. Tímto žádáme všechny hráče, funkcionáře, ostatní členy klubu a případně další dobrovolníky, aby svou účastí přispěli ke zlepšení prostředí v našem areálu. Restaurace na hřišti bude během brigády i po ní otevřena.

19.04.2010
Výsledkový servis

Zajímavé zápasy byly sehrány o tomto víkendu na našem hřišti. Dařilo se mládežnickým celkům, naopak obě mužstva dospělých utkání nezvládla. "A" - tým prohrál 2:4 a "B" - tým nečekaně podlehl předposlednímu mužstvu tabulky 1:3. Reputaci Kostelci zachraňovali žáci a dorost. Žáci doslova rozstříleli svého soupeře ze Svojetic a dorost porazil v devíti Stříbrnou Skalici, jednoho z adeptů na postup.

SK Kostelec "A" - Radonice 2:4 (0:1)
SK Kostelec "B" - Struhařov "B" 1:3 (1:2)
SK Kostelec "dorost" - Stříbrná Skalice 4:0 (3:0)
SK Kostelec "žáci" - Svojetice 35:0 (-:-)
(více info u jednotlivých mužstev)

16.04.2010
Program na víkend

Podruhé v jarní části se o tomto víkendu představí všechny celky na domácím hřišti. Po úspěšné čtvrteční generálce, ve které "A" - tým v přátelském utkání zdolal Nučice vysoko 6:1, hostí svého souseda z tabulky, sedmé Radonice. Oba týmy mají 21 bodů. Se sousedem v tabulce se utká také dorost. Domácí, kteří jsou aktuálně druzí s 34 body, hostí třetí Stříbrnou Skalici, která na náš celek ztrácí 2 body. V úplně jiné situaci budou "B" - tým a žáci. Oba celky jsou na 1. místě a utkají se se soupeři z chvostu tabulky. "B" - tým přivítá předposlední Struhařov "B" a žáci poměří síly s posledními Svojeticemi, kterým na podzim nasázeli 16 gólů.

sobota 17.4.
10:15 SK Kostelec "žáci" - Svojetice
17:00 SK Kostelec "A" - Radonice

neděle 18.4.
10:15 SK Kostelec "dorost" - Stříbrná Skalice
17:00 SK Kostelec "B" - Struhařov "B"

16.04.2010
Kostelec porazil Nučice

Ve čtvrtek místo tréninku sehrál "A" - tým přípravný zápas s týmem Nučic hrajících okresní přebor na Kolínsku. Mužstvo se dokázalo vypořádat s nepříznivým vývojem a v druhém poločase otočilo stav z 0:1 až na konečných 6:1.

14.04.2010
Přátelské utkání

Ve čtvrtek 15.4. sehraje "A"-tým od 19:00 přípravné utkání s mužstvem Nučic. Sraz hráčů v 18:15. Účast všech nutná!!!

12.04.2010
Výsledkový servis

Stejně jako minulý víkend neuspěl pouze "A"-tým. Ostatní mužstva svá utkání zvládla a upevnila si pozice na předních místech tabulky. Žáci své utkání po poločase 0:13 z důvodu odstoupení soupeře nedohráli.
SK Vyžlovka - SK Kostelec "A" 2:1
SK Vyžlovka "B" - SK Kostelec "B" 0:5
Senohraby - SK Kostelec "dorost" 3:4
SK Vyžlovka - SK Kostelec "žáci" 0:13 (nedohráno)
(více info u jednotlivých mužstev)

09.04.2010
Program na víkend

Tento víkend bude ve znamení derby s Vyžlovkou. Hned tři naše mužstva se utkají s tímto soupeřem na jeho hřišti. Jediným mužstvem, které nehraje s Vyžlovkou je dorost. Ten zajíždí v neděli do Senohrab, výkop utkání je v 10:15. Ve stejný čas se představí na Vyžlovce náš "B"-tým, který se utká s domácí rezervou. Již v sobotu sehrají na Vyžlovce své zápasy žáci a "A"-tým. Předzápas žáků začíná ve 14:00 a poté od 16:30 je na programu utkání dospělých.
Přijeďte podpořit naše mužstva a vytvořte Kostelci domácí prostředí.

08.04.2010
Výsledkový servis

Ve středu sehráli naši žáci vložené kolo. Soupeřem jim byl tým Radošovic, nad kterým zvítězili 7:3 po poločase 2:1.

07.04.2010
Výsledkový servis

O víkendu sehrála naše mužstva svá první domácí mistrovská utkání v jarní části. Jediný tým, kterému se nedařilo byl "A"-tým. Ostatní s přehledem zvítězily.
SK Kostelec "A" - Vyšehořovice 0:1
SK Kostelec "B" - Lojovice 4:1
SK Kostelec "dorost" - Stránčice 10:0
SK Kostelec "žáci" - Struhařov 26:0
(více info u jednotlivých mužstev)

01.04.2010
Program na víkend

O víkendu sehrají všechna naše mužstva své zápasy na domácí půdě. Nejprve se v sobotu představí žáci a "A" - tým, v neděli pak dorost a "B" - tým. Žáci přivítají od 10:15 Struhařov a odpoledne sehraje své první domácí jarní utkání i "A" - tým, který hostí od 16:30 Vyšehořovice. V neděli otevře program na našem hřišti dorost, který hostí tým Stránčic. Výkop utkání je v 10:15. Poté ve 13:00 přivítá "B" - tým soupeře z Lojovic.
Tímto zveme všechny příznivce na víkendový program na našem hřišti.

29.03.2010
Výsledkový servis

O víkendu sehrála naše mužstva první mistrovská utkání. Žáci a "B"-tým nad svými soupeři výrazně zvítězili. Dorost uhrál remízu a "A"-tým si přivezl porážku ze hřiště Mochova.
Mochov - SK Kostelec "A" 4:1
Senohraby - SK Kostelec "B" 0:5
Ondřejov - SK Kostelec "dorost" 3:3
Stránčice - SK Kostelec "žáci" 1:10

25.03.2010
Program na víkend

O víkendu začínají pro všechna naše mužstva mistrovská utkání. Jarní část odstartují v sobotu žáci, kteří od 10:15 hrají ve Stránčicích. „A“ – tým, „B“ – tým a dorost hrají svá utkání v neděli. Doma se představí dorost, který přivítá od 10:15 Ondřejov. Obě mužstva dospělých hrají od 15:00. „A“ – tým v Mochově a „B“ – tým v Senohrabech. (Sraz hráčů viz. rozpis, ke stažení v sekci download)
Umístění našich mužstev po podzimní části:
„A“ – tým 5. místo
„B“ – tým 2. místo
dorost 3. místo
žáci 1.místo
Upozornění: Ze soboty na neděli změna času, přechod na letní čas (ve 2 hod. na 3 hod.) !!!
Navíc se na našem hřišti v sobotu od 15:00 odehraje mistrovské utkání okresního přeboru Praha-východ, kde startuje i náš "A"-tým. Vidět můžete utkání Kunice "B" - Líbeznice. Restaurace otevřena.

22.03.2010
Výsledky z víkendu

„A-tým“ v generálce na jarní část soutěže, kterou zahájí v neděli 28.3. v Mochově, zvítězil nad Louňovicemi B 6:0. V neděli sehrál své utkání také „Dorost“, který přivítal dorost Kunic hrající 1.A třídu. „Dorost“ podlehl svému soupeři vysoko 2:11. Dále se na našem hřišti odehrála dvě mistrovská utkání 1.A třídy dospělých, v nichž Zásmuky podlehli Č. Pečkám 1:3 a Kouřim zvítězila nad Zelenčí 4:0.
Dohrávka ZT skup. B
O víkendu byl zápasem Poříčany – Vyžlovka definitivně zakončen zimní turnaj. V dohrávce druhé skupiny Poříčany zvítězily 5:2 a zajistily si tak první místo právě před Vyžlovkou a domácím Kostelcem.

19.03.2010
Program na víkend

I po skončení zimního turnaje bude o tomto víkendu na našem hřišti bohatý program. V sobotu od 11:30 přivítá domácí "A-tým" mužstvo Louňovic. Odpoledne se odehraje první ze dvou mistrovských utkání 1.A třídy, které se o tomto víkendu na našem hřišti konají. V sobotu od 15:00 se v okresním derby utkají mužstva Zásmuk, kde je na hostování náš hráč Jaroslav Bečvařík, a Červených Peček. Po tomto utkání je od 17:30 na programu dohrávka druhé skupiny zimního turnaje, ve které se o konečné první a druhé místo utkají Poříčany s Vyžlovkou. V neděli se nejprve od 12:00 utká náš "Dorost" s Kunicemi a následně od 15:00 je na programu druhé mistrovské utkání 1.A třidy, kdy pátá Kouřim přivítá šestou Zeleneč.

18.03.2010
Výsledky zimního turnaje

V neděli 14.3.2010 vyvrcholil již třetí ročník zimního turnaje o pohár "Starosty města Kostelec nad Černými lesy". Letošního ročníku se zúčastnilo 14 mužstev rozdělených do dvou skupin. Hlavní skupinu o putovní pohár vyhrálo mužstvo FK Kavalier Sázava, druhé místo obsadil tým AFK Sadská a třetí FK Tuchoraz. V druhé skupině, kde startoval i domácí Kostelec, rozhodne o umístění na prvních dvou příčkách odložené utkání mezi Poříčany a Vyžlovkou hrané v sobotu 20.3.2010 od 17:30. Domácí tým obsadil konečné 3. místo. Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na další ročník.

10.03.2010
Rozpis na jaro a změna zápasu

Do sekce download byl přidán rozpis zápasů na jaro 2010.
Dále je změna v zápase, bude se hrát v pátek od 18:00 (sraz 17:30) na našem hřišti s Třebovlí a zápas s Louňovicemi je zrušen.

22.02.2010
Kostelec opět prohrál

Kostelci se na domácím turnaji nedaří. Po první porážce 2:0 od Poříčan, nezvládl ani druhý zápas. V něm prohrál s Vyžlovkou 3:2. Info o zápasech naleznete zde.

10.02.2010
Změna tréninku

Změna tréninku ze čtvrtka 11.2. na pátek 12.2. od 18:30 na hřišti!

09.02.2010
Rozpis zimní přípravy

Pro pořádek byl do sekce Download přidán rozpis zimní přípravy pro hráče, aby se nevymlouvali, že o něčem nevěděli.

07.02.2010
Výhra Kostelce nad Královicemi

Kostelec vyhrál dnešní přípravný zápas nad Královicemi 4:0. Dvěma góly se o to zasloužil Martin Vedral a jednou se trefil dorostenec Tomáš Sládeček a Zdeněk Čechák.

07.02.2010
Přátelák proti Královicím

Dnes 7.2. sehraje Kostelec další přípravný zápas. Od 13:00 přivítá na svém hřišti tým Královic.

03.02.2010
Přesunutí tréninku

Trénink dospělých je přesunutý ze čtvrtka 4.2. na pátek 5.2. od 18:30 na hřišti.

28.01.2010
Zimní turnaj

O víkendu se sehrají tři zápasy zimního turnaje. Do sekce hřiště bylo doplněno obsazení hřiště zápasy zimního turnaje.

V brzké době vznikne nová sekce, která se bude týkat průběhu a výsledků zimního turnaje.

27.01.2010
Zimní příprava a valná hromada

Kostelec začal zimní přípravu na soustředění od 10.1. a nyní jsou tréninky pravidelně v úterý a čtvrtek. V úterý je sraz v 17:50 před sokolovnou a následuje výběh a posilovna. Čtvrteční trénink je normálně od 18:30 na hřišti.

V sobotu 30.1.2010 od 18:00 je v hospodě na hřišti valná hromada, která je letos volební, proto je účast všech členů nutná. Pro hráče je sraz kolem 16:00 a bude mimořádný trénink.

09.11.2009
Kostelci se o víkendu dařilo

Jediným kosteleckým týmem, kterému se nepodařilo vyhrát, byli žáci. Ti prohráli ve Velkých Popovicích 9:5. Kostelec B a dorost vyhráli shodně 7:0 a Kostelec A vyhrál 3:2.

02.11.2009
Výsledky

Doplnění zápasů a výsledků našich mužstev. A-tým prohra 2:3, B-tým výhra 6:1, dorost výhra 4:1 a žáci výhra 20:0.

19.10.2009
Kostelec v zápase o třetí místo prohrál 1:0

V utkání o třetí místo okresního přeboru a derby zároveň se utkal SK Kostelec se Stříbrnou Skalicí. Kostelec B, dorost i žáci svá utkání vyhráli.

12.10.2009
Víkendové výsledky

O víkendu brali body pouze hráči A a B mužstva. A tým vyhrál v Měšicích 4:3 a B tým v Mnichovicích 5:3. B ým si drží první příčku, stejně jako žáci, kteří o víkendu prohráli v Mirošovicích 6:2. Dorost prohrál v Louňovicích 1:0.

05.10.2009
Podařený víkend

O víkendu kostelecká mužstva pouze vyhrávala. A mužstvo si poradilo se špatně hrající Sibřinou a vyhrálo 4:0, B mužstvo a rezerva Stříbrné Skalice 2:1. Dorost a žáci nadělili soupeři shodně 12 gólů.

28.09.2009
Kostelecké B mužstvo a dorost poprvé prohráli

O víkendu se kosteleckým týmům dařilo napůl. A mužstvo přivezlo povinné body z Líbeznice po výhře 3:1, B mužstvo prohrálo v Louňovicích 3:1, dorost prohrál ve Stříbrné Skalici 4:2 a žáci vyhráli nad Svojeticemi 16:1 a v pondělí nad Mukařovem 8:1.

21.09.2009
Víkendové výsledky

Jediný tým, který nedokázal o víkendu zvítězit, bylo A mužstvo. Prohrálo s vedoucím celkem Jiren 2:1. B mužstvo potvrdilo svojí pozici na prvním místě a porazilo Škvorec 6:1, dorostenci Senohraby 6:0 a žáci rozstřílely Vyžlovku 15:0!!!

19.09.2009
Kostelec hosttí vedoucí Jirny B

Dnes se na domácím hřišti utká SK Kostelec s Jirnami B. Začátek utkání je již v 16:30. V neděli see utká SK Kostelec B se Sokolem Škvorec B také od 16:30.

14.09.2009
Žáci i dorostenci opět vyhráli

Dorostenci vyhráli 6:1 ve Stránčicích a žáci rozstříleli Struhařov vysoko 20:0!!!

14.09.2009
A mužstvo prohrálo v Radonicích, B mužstvo bez ztráty bodu

Kostelec A v neděli opět prohrál venkovní utkání, tentokrát v Radonicích 4:1. B mužstvo pokračuje v dobrých výkonech a porazilo Struhařov na jejich hřišti 3:0!!!

09.09.2009
SK Kostelec porazil AC Spartu Praha!!!

Na posvícení se sehrál přátelský zápas mezi domácím Kostelcem a týmem žen AC Sparta Praha. Kostelec vyhrál 5:0 a velké množství diváků v hledišti vytvořilo krásnou kulisu ačkoli nefandilo domácím hráčům. Bylo by krásné hrát před takovým publikem i mistrovské zápasy ovšem s podporováním domácích hráčů.

07.09.2009
Posvícenský zápas se Spartou

Dnes se od 17:30 sehraje tradiční posvícenský zápas. Soupeřem bude letos tým žen AC Sparta Praha. Před tímto zápasem se utká garda SK Kostelec s gardou z Poříčan.

06.09.2009
Kostelec o víkendu vyhrával!!!

Povedený víkend pro SK Kostelec znamenal ze čtyř zápasů čtyři vítězství. A mužstvo porazilo v sobotu Vyžlovku A v poměru 3:2, B mužstvo v neděli Vyžlovku B 3:1. Výborně vstoupili do svých soutěží dorostenci a žáci, oba týmy nadělili soupeřům shodně po 12 gólech. Dorost porazil Ondřejov 12:0 a žáci Stránčice 12:2.

04.09.2009
O víkendu se uskuteční dvojité derby s Vyžlovkou!!

Kostelecké A mužstvo i B mužstvo budou mít stejného soupeře. V sobotu bude hrát Kostelec A s Vyžlovkou A a o den později si to spolu rozdají rezervy obou mužstev. Obě utkání se hrají od 17:00 a doufáme, že bude o posvícenském víkendu v hledišti hodně diváků.

29.08.2009
Z Vyšehořovic ani bod

Druhé mistrovské utkání se A mužstvu vůbec nepovedlo a prohrálo s týmem Vyšehořovic 3:2.

28.08.2009
Víkendové zápasy

A mužstvo jede v sobotu do Vyšehořovic, začátek utkání je v 17:00 a sraz na odjezd je na hřišti v 15:00. B mužstvo sehraje své utkání v neděli od 17:00 v Lojovicích.

23.08.2009
Kostelci se vstup do sezóny povedl

V sobotu A mužstvo zvítězilo 3:0 nad Mochovem. Ještě lépe se povedlo první utkání B mužstvu, které rozstřílelo Senohraby 10:0!!!

21.08.2009
Rozpis podzim 2009/2010

Do sekce Download byl přidán rozpis zápasů všech kosteleckých kategorií.

19.08.2009
V posledním přátelském utkání Kostelec prohrál

V sobotu 15.8. sehrál Kostelec poslední přátelský zápas na půdě Sázavy, které podlehl 4:1. Kostelec se na zápas sešel pouze v jedenácti hráčích a to bylo znát na jeho hře. V sobotu 22.8. odehraje na domácím hřišti mistrovské utkání s týmem Mochova od 17:00.

14.08.2009
Jasné vítězství v Poříčanech

Kostelec vyhrál v dalším přípravném utkání vysoko 6:2 nad Poříčany. Zápas se odehrál na krásném travnatém hřišti v Poříčanech.

12.08.2009
Místo tréninku je zápas!!!

Zítra ve čtvrtek 13.8. sehraje Kostelec přátelský zápas na hřišti v Poříčanech s domácím týmem!!! Sraz v Kostelci na hřišti je v 17:30.

V sobotu 15.8. se bude hrát se Sázavou na soupeřově hřišti. Výkop v 17:00 a odjezd k utkání bude ještě upřesněn na čtvrtečním zápase.

09.08.2009
Kostelec získal na turnaji 2.místo

V turnaji čtyř týmů obhájil prvenství Pacov, který porazil ve finále Kostelec 5:3. Třetí místo získala Vyžlovka, která podlehla v semifinále 3:2 Kostelci.

07.08.2009
Rozlosování turnaje

Kostelec nastupuje hned v prvním utkání od 9:00 proti Vyžlovce. Sraz hráčů v 8:15 na hřišti na Vyžlovce!!!

07.08.2009
Fotbal o víkendu

O víkendu se Kostelec zúčastní jednodenního turnaje na Vyžlovce, který se koná v sobotu. Turnaje se zúčastní čtyři týmy: Vyžlovka, Kostelec, Mukařov a Pacov. Rozlosování zápasů proběhne dnes večer.

02.08.2009
Remíza 3:3 s Velimí B

Kostelec ve svém prvním přátelském utkání remizoval s účastníkem I.B třídy 3:3, když dva góly inkasoval z penalty. V neděli vyhrálo B-mužstvo nad týmem Kozojed 5:1!!!

29.07.2009
Přátelský zápas s Velimí B

V sobotu 1.8.2009 bude sehrán přátelský zápas s Velimí B. Výkop na domácím hřišti bude v 17:00.

26.07.2009
Plaňany se bez omluvy nedostavily k zápasu

Včerejší zápas s týmem Plaňan se neuskutečnil. Na soupeře marně čekal jak domací tým tak i rozhodčí, ale soupeř se nedostavil a nikdo z vedení žádnou zprávu o zrušení zápasu nedostal. Naštěstí bylo dost lidí a tak se sehrál zápas Kostelec A - Kostelec B s výsledkem 7:1.

25.07.2009
První přátelský zápas

Dnes 25.7.2009 se od 17:00 utká mužstvo dospělých v prvním přátelském zápase s týmem Plaňan, který hraje okresní přebor okresu Kolín.

25.07.2009
Spuštění nových stránek

Vážení fanoušci a členové SK Kostelec n.Č.l., dnešním dnem byly spuštěny nové stránky našeho fotbalového klubu. Doufáme, že se Vám budou líbit a že budou lépe aktualizovány než ty předchozí a najdete zde i více informací o našem klubu.

Copyright © 2023 sk-kostelecncl.cz